„S kvalitním mužstvem a jedním z favoritů jsme sehráli dobré utkání,“ komentuje trenér Janovic Tomáš Jansa. Jeho tým měl zejména v první půlce slibné šance. Tu největší zazdil v 16. minutě Bdžoch, který neproměnil penaltu.

„Ale to se prostě stává. Za stavu 0:0 jsme měli další dvě velké šance, ale bohužel jsme to ani při té druhé, kdy šli dva sami na gólmana, dobře nevyřešili,“ přibližuje janovický kouč.

Diktovali tempo

K domácím se nakonec přiklonilo štěstí a po jedné standardní situaci udeřili. „Ždírec potvrdil fotbalové zákony a svou kvalitu,“ vysekl pochvalu soupeři.

I přes bodový půst odjížděli Janovičtí celkem spokojení. „Samozřejmě, že je škoda, že jsme nevytěžili nějaké body, ale na druhé straně jsme ve vyrovnané partii a některých fázích diktovali i tempo,“ těšilo Jansu.

Zklamání zasáhlo trenéra pouze ze strany sudího. „Pokud někdo označil v minulém kole výkon rozhodčího za doslova trapný, tak nevím, jak bych měl ohodnotit výkon sudího Bíny. Tím ale nechci říci, že se podepsal na naší prohře,“ dodal znechuceně Tomáš Jansa.