Hodně překvapivých výsledků přineslo čtvrté prvoligové kolo. Největší „bombou“ byl debakl mistrovského Colasu 4:9 od dosud bezbodového Atletica! Batelovští sehráli patrně nejlepší poločas v historii, v němž si vypracovali vedení 6:1, a ve druhém dějství si senzační výhru pohlídali.

Ve spanilé jízdě pokračuje vedoucí duo Kulový blesk, Starlet. Lídr sice proti oslabenému Tel Avivu nepředvedl nijak oslnivý výkon, ale i výhra 2:0 ho udržela na první příčce. Druhý Starlet nedal FC Lontov žádnou naději a po vítězství 6:0 zůstal na dostřel.

Hema-Bosch v zápase s Klasiky přesvědčila, že na podzim míří výše než v posledních hubených letech. Zvítězila 3:2 a drží se na třetím místě, pronásledovaná Ježky, kteří zanechali u dna FC Real ´91 (6:2).

První historický bod v nejvyšší soutěži získala Černá smrt Třešť. Boj s torzem Pohárové středy ale do vítězného konce nedovedla – 1:1.

I. liga

4. kolo:

Černá smrt - Pohárová středa
1:1
(1:0)
Svěrák – Pilát.

Ježek A – FC Real
6:2
(2:0)
Poul 2, Novosad 2, Vaňkát, Oberreiter – M. Tlačbaba, A. Tlačbaba.

Starlet – Lontov
6:0
(2:0)
Paiskr 3, Michálek, Průcha, Bláha.

Hema – Klasici
3:2
(1:0)
Kristinus 2, Bílek - Vanko, Kovačík Lud.

Kulový Blesk - Tel Aviv
2:0
(1:0)
Karásek, Haman.

Colas A – Atletico
4:9
(3:6)
Špendlíček 2, Šancl, Matějíček – R. Vítek 3, Novák 2, Šmahel, J. Vítek, Minařík.

1. Kulový blesk 4 4 0 0 24:4 12
2. Starlet 4 4 0 0 26:7 12
3. Hema-Bosch 4 3 0 1 16:11 9
4. Ježek 4 3 0 1 19:18 9
5. Tel Aviv 4 2 0 2 11:9 6
FK Klasici 4 2 0 2 11:9 6
7. Poh. středa 4 1 2 1 6:12 5
8. Colas 4 1 1 2 16:20 4
9. Atletico Bat. 4 1 0 3 12:15 3
10. FC Lontov 4 1 0 3 13:24 3
11. Černá smrt 4 0 1 3 11:21 1
12. FC Real 91 4 0 0 4 5:20 0

II. liga

4. kolo:

Kalvárie – Strejkové
1:7
(0:6)
Klusák - Souček 5, M. Černý 2.

Klokan – Rychlá Rota
0:5
(0:2)
Kočka 2, Duchoň, Hampl, Kulhánek.

Sportvel – Pávov
5:2
(3:1)
Mesz 3, Tišl, Příhoda - Körber, Kováč.

Jihlavan – Máma
6:1
(2:0)
Šoukal 2, Toráč 2, Telčer, Longauer – Brnický.

Atis – Mudrcové
1:6
(1:4)
Havel - Padrnos 3, Svoboda, S. Toman, F. Toman.

Litrpůl – Kanárci
6:3
(3:1)
Vlček 2, Živný 3, Kavka – Lub. Varhaník, Luk. Varhaník, Vl. Vaněk.

1. Jihlavan 4 3 1 0 14:4 10
2. Mudrcové 4 3 1 0 16:9 10
3. Sportvel 4 3 0 1 18:11 9
4. Strejkové 4 2 1 1 15:9 7
5. Rychlá rota 4 2 1 1 12:7 7
6. FC ATIS 4 2 0 2 8:9 6
7. FC Pávov 4 2 0 2 11:14 6
8. Klokan team 4 2 0 2 4:10 6
9. Litrpůl 4 1 0 3 13:14 3
10. SK Máma 4 1 0 3 10:13 3
11. SK Kanárci 4 1 0 3 9:12 3
12. FC Kalvárie 4 0 0 4 8:26 0

III. liga

4. kolo:

RC Maňana - FC Hranatá Koule 6:3
Rudá Hvězda - FK Klasici B 2:2
FC Viktorie – Pošťáci 3:3
Flyers - FC Škodíci Helenín 6:0 (kontumace)
SM Oranjes - Kulový Blesk B 2:4
Little Monsters - FC Trialog 1:4

Podrobnosti nehlášeny.

1. Kul. blesk B 4 4 0 0 19:7 12
2. Flyers 4 3 0 1 23:11 9
3. Klasici B 4 2 1 1 12:9 7
4. RC Maňana 4 2 1 1 14:12 7
5. FC Trialog 4 2 0 2 13:11 6
6. Pošťáci 4 1 2 1 11:11 5
7. FC Škodící 4 2 1 1 14:16 5
8. SM Oranjes 4 1 1 2 16:14 4
9. Hranatá koule 4 1 1 2 11:17 4
10. Little Mon. 4 1 0 3 7:11 3
11. Rudá Hvězda 4 0 2 2 10:21 2
12. FC Viktorie 4 0 1 3 7:17 1

IV. liga

4. kolo:

Bumerang - Tirad Želetava 8:3
Kavčí hory - Vašíčkova banda 5:3
Global – Meteor 2:1
Ježek B – Želejuve 4:6
FC Doubrava - Union bar 5:2
Colas B - ŽST Helenín 2:5

Podrobnosti nehlášeny.

1. Global 4 4 0 0 20:8 12
2. ŽST Helenín 4 3 1 0 20:11 10
3. FC Doubrava 4 2 2 0 11:7 8
4. Bumerang 4 2 0 2 15:13 6
5. Tirad 4 2 0 2 17:17 6
6. UNION bar 4 2 0 2 12:14 6
7. ŽeleJuve 4 2 0 2 17:20 6
Meteor 4 1 1 2 7:12 4
9. Ježek B 4 1 0 3 11:12 3
10. Vaš. banda 4 1 0 3 10:11 3
11. K. h. Polná 4 1 0 3 13:19 3
12. Colas B 4 1 0 3 12:21 3

V. liga

4. kolo:

Czervena Zvezda – EFC Hexen
4:5
(1:3)
Skoupý 3, Smutný – Brázda a Frühbauer 2, Schmied.

TJ Topičůf Salóón – Kalamita
3:3
(2:2)
Černý 2, Krechler – Růžíčka 2, Vampola.

ŽST B – 1. FC U Gábinky
0:3
(0:0)
Klouda, L. Vrábel, P. Vrábel.

JP Gaseco – Torpedo 04
3:4
(2:2)
M. Pernička 2, Janoušek – Koreš 2, Fous, Vostál.

SK Gordic-Kanárci B – Ajtakrajta
3:4
(1:3)
Pik 2, Dvořák – Roudenský, Pokorný, Bulant, vlastní.

SKP Ježek Jihlava – Union Bar B
9:2
(4:1)
Olejníček, Chvátal a Burian 3 – Dvořák, Čermák.

1. U Gábinky 4 4 0 0 14:3 12
2. EFC HEXEN 4 3 1 0 20:13 10
3. SKP Jihlava 4 3 0 1 20:9 9
4. Torpedo 04 3 2 1 0 13:11 7
5. Kanárci B 4 2 0 2 14:10 6
6. Ajtakrajta 4 2 0 2 8:12 6
7. Top. Salóon 4 1 2 1 14:12 5
8. JP Gaseco 4 1 1 2 10:9 4
9. Kalamita 4 1 1 2 13:17 4
10. Helenín B 4 1 0 3 7:14 3
11. Czervena Zv. 3 0 0 3 4:12 0
12. Union bar B 4 0 0 4 6:21 0

VI. liga

4. kolo:

AC Bolívie – Beta Olomouc
2:2
(1:1)
Pavlíček, Šťastný – Šalbaba, Havelka.

PC Černý Balet – Ajtakrajta B
3:4
(3:2)
Ondrák 2, Pešek – Jaroš, Erben, Brožek, Špejtek.

FC Dragon Jihlava – VŠP Jihlava
0:7
(0:1)
Ježek a Krchňavý 2, Kubiš, Fišer, Hanáček.

SC Cavalera – Juniorka 06
3:6
(2:3)
Doubek, Grundza, Pykal – Volák a Vacek 2, Korbel, Horáček.

AC Spatra – Abus Gastro
7:1
(2:1)
L. Křikava 3, Vokáč 2, M. Urbánek, J. Urbánek – Šebesta.

Plechanda – Red Hot
4:1
(2:0)
Vejtasa 2, Ehrenberger, Honsa – Brnický.

1. AC Spatra 4 4 0 0 20:5 12
2. Beta Ol. 4 3 1 0 18:5 10
3. Juniorka 06 4 3 1 0 23:10 10
4. Ajtakrajta B 4 3 0 1 19:8 9
5. VŠP Jihlava 4 3 0 1 14:5 9
6. SC Cavalera 4 2 0 2 10:14 6
7. Černý balet 4 1 1 2 14:20 4
8. Plechanda 4 1 0 3 5:10 3
9. ABUS Gastro 4 1 0 3 8:24 3
10. AC Bolívie 4 0 1 3 8:13 1
11. FC Dragons 4 0 1 3 5:15 1
12. Red Hot 4 0 1 3 4:19 1

VII. liga

4. kolo:

Rychlé pípy – Pivoj Heroltice
0:3
(0:3)
Hrnčíř, Štrof, Veselý.

Celtic – Boca Seniors
3:14
(2:7)
R. Dostál 2, vlastní – Fatrdla 4, Novický 3, Hamrák 3, Záruba 2, Vrzáček, Ušala.

FC Formaroste – STS Chvojkovice-Brod
4:2
(4:1)
Polách 2, Honsárek 2 – Vlk, Došek.

Rapid – AZ Chaos
2:6
(0:3)
Musílek 2 – J. Svoboda 2, T. Svoboda, M. Fatr, Pospíchal, Vičan.

FC Inter-Ponorka – Ruce v kapsách
6:1
(2:0)
Hvězda 3, Doležálek, Havelka, J. Píša – Hofer.

Apokalipsa – FC Jiřín
3:3
(2:0)
Heřmánek 2, Kolman – L. Kameník, I. Kameník, Fila.

1. Apokalypsa 4 3 1 0 19:5 10
2. FC Jiřín 4 3 1 0 23:13 10
3. Pivoj Her. 4 2 2 0 15:7 8
4. Boca Seniors 4 2 1 1 26:14 7
5. Formaroste 4 2 1 1 15:13 7
6. AZ Chaos 4 2 0 2 15:12 6
7. Chvojkovice 4 2 0 2 12:11 6
8. FC Inter 4 2 0 2 14:14 6
9. Rychlé pípy 4 2 0 2 9:10 6
10. Ruce v kap. 4 1 0 3 12:17 3
11. Celtic 4 0 0 4 8:29 0
12. Rapid 4 0 0 4 4:27 0

VIII. liga

4. kolo:

EFC HEXEN B - Tel Aviv B
1:6
(1:2)
Frühbauer - Bělohlávek a Dršata po 2, Štohanzl, Kristýnek.

Prolog - FC Flamengo
5:0
(4:0)
Procházka 2, Prášek, Tlačbaba, M. Pescit.

Jihlavský balet - Olds Želetava
3:0
(1:0)
Turoň, Babický, Mach.

FC Hybrálec - Rail Team
4:4
(1:2)
J. Hrubý 2, Z. Pytlík, vlastní - Delín 3, Zbořil.

Kamikadze Polná - Raši bar
1:5
(0:2)
Francálek - Rams 2, Mazač, Kyral, Tlačbaba.

Abbacar – Šlapky
11:5
(4:1)
J. Kružík 5, Vyskočil 4, Drmota, Hajdik - Mafek a Votava po 2, Jelínek.

1. Prolog 4 4 0 0 24:5 12
2. Tel Aviv B 4 4 0 0 21:9 12
3. Jihl. balet 4 3 0 1 15:6 9
4. Abbacar 4 3 0 1 24:19 9
5. Raši bar 4 2 0 2 19:12 6
6. Kamikadze 4 2 0 2 17:14 6
7. FC Hybrálec 4 1 2 1 12:13 5
8. Rail Team 4 1 1 2 17:19 4
9. EXEN B 4 1 0 3 12:19 3
10. Šlapky 4 1 0 3 11:26 3
11. Olds Želet. 4 0 1 3 7:17 1
12. FC Flamengo 4 0 0 4 3:23 0

IX. liga

4. kolo:

Farmers - Netopýr
2:10
(1:5)
Jirka 2 – Kosour 3, Indro 3, Vyskočil 2, Kubovič, Chaloupka.

Orel Luka - U Johana
5:2
(2:1)
Svatoš 3, Hintnaus, Hrad - Matějíček, Kubíček.

Old boys - Černý balet
2:3
(1:1)
Kousal, Hruška - Čepera, Vávra, Kusák.

Maňana - Nulová šance
2:1
(0:0)
Drevnák, Brabenec – Fišer.

Tipsport Polná – Kněžice
2:3
(2:1)
Zajac 2 – Jurka 2, Kříž.

Slownaft Bedřichov – Leaders
5:1
(3:0)
Fiala 2, Král 2, Komárek – Vlach.

1. Čer. balet B 4 4 0 0 17:5 12
2. FC Netopýr 4 3 1 0 17:4 10
3. Slownaft Bed. 4 3 1 0 14:4 10
4. FC Orel Luka 4 3 0 1 15:11 9
5. 1.FC Kněžice 4 2 2 0 11:8 8
6. Tipsport Pol. 4 2 0 2 23:8 6
7. Farmers 4 2 0 2 11:19 6
8. FC Old Boys 4 1 1 2 10:9 4
9. RC Maňana B 4 1 1 2 7:9 4
10. Nulová šance 4 0 0 4 9:16 0
11. U Johana 4 0 0 4 3:18 0
12. FC Leaders 4 0 0 4 2:28 0

X. liga

4. kolo:

ABUS Gastro B – Gladio šneci
2:0
(0:0)
Nožička 2.

Grizzly Úsobí - FC Mokov
4:1
(2:1)
M. Kříž 2, Hausvater, Heřmánek – Zamazal.

1.FC Mudrcové B - FC Kalich
5:2
(2:0)
Peroutka 2, Kalný, Král, Hyka - Pártl 2.

Galaxie – F T
4:1
(1:0)
M. Pomahač a D. Pomahač po 2 – Danko.

FC Venezia – FK Kaťuša
7:1
(3:1)
Novák 4, Dedaj, Ejina – Gregor.

Sestra - Nekopnem si
10:1
(4:0)
Eisenwort 4, Kalina 3, J. Zeman 2, T. Zeman – Pudil.

1. Mudrcové B 6 5 1 0 48:12 16
2. Galaxie 6 5 1 0 31:8 16
3. Grizzly 5 5 0 0 47:5 15
4. Brojlers 5 4 1 0 38:12 13
5. FC Venezia 5 4 1 0 33:11 13
6. Gastro B 5 3 1 1 15:10 10
7. International 5 2 1 2 8:18 7
8. Setra 6 2 0 4 24:30 6
9. FC MOKOV 6 1 2 3 14:22 5
10. FK Kaťuša 5 1 0 4 16:22 3
11. FT 5 1 0 4 10:30 3
12. Gladio šneci 5 0 0 5 8:24 0
13. FC Kalich 5 0 0 5 10:30 0
14. Nekopnem si 5 0 0 5 3:71 0