VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kulový blesk a Starlet potvrdily skvělou formu

JIHLAVA - Třetí týden všech deseti soutěží malé kopané v Jihlavě je minulostí.

15.9.2007
SDÍLEJ:

Malá kopaná FK Klasici - Colas.Foto: Jan Mráka

I. liga

3. kolo:

Lontov – Kulový Blesk
2:7
(0:2)
Pometlo, Digrín - Kovář 4, Karásek, Heřmánek, Procházka.

Pohárová středa – Colas A
1:1
(0:1)
Pilát – Špendlíček.

Klasici – Atletico
2:1
(1:0)
Chramosta, Luděk Kovačík – Ohnsorg.

Starlet - Hema
4:3
(1:2)
O. Lapeš, Vystrčil, Matoušek, Michálek - Wasserbauer 2, Haberman.

Tel Aviv – Real
4:0
(1:0)
Brabec 2, Sobotka, Diviš.

Ježek - Černá smrt
7:4
(2:2)
D. Oberreiter 3, Poul 2, Hájek, Hoskovec - Trnka 3, Matějka.

1. Kulový blesk 3 3 0 0 22:4 9
2. Starlet 3 3 0 0 20:7 9
3. Hema-Bosch 3 2 0 1 13:9 6
4. Tel Aviv 3 2 0 1 11:7 6
5. FK Klasici 3 2 0 1 9:6 6
6. Ježek 3 2 0 1 13:16 6
7. Colas 3 1 1 1 12:11 4
8. Pohárová středa 3 1 1 1 5:11 4
9. FC Lontov 3 1 0 2 13:18 3
10. Atletico Batelov 3 0 0 3 3:11 0
11. Černá smrt 3 0 0 3 10:20 0
12. FC Real ´91 3 0 0 3 3:14 0

II. liga

3. kolo:

Atis - Máma
3:1
(1:0)
Procházka, Dlabaja – Homola.

Litrpůl - Klokan
2:3
(2:1)
Kavka, Vácha – M. Duba, Vegh, Szathmary.

Kanárci – Pávov
3:4
(2:1)
Pik, Zadražil, V. Vaněk - Krejčí 3, Krautšnajdr.

Kalvárie - Sportvel
2:7
(1:2)
P. Nosek, Martin Nosek – D. Medvík 3, Kabelka 2, Mesz, Trunda.

Mudrcové - Strejkové
2:2
(1:2)
F. Toman, Svoboda – S. Dohnal, Kolařík.

Jihlavan - Rychlá rota
1:1
(0:1)
Benda – L. Staněk.

1. Jihlavan 3 2 1 0 8:3 7
2. Mudrcové 3 2 1 0 11:8 7
3. Sportvel 3 2 0 1 13:9 6
4. FC ATIS 3 2 0 1 7:4 6
5. FC Pávov 3 2 0 1 9:9 6
6. Klokan team 3 2 0 1 4:5 6
7. Rychlá rota 3 1 1 1 7:7 4
8. Strejkové 3 1 1 1 8:8 4
9. SK Máma 3 1 0 2 9:7 3
10. SK Kanárci 3 1 0 2 6:6 3
11. Litrpůl 3 0 0 3 7:11 0
12. FC Kalvárie 3 0 0 3 7:19 0

III. liga

3. kolo:

Maňana - Little Monsters
1:0
(1:0)
Vacek.

Trialog - KLasici B
1:2
(1:2)
D. Čáp - Haubert, Lysý ml. Hran.

Koule - Viktorie
3:2
(3:1)
Lindourek, Nevosad, Hanzl – Zelený 2.

Flyers - Kulový Blesk B
3:4
(3:1)
Bambula, Zacha, Pěnička – Kabátek 2, Heřmánek, Karásek.

Rudá Hvězda - Škodíci
5:5
(1:4)
Okáč 2, Půža, V. Vrážel, Šandera – Demeter 4, Kučera.

Pošťáci - Oranjes
5:3
(2:1)
Anděl 2, Pokorný, L. Cakl, Fous - Tichánek, Love, Urban.

1. Kul. blesk B 3 3 0 0 15:5 9
2. FC Škodíci 3 2 1 0 14:10 7
3. Flyers 3 2 0 1 17:11 6
4. FK Klasici B 3 2 0 1 10:7 6
5. SM Oranjes 3 1 1 1 14:10 4
6. Pošťáci 3 1 1 1 8:8 4
7. RC Maňana 3 1 1 1 8:9 4
8. Hran. koule 3 1 1 1 8:11 4
9. FC Trialog 3 1 0 2 9:10 3
10. Little Monsters 3 1 0 2 6:7 3
11. Rudá Hvězda 3 0 1 2 8:19 1
12. FC Viktorie 3 0 0 3 4:14 0

IV. liga

3. kolo:

Union bar - Bumerang 4:3
Vašíčkova banda – Global 2:3
FC Doubrava – Meteor 1:1
Tirad – Želejuve 4:5
Colas B - Ježek B 3:6
ŽST - Kavčí hory 6:3

Podrobnosti nehlášeny.

1. Global 3 3 0 0 18:7 9
2. ŽST Helenín 3 2 1 0 15:9 7
3. Tirad 3 2 0 1 14:9 6
4. UNION bar 3 2 0 1 10:9 6
5. FC Doubrava 3 1 2 0 6:5 5
6. HK Meteor 3 1 1 1 6:10 4
7. Vašíčkova banda 3 1 0 2 7:6 3
Ježek B 3 1 0 2 7:6 3
9. Bumerang 3 1 0 2 7:10 3
10. ŽeleJuve 3 1 0 2 11:16 3
11. Colas B 3 1 0 2 10:16 3
12. Kavčí hory 3 0 0 3 8:16 0

V. liga

3. kolo:

Topičůf Salóón – Torpedo 04
4:4
(3:0)
Krechler 2, Berka, Flégr – Fous, J. Marek, M. Marek, Janoušek.

Kanárci B - U Gábinky
1:2
(0:0)
Šilhán – Vlček, Vrábel.

Union bar B – Ajtakrajta
1:2
(0:0)
Čermák – Pozník, Pokorný.

Kalamita – Hexen
3:8
(1:2)
Bradáč 3 – M. Kabátek 2, Nešpor 2, Schmied, M. Kabátek ml., Brázda, vlastní.

ŽST B - SKP Ježek
0:7
(0:4)
Sobotka 3, Kohoutek, Chvátal, M. Sedláček, Klenovský.

Gaseco – Czervena Zvezda
4:0
(1:0)
D. Matulka, A. Pernička, M. Pernička, Janoušek.

1. U Gábinky 3 3 0 0 11:3 9
2. EFC HEXEN 3 2 1 0 15:9 7
3. Kanárci B 3 2 0 1 11:6 6
4. SKP Jihlava 3 2 0 1 11:7 6
5. JP Gaseco 3 1 1 1 7:5 4
6. Topičůf Salóón 3 1 1 1 11:9 4
7. Torpedo 04 2 1 1 0 9:8 4
8. Kalamita 3 1 0 2 10:14 3
9. Helenín B 3 1 0 2 7:11 3
10. Ajtakrajta 3 1 0 2 4:9 3
11. Cz. Zvezda 2 0 0 2 0:7 0
12. Union bar B 3 0 0 3 4:12 0

VI. liga

3. kolo:

Cavalera - Dragons
2:1
(1:1)
Hlaváček, Doubek – Vaněk.

Ajtakrajta - Red hot
11:2
(6:0)
Jaroš 5, Hořák 3, Špejtek, Erben, Brežek – Šimánek, Priesol.

Abus – VŠP
2:5
(0:3)
Málek 2 – Horálek 2, Zich, Šantrůček, Ježek.

Bolívie - Spatra
2:4
(1:1)
Povýšil, Pavlíček – Došek, Novák, Olišar, Urbánek.

Juniorka - Černý balet
5:5
(0:1)
Volák 2, Fejt 2, Tůma – Pešek 3, Šindelář, Anderle.

Beta - Plechanda
5:1
(1:1)
Šalbaba 3, Pakosta, Havelka – Čekal.

1. Beta Olom. 3 3 0 0 16:3 9
2. AC Spatra 3 3 0 0 13:4 9
3. Juniorka 06 3 2 1 0 17:7 7
4. Ajtakrajta B 3 2 0 1 15:5 6
5. VŠP Jihlava 3 2 0 1 7:5 6
6. SC Cavalera 3 2 0 1 7:8 6
7. Černý balet 3 1 1 1 11:16 4
8. ABUS Gastro 3 1 0 2 7:17 3
9. FC Dragons 3 0 1 2 5:8 1
10. Red Hot 3 0 1 2 3:15 1
11. AC Bolívie 3 0 0 3 6:11 0
12. Plechanda 3 0 0 3 1:9 0

VII. liga

3. kolo:

Rychlé Pípy - Ruce v kapsách
4:2
(3:2)
Mlsna, Henzl, Lansman, Vítů – Paul 2.

Chvojkovice – Celtic
4:1
(1:0)
Vyhnanovský 2, Došek, Vlk – Fatdrla.

Pivoj - Formaroste
2:2
(1:2)
Šereda, Štros – Polách, Rabit.

Rapid - Boca Seniors
2:5
(1:1)
Kuřítko, Šturek – Fatrdla 2, Kolros, Kobliha, Hamrák.

Apolalypsa - Chaos
3:1
(2:0)
Göth 2, Kolman – Milfeit.

Inter – Jiřín
2:8
(0:3)
Hvězda, Listopad – Šiška 2, I. Kameník 2, L. Kameník, Vondruška, Brunner, Holub.

1. Apokalypsa 3 3 0 0 16:2 9
2. FC Jiřín 3 3 0 0 20:10 9
3. Chvojkovice 3 2 0 1 10:7 6
4. Rychlé pípy 3 2 0 1 9:7 6
5. Pivoj Heroltice 3 1 2 0 12:7 5
6. Boca Seniors 3 1 1 1 12:11 4
7. Formaroste 3 1 1 1 11:11 4
8. Ruce v kapsách 3 1 0 2 11:11 3
9. AZ Chaos 3 1 0 2 9:10 3
10. FC Inter 3 1 0 2 8:13 3
11. Celtic 3 0 0 3 5:15 0
12. Rapid 3 0 0 3 2:21 0

VIII. liga

3. kolo:

Rail Team - HEXEN B
5:3
(2:2)
Delín 3, Luňáček, Razima - Frühbauer 2, Kameník.

Raši bar - Jihlavský balet
0:5
(0:3)
Turoň 2, Rychlík, Jiřičný, Nováček.

Abbacar – Prolog
0:7
(0:3)
Venhauer a M. Pescit po 2, Šimek, Procházka, Musil.

Šlapky - Kamikadze
1:7
(1:2)
Šustr - Francálek 3, Klimeš 2, Novotný, Pytlík.

Hybrálec - Olds Želetava
3:3
(2:0)
P. Hrubý 2, Šiška - Malík 2, Svoboda.

Tel Aviv B - Flamengo
5:1
(3:1)
Dršata 4, Štohanzl – Zeman.

1. Prolog 3 3 0 0 19:4 9
2. Tel Aviv B 3 3 0 0 15:8 9
3. Kamikadze 3 2 0 1 16:9 6
4. Jihl. balet 3 2 0 1 12:6 6
5. Abbacar 3 2 0 1 12:14 6
6. FC Hybrálec 3 1 1 1 8:9 4
7. Raši bar 3 1 0 2 14:11 3
8. HEXEN B 3 1 0 2 11:13 3
9. Rail Team 3 1 0 2 13:15 3
10. Šlapky 3 1 0 2 6:15 3
11. Olds Želetava 3 0 1 2 7:14 1
12. FC Flamengo 3 0 0 3 3:18 0

IX. liga

3. kolo:

Orel - Maňana
3:2
(2:1)
Svatoš, Hrad, Hintenaus - Šuhaj, Vystrčil.

Leaders - Černý balet B
0:6
(0:1)
Anderle 3, Žáček, Čech, Čepera.

U Johana – Farmers
0:3
(0:1)
M. Sedlák, D. Sedlák, P. Sedlák.

Tipsport - Slownaft
1:2
(0:0)
Zajac - Král, Fiala.

Netopýr - Kněžice
2:2
(0:1)
Horák 2 - Partl, Pařil.

Nulová Šance - Old boys
2:5
(1:1)
Slavětínský 2 – Kousal 3, Bouchner, Hruška.

1. Černý balet B 3 3 0 0 14:3 9
2. Slownaft Bedř. 3 2 1 0 9:3 7
3. FC Netopýr 3 2 1 0 7:2 7
4. Tipsport Polná 3 2 0 1 21:5 6
5. FC Orel Luka 3 2 0 1 10:9 6
6. Farmers 3 2 0 1 9:9 6
7. 1.FC Kněžice 3 1 2 0 8:6 5
8. FC Old Boys 3 1 1 1 8:6 4
9. RC Maňana B 3 0 1 2 5:8 1
10. Nulová šance 3 0 0 3 8:14 0
11. U Johana 3 0 0 3 1:13 0
12. FC Leaders 3 0 0 3 1:23 0

X. liga

3. kolo:

Nekopnem si – Galaxie 0:2
FC MOKOV - Brojlers 1:5
International - Gastro B 1:0
FT - Mudrcové B 1:7
Kaťuša – Setra 1:5
Kalich - Grizzly 1:9

Podrobnosti nehlášeny.

1. Brojlers Poděšín 4 4 0 0 36:10 12
2. Galaxie 4 4 0 0 24:4 12
3. Mudrcové B 4 3 1 0 33:5 10
4. Grizzly Úsobí 3 3 0 0 39:2 9
5. FC Venezia 3 2 1 0 18:9 7
6. Gastro B 4 2 1 1 13:10 7
7. International 4 2 0 2 6:16 6
8. FC MOKOV 4 1 1 2 10:15 4
9. Setra 4 1 0 3 9:19 3
10. FT 3 1 0 2 7:22 3
11. Gladio šneci 3 0 0 3 7:14 0
12. FK Kaťuša 3 0 0 3 3:14 0
13. FC Kalich 4 0 0 4 8:25 0
14. Nekopnem si 3 0 0 3 1:49 0
15.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Přísná pravidla. Myslivci si v dnešní době alkohol před honem raději odpustí, v pořádku mají zbraň i zbrojní průkaz. Takové jsou za poslední roky výsledky policejních kontrol. Stejně tomu bylo i tuto sobotu, kdy policisté kontrolovali dva hony.
7

Placatka s alkoholem už se na hony nenosí

Symbol Vánoc. O rozvoz Betlémského světla se každoročně starají skauti za pomoci dobrovolníků. Stejně tomu bylo i na jihlavském vlakovém nádraží. Tam skauti se světlem dorazili po deváté hodině ráno vlakem mířícím z Brna do Plzně.
3

Betlémské světlo dorazilo do Jihlavy

Nejteplejší den zaznamenali meteorologové v Moravských Budějovicích

Vysočina - Teploty na Vysočině byly v listopadu neznatelně nadprůměrné. Srážky oproti tomu zůstaly hodně pod dlouhodobým průměrem, zejména na Třebíčsku.

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Řadu hostů a vánoční písně nabídne koncert filharmonie v Jihlavě

Jihlava – Již v neděli 17. prosince v sedm hodin večer odehraje jihlavská Filharmonie Gustava Mahlera ve zdejším Domě kultury tradiční vánoční koncert, který bude zároveň jejím posledním výstupem v letošním roce.

Čechomor vystoupí s Martinou Pártlovou před vyprodaným sálem v Jihlavě

Jihlava – Známá skupina Čechomor již v úterý 19. prosince vystoupí před vyprodaným sálem jihlavského Domu kultury. Na programu budou známé hity i nové písně.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT