Právě první minuta, která se hrála nad rámec vymezené doby, totiž přinesla jihlavskému obránci tržnou ránu v obličeji.

„Šel jsem na dlouhej balon, a pak už nevím. Možná mě při výskoku někdo trefil loktem mezi oči. Každopádně jsem najednou ležel na zádech a kolem mě bylo plno krve,“ popsal nepříjemný okamžik z konce nedělního utkání.

Ránu mu následně museli lékaři zajistit čtyřmi stehy. „Zabralo to celou mezeru mezi obočíma, vypadá to fakt dost divně,“ přiznal se smíchem GebreSelassie.

 

Doma bude chybět

Dobrá nálada ale v poslední době v jihlavské kabině nemá zrovna živnou půdu. FC Vysočina klesl po pěti odehraných kolech až na dvanáctou příčku.

„Nedaří se nám, musíme to nějak zlomit. Věřím, že pokud bychom vyhráli jeden zápas, tak to zase půjde,“ je přesvědčen jihlavský obránce.

V příštím mistrovském utkání s Ústí nad Lebem se ale GebreSelasssie na trávníku v Jihlavě neobjeví. Ne snad, že by mu start nedovolilo zranění, důvod jeho absence má mnohem přijemnější ráz – reprezentační start.

České fotbalisty do 21 let čekají dva kvalifikační duely. Nejprve se v sobotu utkají s Arménií a poté v úterý s Lichtenštejnskem.

„Doufal jsem, že se v sestavě udržím. Samozřejmě jsem za to moc rád,“ svěřil se dvacetiletý reprezentant.

I na srazu prý ale bude stejně myslet na dění v jihlavském klubu.

„Určitě si napíšeme pár zpráv, zůstanu s klukama v kontaktu,“ dušuje se GebreSelassie. „Musí vyhrát a já věřím, že to v pohodě zvládnou,“ dodává.