Bída, krize a velké zklamání. Taková je nyní situace v Lukách nad Jihlavou. Ze čtyř mistrovských utkání dovedla Luka pouze jediné do vítězného konce.

Naposled neuspěla v Novém Rychnově, kde prohrála gólem z 78. minuty. „Je to pro nás šok a zklamání,“ netají rozčarování nejzkušenější hráč Patrik Trombelli. „Ale snad ještě více nás tíží fakt, že jsme se ve třech kolech nedokázali střelecky prosadit,“ doplňuje.

 

Konec slov, začátek výsledků?

Herně to tolik neskřípe a vina určitě není ani v úzkém kádru. „Ten máme tak na úrovni krajského přeboru. Trénuje nás dvacet a na zápasy jezdíme v devatenácti. Teď jsme navíc udělali Aleše Urbana a Michala Proška,“ prozrazuje Trombelli.

I přesto střelecká nemohoucnost a následná bodová ztráta prohlubují krizi. „Nemůžeme se do toho dostat. Na hřišti se hádáme, což je samozřejmé, protože každý je podrážděný. Prostě potřebujeme zvládnout nějaký zápas. I když o jediném vítězství to také není. Musíme nastartovat nějakou sérii,“ má jasno Trombelli. „Už musí být konec slov a měly by konečně začít přicházet výsledky,“ dodává.

Tříbodovou náplast by mělo přinést už víkendové domácí utkání s Mohelnem. „Nějakým dobrým utkáním by se to mohlo změnit a my se s tím pokusíme něco udělat už v neděli,“ bojovně zakončuje Patrik Trombelli.