JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky fotbalových utkání III. třídy.

18.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

NOVÁ ŘÍŠE – MRÁKOTÍN
4:0

Góly: Pelej 2, Kazda, Hradil. Rozhodčí: Nosek. ŽK: 1:0. ČK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Nová Říše: Tichý – Máca, Ježek, Petrů, Krejčí - Z. Fabeš, J. Fabeš, Hradil, Pelej – Bártů, Kazda (71. Stejskal). Mrákotín: Cvach – Berka, Žitovský, Norek, Čech – Irha, Galaníček, Kučera, Hes – Páral, Kročil.

A. DŮL – V. JENÍKOV
5:2

Góly: Houzar 2, Brabec 2, Fleissig – Kořínek, Fichtner. Rozhodčí: Nejedlý. Bez ŽK. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Antonínův Důl: Šimek – Diviš, Kuna, Netolický, Zeman – Satrapa (70. Jakoubek), Duba, Houzar, Vesta – Brabec (65. Fleissig), Zdarza. Větrný Jeníkov: Salák – Zita, Hlaváček, Pilát, L. Kořínek – J. Kořínek, Pudil, Knepr, Skoupý – Palán, Fichtner.

ŽDÍREC – VYSOČINA C
4:2

Góly: Jiroušek, Šustr, L. Kliment, Hanus – Vítů, Pospíšil. Rozhodčí: Votava. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Ždírec: Průša – Lorenc, S. Kliment, Nepraš, Jiroušek – Sedlák, Kubala, L. Kliment, Šustr – Záškoda, Hanus. Vysočina C: Kubeš - Vrána, Pospíšil, O. Vítů, L. Vítů – Bubík, Svojsík, Padalík, Havlíček – Novák, Kruntorád.

PAVLOV – ČERNÍČ
2:2

Góly: Z. Nechvátal 2 – nehlášeno. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Pavlov: Semančík – Smejkal, Rychlý, P. Popelář, Nosek – Pokorný, Šimek, Pavlásek, R. Nechvátal – Z. Nechvátal, L. Popelář. Černíč: nehlášeno.

STONAŘOV B – KOZLOV
6:0

Góly: Šmarda, Šindelář, Lang (PK), M. Příhoda, F. Příhoda, Škrdla. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Stonařov B: Čumpl – Šindelář (65. F. Příhoda), Doskočil (65. Skála), Turoň, Plavec – Šmarda, Lang, M. Příhoda, Štancl – Nešpor (70. Škrdla), Příhoda. Kozlov: Boháček – Kriexmann, Rychtecký, Janeček (45. Mátl), Kliment – Vomela, Matějíček, Hartmann, Vrzáček – Štěpánek, Bečka.

STŘÍŽOV – LUKA N. J. B
3:0

Góly: Smolík, Kabátek, P. Kolda. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Střížov: V. Chlupáček – L. Kolda, Navrátil, Smolík, Valík – Fiala, P. Kolda, J. Zeman, Kabátek – Švaříček (75. Král), Šimek (60. Procházka). Luka n. J. B: Čejka – Hájek (60. Coufal), Zadina (46. Vašků), Schmied, Brázda (58. Rychlý) – Kabátek, Vařeka, Frühbauer, Vrnický – Bratršovský, Kratochvíl.

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.