LIPOVÁ – JIHLAVA B

2:1

Juniorka vstoupila do utkání s ofenzivními choutky, ale šance Rabušice z 10. minuty, která volala po gólu, v síti neskončila. Jihlava se zaslouženě dočkala po faulu na Rabušice a přehledem proměněné penaltě Chlupa. „Ten gól nás ukolébal. Vyklidili jsme po něm pole a soupeř se dostal do hry,“ říká trenér Jihlavy B Roman Kučera. A hrot Lipové Pekár se ve 36. minutě po hrubce obrany postaral o vyrovnání.

Pauza juniorce pomohla. I druhá půlka začala v její režii. Do šancí se protlačili Benda, Šamánek a Niederle, ovšem ani jeden rozhodnout nedokázal. Na druhé straně se z nečekaného brejku zrodil tříbodový gól. Pekár si opět naskočil na centr z pravé strany a hlavou překonal Štěpanovského.

„Přeskupili jsme řady, hráli na tři hroty, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Bohužel jsme zaplatili daň za nezkušenost. Soupeř potrestal naše hrubky, nám v koncovce chyběl klid,“ doplňuje Kučera.

Góly: 36. a 72. Pekár - 20. Chlup (PK). Rozhodčí: Fojt. ŽK: 2:1. Poločas 1:1.
Jihlava B: Štěpanovský – Hříbek, Kříž, Kovařík (75. Havrýbek), Cihlář – Benda, Chlup, Chmelík (78. Bureš), Niederle (59. Zedníček) – Šamánek, Rabušic.

Ostatní výsledky 1. kola MSFL:

Olomouc B - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
Uničov - Břeclav 1:2 (1:0)
Znojmo - Mutěnice 0:1 (0:1)
Brno B – Slovácko B 1:0 (1:0)
Karviná – Zábřeh 1:1 (1:0)
Dolní Benešov – Zlín B 0:0
Kroměříž – Bystrc 5:1 (2:1)