Oba dva celky nastoupily ve značně kombinovaných sestavách doplněných o hráče z nižších ročníků a „béček“.

Starší dorostenci, kteří již měli jistotu sestavy pro první zápas, dostali od trenéra Miroslava Kriega volný víkend. „Nejsem zastáncem generálky týden před startem soutěže. Dost často se něco stane právě na poslední chvíli, kdy už bych na sestavě stejně nic neměnil,“ zdůvodnil trenér fakt, že v sestavě proti Pardubicím nastoupila většina hráčů z C dorostu doplněná o pět „áčkových“ náhradníků. „Za generálku bych to určitě nepovažoval,“ doplnil kouč.

PARDUBICE - JIHLAVA

5:0

Poločas: 2:0. Jihlava: Soustružník – Stejskal, Kučera, Urbánek, Žilka – Demeter, Poláček, T. Kučera, Tesař – Kratochvíl, Pohanka.

Půltucet branek padl v utkání mladšího dorostu. Jihlavští mladíci se nakonec rozešli s Pardubicemi smírně 3:3. Ani v tomto zápase se kouč jihlavských mladíků Pavel Procházka nemohl opřít o kompletní soupisku. Kvůli zranění několika hráčů musel trenér tým doplňovat fotbalisty z C a D dorostu.

Největší starosti dělá trenéru Procházkovi hra zadních řad. „Obranná čtyřka ještě není sehraná. Jsou tam hrubé systémové i individuální chyby. Ofenziva je naopak velmi silná,“ zakončil Procházka přece jen optimisticky.

3:3

Góly: 2 Vydra (30., 38.), 47. Priborský. Poločas: 0:2. Jihlava: Matyášek (41. Svoboda) – Goth, Černý, Fadrný, Priborský – Málek, Vacek, Zeman, Mareš – Kosak, Vydra.