„Cíl je pro nás úplně jasný. Napravit si reputaci, a hlavně odčinit ten strašný výsledek z minulého zápasu. Herní dojem nebyl špatný, ale bohužel jsme dělali hodně chyb před vápnem, kde jsme byli i málo důrazní, a z toho pak padaly góly. Tentokrát se toho musíme vyvarovat,“ je si vědom trenér divizních fotbalistů Havlíčkova Brodu Josef Soural.

Kompletní sestava

Havlíčkobrodská jedenáctka dozná po minulém zápase několika změn. „Konečně bychom měli být kompletní,“ oddychl si Soural. „Už by měl být Slanař a také by se už měl objevit Michal Mareš, který minulý týden hrál futsalovou Ligu mistrů. Prakticky hned ve středu jsme si volali a dohodli se, že bude k dispozici,“ dodal havlíčkobrodský lodivod.

Změny by se měly týkat i zadních řad. „Téměř stoprocentně zasáhne do hry od začátku zápasu Mišta. Bohužel někteří hráči mě nepřesvědčili, že si místo v základu zaslouží. Spíš naopak,“ tvrdí kouč Slovanu. „Pravděpodobně se vrátíme k sestavě z úvodu soutěže,“ dodává.

Starosti mají sami se sebou

Divizní nováček zatím doma neokusil hořkost porážky a i na to by rád dnes proti Vyškovu navázal. „Máme starosti především sami se sebou. Po hrozivém výsledku z Třebíče je to pro nás nepříjemná situace,“ upozorňuje Soural.

„Musíme se vyvarovat hlavně chyb kolem vápna. Doufám, že se kluci ze středy poučí a budou všichni připraveni podat stoprocentní výkon. Na tréninku je musím pořádně namotivovat,“ burcuje brodský kouč.

 

Divizní menu

SOBOTA: 16.00: Líšeň – Protivanov, H. BROD – Vyškov, Rousínov – Boskovice, Hulín – Konice.
NEDĚLE: 10. 15: V. MEZIŘÍČÍ – Otrokovice. 16.00: Rájec– Jestřebí – TŘEBÍČ, Hrušovany – Židenice, ŽĎÁR N. S. – Blansko.