1. kolo - 12. srpna
Lipová - JIHLAVA B
Znojmo - Mutěnice
Kroměříž - DOSTA Bystrc
Uničov - Břeclav
FC Brno B - Slovácko B
Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek
Karviná - Zábřeh
Dolní Benešov - TESC. Zlín B

2. kolo - 19. srpna
JIHLAVA B - TESC. Zlín B
Zábřeh - Dolní Benešov
Frýdek-Místek - Karviná
Slovácko B - Sigma Olomouc B
Břeclav - FC Brno B
DOSTA Bystrc - Uničov
Mutěnice - Kroměříž
Lipová - Znojmo

3. kolo - 26. srpna
Znojmo - JIHLAVA B
Kroměříž - Lipová
Uničov - Mutěnice
FC Brno B - DOSTA Bystrc
Sigma Olomouc B - Břeclav
Karviná - Slovácko B
Dolní Benešov - Frýdek-Místek
TESC. Zlín B - Zábřeh

4. kolo - 2. září

JIHLAVA B - Zábřeh
Frýdek-Místek - TESC. Zlín B
Slovácko B - Dolní Benešov
Břeclav - Karviná
DOSTA Bystrc - Sigma Olomouc B
Mutěnice - FC Brno B
Lipová - Uničov
Znojmo - Kroměříž

5. kolo - 9. září
Kroměříž - JIHLAVA B
Uničov - Znojmo
FC Brno B - Lipová
Sigma Olomouc B - Mutěnice
Karviná - DOSTA Bystrc
Dolní Benešov - Břeclav
TESC. Zlín B - Slovácko B
Zábřeh - Frýdek-Místek

15. kolo - 12. září
Dolní Benešov - JIHLAVA B
TESC. Zlín B - Karviná
Zábřeh - Sigma Olomouc B
Frýdek-Místek - FC Brno B
Slovácko B - Uničov
Břeclav - Kroměříž
DOSTA Bystrc - Znojmo
Mutěnice - Lipová

6. kolo - 16. září
JIHLAVA B - Frýdek-Místek
Slovácko B - Zábřeh
Břeclav - TESC. Zlín
DOSTA Bystrc - Dolní Benešov
Mutěnice - Karviná
Lipová - Sigma Olomouc B
Znojmo - FC Brno B
Kroměříž - Uničov

7. kolo - 23. září
Uničov - JIHLAVA B
Brno B - Kroměříž
Sigma Olomouc B - Znojmo
Karviná - Lipová
Dolní Benešov - Mutěnice
TESC. Zlín B - DOSTA Bystrc
Zábřeh - Břeclav
Frýdek-Místek - Slovácko B

8. kolo - 30. září
JIHLAVA B - Slovácko B
Břeclav - Frýdek-Místek
DOSTA Bystrc - Zábřeh
Mutěnice - TESC. Zlín B
Lipová - Dolní Benešov
Znojmo - Karviná
Kroměříž - Sigma Olomouc B
Uničov - FC Brno B

9. kolo - 7. října
FC Brno B - JIHLAVA B
Sigma Olomouc B - Uničov
Karviná - Kroměříž
Dolní Benešov - Znojmo
TESC. Zlín B - Lipová
Zábřeh - Mutěnice
Frýdek-Místek - DOSTA Bystrc
Slovácko B - Břeclav

10. kolo - 14. října
JIHLAVA B - Břeclav
DOSTA Bystrc - Slovácko B
Mutěnice - Frýdek-Místek
Lipová - Zábřeh
Znojmo - TESC. Zlín B
Kroměříž - Dolní Benešov
Uničov - Karviná
FC Brno B - Sigma Olomouc B

11. kolo - 21. října
Sigma Olomouc B - JIHLAVA B
Karviná - FC Brno B
Dolní Benešov - Uničov
TESC. Zlín B - Kroměříž
Zábřeh - Znojmo
Frýdek-Místek - Lipová
Slovácko B - Mutěnice
Břeclav - DOSTA Bystrc

12. kolo - 28. října
JIHLAVA B - DOSTA Bystrc
Mutěnice - Břeclav
Lipová - Slovácko B
Znojmo - Frýdek-Místek
Kroměříž - Zábřeh
Uničov - TESC. Zlín B
FC Brno B - Dolní Benešov
Sigma Olomouc B - Karviná

13. kolo - 4. listopadu
Karviná - JIHLAVA B
Dolní Benešov - Sigma Olomouc B
TESC. Zlín B - FC Brno B
Zábřeh - Uničov
Frýdek-Místek - Kroměříž
Slovácko B - Znojmo
Břeclav - Lipová
DOSTA Bystrc - Mutěnice

14. kolo - 11. listopadu
JIHLAVA B - Mutěnice
Lipová - DOSTA Bystrc
Znojmo - Břeclav
Kroměříž - Slovácko B
Uničov - Frýdek-Místek
FC Brno B - Zábřeh
Sigma Olomouc B - TESC. Zlín B
Karviná - Dolní Benešov

16. kolo - 18. listopadu
JIHLAVA B - Lipová
Mutěnice - Znojmo
DOSTA Bystrc - Kroměříž
Břeclav - Uničov
Slovácko B - FC Brno B
Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B
Zábřeh - Karviná
TESC. Zlín B - Dolní Benešov