Bedřichov smetl neškodnou Rokytnici

JIHLAVA - V I. B třídě se Bedřichov nepáral s Rokytnicí, která domů odjížděla s nevídaným výpraskem. Premiérové výhry se dočkal Kostelec.

17.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

I. B třída – sk. A

KOSTELEC – VESELÝ ŽĎÁR

3:0

Hned v 1. minutě zužitkoval krásnou přihrávku Nováka Kružík a v 11. minutě se po jeho centru nejlépe zorientoval na malém vápně Smejkal.
Ve 48. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Novák a hostující celek si poté vytvořil herní převahu, ovšem bez jakéhokoli střeleckého efektu. Po rychlém výpadu v 80. minutě zastavili hostující beci Smejkala nedovoleně a pokutový kop Ohnsorga znamenal třetí pojistku.

Góly: 1. Kružík, 11. Smejkal, 80. Ohnsorg (PK). Rozhodčí: Petr st. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (48. Novák). Diváci: 100. Poločas 2:0. Kostelec: Krpálek - Páral, Doležal, Procházka, Blaško - Kružík (69. Nikodým), Ohnsorg, Novák, Smejkal (87. Tymkovič) - Králík (78. Duben), Šmahel.

TIS – BATELOV

2:1

Domácí sice vedli trefou Veselého z penalty, byli však značně nervózní v zakončení. Nejdříve Kučera hlavičkoval nad, potom Šoupal nevyřešil samostatný únik. Po přestávce si dal Tis vlastní gól, ale po hodině hry mu vrátil vedení Veselý, jehož trefa byla nakonec vítězná.

Góly: 10. (PK) a 60. Veselý – 54. vlastní. Rozhodčí: Štastný. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Batelov: Cháb – Marek, T. Minařík, Beseda, Poledna – Hlaváček, P. Kourek, Vítek, F. Kourek – Vostál, Z. Koreš (Š. Minařík, T. Koreš).

I. B třída – sk. B

JAKUBOV – LUKA N. J.

3:2

Hned v třetí minutě dostal domácí do vedení Zika. Ve zbytku poločase však byli aktivnější hosté, kteří po trefách Urbana a Gavallera vývoj otočili. To samé se ale podařilo ve druhém dějství domácím. Lojda rozhodl v nastavení.

Góly: 3. Zika, 68. Matušina, 90.(+1) Lojda – 15. Urban, 27. Gavaller. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Luka: Čejka - Kubeš, Hlávka, Telčer, Láznička – Trombelli, Doležálek, Merhaut, Gavaller - Urban, Mach (Hytnaus, Havelka, Číhal).

HROTOVICE – TELČ

4:0

Diváky v Hrotovicích dostal do varu Salák si řádně vychutnal telčskou obranu. Hosté působili odevzdaným dojmem a v zápase se hrálo pouze o konečné skóre.

Góly: 20. Horváth, 55. a 83. Salák, 62. Hrůza (PK). Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Telč: Nedorost – Plucar, Vetýška, Všohájek, Kratochvíl (79. Straka) – Holý, Jančok (53. Petrů), Bartůšek, Chalupa – Hejda, Kříž.

BEDŘICHOV – ROKYTNICE

8:0

Sobotní střetnutí od úvodních minut připomínalo hru kočky s myší. Bedřichov si s Rokytnicí dělal, co chtěl. Po změně stran si domácí střelci seřídili své pušky lépe a pěti dalšími trefami poslali hosty domů.

Góly: A. Oberreiter 3, Tůma, Kocmánek, P. Mašek, Vanko, D. Oberreiter. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:1. Poločas 3:0. Bedřichov: Šereda – Vanko, Kocmánek, Číhal, Lapeš – D. Oberreiter (70. Pokorný), A. Oberreiter, Tůma, D. Mašek – Bláha (56. Škoda), P. Mašek.
17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.