Výsledky fotbalových utkání okresního přeboru

JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky fotbalových utkání okresního přeboru.

17.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

JANOVICE B – TŘEŠŤ B
8:1

Góly: Klíma 2, Boháček 2, Došek 2, M. Matějíček, Šebek (PK) – nehlášeno. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Janovice B: Šebek – Vomela, Lokvenc, Došek, Bratršovský – Boháček, J. Matějíček, Klíma, M. Matějíček – Toman, Šeda (60. Cink). Třešť B: nehlášeno.

BÍTOVČICE – TELČ B
5:0

Góly: Vacek, Chvátal, Šťáva, Šuhaj 2. Rozhodčí: Herzig. ŽK: 0:4. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Bítovčice: Tomala – Bartůšek, Vacek, Urbánek, Komárek (31. Cemper) – Souček (60. Auředník), Chvátal, Šuhaj, Matějíček (81. Kourek) – Sobotka, Šťáva. Telč B: Dorotka – Tůma, Kříž, Dolejský (69. L. Pelej), Špicl – M. Pelej, Všohájek, Burián, Švec – Jakubec, Kadeřábek.

JAMNÉ – RŮŽENÁ
1:0

Gól: Lukáš Varhaník. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Jamné: Špejtek – Barák, Nesiba (72. Rams), Niederle, Votava - Lukáš Varhaník, A. Kubín, V. Kubín, Boháček - Hora, Luboš Varhaník (46. Lávička). Růžená: Poledna – L. Maryška, Derganz, M. Maryška, Popelář - Lovětinský, Chňápek, Marek, Kubů - Hron, Veselský (81. Mezera).

NADĚJOV – HODICE
1:4

Góly: Pavlíček – K. Biskup 3, Küttreiber. Rozhodčí: Mlsna. ŽK: 1:1. Diváci: 55. Poločas: 0:1. Nadějov: Plašil – Michalák, R. Klimeš, M. Tlačbaba, Novotný – Šoukal, O. Klimeš (65. Slabý), L. Klimeš ml., K. Klimeš – Kunst (46. A. Tlačbaba), Pavlíček. Hodice: Klas – Hons, A. Hons, J. Biskup, K. Biskup – L. Biskup, P. Biskup, Küttreiber, Koráb – Zajíc, Volf.

PUKLICE – V. BERANOV
4:1

Góly: D. Medvík 3, M. Škrdla – Vorlíček. Rozhodčí: Suran. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Puklice: Krčál – K. Medvík, Trunda, Tišl, Kováč – M. Škrdla (67. Novotný), Marek Tůma, D. Medvík, J. Škrdla (80. Venhauer) – Křišťál, Martin Tůma (86. Skotar). V. Beranov: Šilhán – Pesr, Štumar, Hecht (46. Smejkal), Brož – Gin, Hladílek, Vorlíček (68. Souček), Dvořák – Jančo, Neshyba.

RANTÍŘOV B – BRTNICE
3:1

Góly: Benda, Pivnička, Kovačík – Jar. Zelený. Rozhodčí: Vejmělek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Rantířov B: Hájek – Vondruška, Kulhánek, Vopálenský (85. Grundza), Smrčka – Hrubý, Chlupáček, Benda, Chroustovský (46. Kubík) – Pivnička (70. Zvěřina), Kovačík. Brtnice: J. Kružík – P. Votava (71. Roušar), R. Kružík (50. J. Zelený), Marek, Jar. Zelený - Kousal, Kolman (50. M. Votava), Doležal, Šrámek - Vyskočil, Coufal.

POLNÁ B – DOBRONÍN B
3:1
Góly: Procházka, Šimek, Šejstal – R. Chvátal. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Polná B: Mundok – Pecka, Kyslinger, Obořil (60. Pešák), J. Půža (70. Jirásek) - Körber, Holas, Jůzl, Šimek - Procházka, Šejstal (80. D. Půža). Dobronín B: J. Chvátal – Prokš, Šerý, Štefko, Nepraš – Krpálek, Meloun, R. Chvátal, Kosak (60. Vala) – Laška, Mikšíček.

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.