Nováček krajského přeboru se po těsných prohrách 0:1 se Ždírcem a Humpolcem střelecky probudil. V 5. kole to odnesla třebíčská rezerva, která ze Stáje odjela s debaklem 1:5. A hned ve čtyřech gólech měl prsty Marek Zamazal.

Hosty po jeho vybídnutí načal krásnou ránou do šibenice kapitán Špendlíček. Pak Zamazalův dlouhý aut přetavil v druhou branku pohotový Bdžoch.

„Je to nacvičený signál. Hodil jsem to na malé vápno do chumlu hráčů, kde míč propadl a Bdžoch ho poslal do branky,“ popisuje Zamazal.

S asistencemi se ovšem nespokojil. O třetí gól se postaral sám. A to přímo z rohu! „Jirka Babínek na mě křikl, ať to zkusím na branku, a jelikož jsem jeden z těch, co ještě poslouchá, tak jsem to zkusil a padlo to tam,“ smál se šťastný střelec.

Jeho představení ovšem neskončilo. Po změně stran zatáhl míč po pravé straně a míč naservíroval přesně Chylíkovi, který nezaváhal.

„Dal jsem to pod sebe na malé vápno a Ríša to s přehledem trefil,“ doplňuje Zamazal.

„Z mého pohledu to byl dobrý zápas, ale hlavní je, že jsme si po dvou nulách konečně zvedli sebevědomí a zastříleli si,“ dodává Zamazal.