PÁTEK

II. liga: Jihlava – Ústí nad Labem (19.00).

SOBOTA

Krajský přebor: Polná – Pelhřimov (Zadina), Humpolec – V. Bíteš (Nováček), Okříšky – Žirovnice (Fabeš).
I. A třída – skupina A: Ústrašín – Věžnice (Hrůza, 15.00).
I. A třída – skupina B: Třešť – V. Meziříčí B (Kliner, 16.30), St. Říše – Kouty (J. Kůrka).
I. B třída – skupina A: Tis – Kostelec (Holub), Počátky – Humpolec B (Dušek).
I. B třída – skupina B: Telč – Rapotice (Bártová), Vrchovina B – N. Rychnov (Hájek).
Krajský přebor dorostu: Bystřice – Pacov (J. Beneš, 9.00 a 11.15), Pelhřimov – Okříšky (Ságl, 10.00 a 12.30)
I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Brtnice (J. Beneš, 16.00), Kamenice – Štoky (Beseda, 10.00), Ždírec – Batelov (Klement, 13.30), Přibyslav – Černovice (Janíček, 14.30).
I. třída dorostu – skupina B: Hrotovice – Nedvědice (Franc), Telč – Jemnicko (Doležal, 13.30), Radostín – M. Budějovice (Rosický, 13.30), Kněžice – Náměšť (Kopřiva), Jaroměřice – N. Syrovice (Čech).
Krajský přebor žáků: Žďár – HFK Třebíč B (Žilka, 9.00 a 10.30), Moravské Budějovice – Humpolec (Šetek, 9.00 a 10.45).
I. třída žáků – skupina A: Polná – V. Meziříčí B (Krejčí, 9.00 a 10.30), Měřín – Luka (Straka, 9.00 a 10.45), Okříšky – Třešť (Juriga, 9.00 a 10.45)
I. třída žáků – skupina B: Žirovnice – Ždírec (Janko, 9.00 a 10.45 – hř. Počátky), Světlá – Pelhřimov B (Volf, 9.30 a 11.15), Štoky – Chotěboř B (Švehla, 9.00 a 10.45), Ledeč – H. Brod B (Pokorný, 9.30 a 11.15).
MSDL: HFK Třebíč – FC Brno B (Krejčí, 10.15 a 12.30).
MSDD: H. Brod – Vrchovina (Šťastný, Svoboda, 10.15 a 12.30), V. Meziříčí – Břeclav (P. Kůrka, Machát, Slezák, 10.15 a 12.30).
MSŽL: Jihlava – FC Brno (Švec, J. Staněk, 11.00 a 12.45, hř. Luka), Vrchovina – Ocmanice (Sýkora, Šedivý, 16.00), M. Budějovice – Kotvrdovice (Sochor, Šetek, 13.30).
Krajský přebor přípravek: Třebíč (Jurka, Voborný, 10.00).

NEDĚLE

Divize D: Žďár n. S. – Velké Meziříčí (Seidl, 16.30).
Krajský přebor: Borovina – Pacov (Rosický), M. Budějovice – Vrchovina (Bína), Janovice – HFK Třebíč B (Jm KFS, 10.30 – hř. Stáj), Hartvíkovice – Ždírec (Machát), Jemnicko – Bystřice (Martenek).
I. A třída – skupina A: Kožlí – Ledeč (Beseda), Chotěboř – Přibyslav (Voborný), Kamenice – Herálec ZR (Šťastný), Budíkov – Speřice (Ondráček), Habry – Světlá (Burian), Herálec HB – Dobronín (Dlouhý).
I. A třída – skupina B: Jaroměřice – Rantířov (Krejčí), Bohdalov – Čáslavice (Jm KFŽ), Rozsochy – Šebkovice (Klement), Nová Ves – Náměšť (Kuchyňa), Stonařov – Přibyslavice (Straka, 14.30).
I. B třída – skupina A: Batelov – Černovice (Janíček, 10.30), Dlouhá Ves – Pohled (Sýkora), G. Jeníkov – Chotěboř B (Svoboda), Štoky – Lípa (Čamra), Čejov – V. Žďár (Kučerík).
I. B třída – skupina B: Hrotovice – Rudíkov (Juriga), Budišov – Bedřichov (Cupl), Rokytnice – Jakubov (Stehlík), Luka – Mohelno (Švehla), Křižanov – Měřín (Talpa).
Krajský přebor dorostu: Třešť – Humpolec (Hájek, 11.15 a 13.30), Ledeč – Tis (Dušek, 9.00 a 11.15), Bedřichov – Chotěboř (Šimák, 9.00 a 11.30).
I. třída dorostu – skupina A: Žirovnice – Puklice (Masopust, 13.30), Luka – H. Borová (Pojezdný, 10.00), G. Jeníkov – Světlá (Šedivý, 13.30).
I. třída dorostu – skupina B: Třebelovice – Nová Ves (Faneš), Rokytnice – Šebkovice (Kliner, 13.00).
Krajský přebor žáků: V. Bíteš – Bedřichov (Sochor, 9.00 a 10.45), Kamenice – Pelhřimov (Krejčí, 9.00 a 10.45), V. Meziříčí – Bystřice (Petr st., 9.00 a 10.45), Jemnicko – Chotěboř (Kalina, 9.30 a 11.00), Telč – Pacov (Pekárek, 9.00 a 10.45).
I. třída žáků – skupina A: Náměšť – Jaroměřice (Machát, 9.00 a 10.30), Vrchovina B – Hrotovice (Dostál, 10.00 a 11.45 – hř. R. Svatka)
I. třída žáků – skupina B: Čejov – Přibyslav (P. Kůrka, 10.00 a 11.45).
MSDL: Jihlava – Kroměříž (Jar. Kůrka, 11.00 a 13.15, hř. Na Stoupách).
Krajský přebor přípravek: H. Brod (Pokorný, Volf, 9.00), Pelhřimov (P. Nenadál, Holub, 9.00).


Pokud není uvedeno jinak, začátky víkendových utkání jsou v 16.00.