V I. lize neměl Kulový blesk příliš mnoho potíží s torzem Klasiků, a tak si tentokrát diváci namlsaní z minulých kvalitních soubojů příliš fotbalové krásy neužili. Lídr vyhrál jasně 5:1 a na čele prvoligové tabulky získal dvoubodový náskok.

Colas až na sedmém místě

Starlet totiž s Ježky dvakrát prohrával a nakonec byl rád alespoň za šťastnou remízu 2:2! Hema-Bosch opět bodovala naplno, i když Atletico jí bylo dlouho zdatným soupeřem. Výhra 4:1 ji posunula již jen bod za druhý Starlet.

V příštím kole bude muset Hema svoji pozici ale tvrdě hájit – čeká ji totiž Colas, který po ne moc přesvědčivém vítězství nad posledním Realem ´91 6:3 se prodral na 7. místo. Klasiky předběhla v tabulce i Pohárová středa, která až v samém závěru zápasu překonala houževnatý odpor FC Lontov.

Vzpomínky na jarní jízdu si oživil Tel Aviv po vysoké výhře nad Černou smrtí Třešť 10:4, po které postoupil na pátou příčku.

Lídr zaváhal s Kanárky

Druhá liga zažila „vzpouru chudých“. Kanárci nachytali na švestkách I.FC Mudrcové a připravili mu první porážku v soutěži (2:3). FC Jihlavan se tak po výhře 6:4 nad Pávovem odpoutal a vede o tři body. Ve hře o postup jsou I. FC Strejkové, kteří sice s Rychlou rotou bleskurychle prohrávali 0:2, ale potom zápas dokonale otočili na 4:2 a jsou třetí.

První podzimní výhry se dočkal FC Kalvárie, který výhrou 2:0 zklamal Klokany a nečekaně úspěšně pokřtil nové dresy SK Máma. Sportvel musel skousnout prohru 0:3. Po prohře 4:6 s ATISem ke dnu nebezpečně žbluňkl celek Litrpůlu.

 

I. liga

5. kolo:

Colas – FC Real ´91
6:3
(2:1)
Zamazal 2, Špendlíček, Šancl, D. Cabuk, Mišta – M. Tlačbaba, A. Tlačbaba, Hartman.

Ježek - Starlet
2:2
(2:1)
Pecha, Kocmánek – O. Lapeš, Michálek.

Kulový Blesk – FK Klasici
5:1
(2:1)
Kabátek 3, Procházka, Němec – V. Kocmánek.

Pohárová středa – FC Lontov
5:1
(2:1)
Tvarůžek 2, Morkus, Pilát, Hekerle – Jobák.

Hema-Bosch – Atletico Batelov
4:1
(2:0)
Bílek, Habermann, Lát 2 – Novák.

Černá smrt Třešť – Tel Aviv A
4:10
(1:4)
Lysý 2, Kadlec, Šaštinský – Brabec 4, Diviš 4, Třetina 2.

1. Kulový blesk 5 5 0 0 29:5 15
2. Starlet 5 4 1 0 28:9 13
3. Hema-Bosch 5 4 0 1 20:12 12
4. Ježek 5 3 1 1 21:20 10
5. Tel Aviv 5 3 0 2 21:13 9
6. Pohárová st. 5 2 2 1 11:13 8
7. Colas 5 2 1 2 22:23 7
8. FK Klasici 5 2 0 3 12:14 6
9. Atletico Bat. 5 1 0 4 13:19 3
10. FC Lontov 5 1 0 4 14:29 3
11. Černá smrt 5 0 1 4 15:31 1
12. FC Real ´91 5 0 0 5 8:26 0

II. liga

5. kolo:

Rychlá rota – I. FC Strejkové
2:4
(2:1)
Kočka, L. Staněk - Souček 2, Dvořák, Staiger.

FC Kalvárie – Klokan team
2:0
(1:0)
P. Nosek 2.

Litrpůl – Atis
4:6
(3:3)
Živný, Michalák, Smrčka, Kavka – Z. Procházka 2, Chalupa 3, Dlabaja.

I. FC Mudrcové - Kanárci
2:3
(1:2)
Padrnos 2 - Pik 2, Šaroun.

Sportvel - SK Máma
0:3
(0:2)
Zadina, Bratršovský, Beneš.

FC Pávov - FC Jihlavan DK Group
4:6
(2:2)
Kováč, Čermák 2, Suchý – Hlavatý 2, Šoukal, Longauer, Vaněk, vlastní.

1. Jihlavan 5 4 1 0 20:8 13
2. Strejkové 5 3 1 1 19:11 10
3. Mudrcové 5 3 1 1 18:12 10
4. Sportvel 5 3 0 2 18:14 9
5. FC ATIS 5 3 0 2 14:13 9
6. Rychlá rota 5 2 1 2 14:11 7
7. SK Máma 5 2 0 3 13:13 6
8. SK Kanárci 5 2 0 3 12:14 6
9. FC Pávov 5 2 0 3 15:20 6
10. Klokan team 5 2 0 3 4:12 6
11. Litrpůl 5 1 0 4 17:20 3
12. Kalvárie 5 1 0 4 10:26 3

III. liga

5. kolo:

RC Maňana - FC Škodíci Helenín
2:10
(0:5)
Vacek, Kovář – Demeter 4, Kučera 3, Přibyl 2, L. Štábl.

FK Klasici B - FC Hranatá Koule
11:3
(6:2)
Kovačík 4, Liška 3, Jakub Mráka 2, Lysý, Štumar – Vágner 2, Lindourek.

Rudá Hvězda - Pošťáci
5:3
(2:1)
V. Vrážel 3, Zobač, Fejt – L. Cakl 2, Kočvara.

FC Viktorie - Little Monsters
0:3
(0:1)
Záškoda 2, Nepraš.

FC Trialog - Kulový Blesk B
1:3
(0:1)
D. Čáp – Řežábek 2, Karásek.

Oranjes - Flyers
4:5
(2:2)
Urban 3, Löw – Zach 2, Vašek 2, Bambula.

1. Kul. blesk B 5 5 0 0 22:8 15
2. Flyers 5 4 0 1 28:15 12
3. Klasici B 5 3 1 1 23:12 10
4. FC Škodící 5 3 1 1 24:18 8
5. RC Maňana 5 2 1 2 16:22 7
6. FC Trialog 5 2 0 3 14:14 6
7. Little Mon. 5 2 0 3 10:11 6
8. Pošťáci 5 1 2 2 14:16 5
9. Rudá Hvězda 5 1 2 2 15:24 5
10. SM Oranjes 5 1 1 3 20:19 4
11. Hranatá k. 5 1 1 3 14:28 4
12. FC Viktorie 5 0 1 4 7:20 1

IV. liga

5. kolo:
Kavčí hory – Želejuve 2:4
Bumerang – Global 3:4
Meteor – Colas B 8:4
Tirad Želetava - Ježek B 3:4
FC Doubrava - Vašíčkova banda 7:1
ŽST Helenín - Union bar 6:3
Podrobnosti nehlášeny.

1. Global 5 5 0 0 24:11 15
2. ŽST Helenín 5 4 1 0 26:14 13
3. FC Doubrava 5 3 2 0 18:8 11
4. ŽeleJuve 5 3 0 2 21:22 9
5. HK Meteor 5 2 1 2 15:16 7
6. Bumerang 5 2 0 3 18:17 6
7. Ježek B 5 2 0 3 15:15 6
8. Tirad 5 2 0 3 20:21 6
9. UNION bar 5 2 0 3 15:20 6
10. Vaš. banda 5 1 0 4 11:18 3
11. Kavčí h. Pol. 5 1 0 4 15:23 3
12. Colas B 5 1 0 4 16:29 3

V. liga

5. kolo:

ŽST B – Union bar B
7:2
(2:1)
Slabec 4, Chalupa 2, Giňa – Potěšil 2.

EFC HEXEN – Torpedo 04
4:1
(0:0)
Pojezný 2, Brázda, Kabátek ml. – Koreš.

Ajtakrajta – 1. FC U Gábinky
3:5
(2:2)
Talpa, vedrný, Roudenský – Vlček a J. Klouda 2, Pavel Vrábel.

SK Gordic-Kanárci B – SKP Ježek Jihlava
7:9
(4:5)
Pik 3, Hora a Šaroun 2 – Chvátal 4, Sobotka 3, Klenovský 2.

TJ Topičůf Salóón – JP Gaseco
2:6
(0:4)
Flégr, Seifert – Novák, M. Pernička, D. Matulka, Matějíček, K. Tesař, Barimov.

Kalamita – Czervena Zvezda
6:0
(kontumačně)

1. U Gábinky 5 5 0 0 19:6 15
2. EFC HEXEN 5 4 1 0 24:14 13
3. SKP Jihlava 5 4 0 1 29:16 12
4. JP Gaseco 5 2 1 2 16:11 7
5. Kalamita 5 2 1 2 19:17 7
6. Torpedo 04 4 2 1 1 14:15 7
7. Kanárci B 5 2 0 3 21:19 6
8. Helenín B 5 2 0 3 14:16 6
9. Ajtakrajta 5 2 0 3 11:17 6
10. Topičůf Sal. 5 1 2 2 16:18 5
11. Union bar B 5 0 0 5 8:28 0
12. Cz. Zvezda 4 0 0 4 4:18 -2

VI. liga

5. kolo:

VŠP Jihlava – Juniorka 06
2:3
(1:2)
Fišer, Krchňavý – Volák 2, Pokorný.

Abus Gastro – Beta Olomouc
3:4
(2:2)
R. Hos 2, Šebesta – Havelka 2, Kriška, Lorenc.

AC Bolívie – Red Hot
4:0
(2:0)
Šlechtický 3, Smolík.

SC Cavalera - Ajtakrajta
0:2
(0:0)
Nechvátal, Havlíček.

AC Spatra - FC Dragons Jihlava
6:0
(4:0)
M. Urbánek, L. Křikava, Kašík, Vokáč, Svoboda, Olišar.

Plechanda – PC Čený balet
2:2
(0:2)
Čekal, Vorlíček – Šindelář 2.

1. AC Spatra 5 5 0 0 26:5 15
2. Beta Olom. 5 4 1 0 22:8 13
3. Juniorka 06 5 4 1 0 26:12 13
4. Ajtakrajta B 5 4 0 1 21:8 12
5. VŠP Jihlava 5 3 0 2 16:8 9
6. SC Cavalera 5 2 0 3 10:16 6
7. Č. balet 5 1 2 2 16:22 5
8. AC Bolívie 5 1 1 3 12:13 4
9. Plechanda 5 1 1 3 7:12 4
10. ABUS Gastro 5 1 0 4 11:28 3
11. FC Dragons 5 0 1 4 5:21 1
12. Red Hot 5 0 1 4 4:23 1

VII. liga

5. kolo:

FC Jiřín - Pivoj Heroltice
8:3
(6:1)
Šiška 3, Fila2, L. Kameník, I. Kameník, vlastní - Štrof 2, Sapola.

Celtic - Rapid
6:0
(kontumace)

Apokalypsa - STS Chvojkovice Brod
5:3
(3:3)
Göth 2, Zadražil, Heřmánek, Benda - Vlk, D. Vyhnanovský, Došek.

Ryhlé Pípy - AZ Chaos
1:5
(0:3)
Henzl - M. Fatr, Vičan, T. Svoboda, Ryšavý, vlastní.

FC Formaroste - Ruce v kapsách
5:3
(1:1)
Polách 2, Zatočil, Popovyč, Drebít - Ehrenberger, T. Paul, vlastní.

FC Inter-Ponorka - Boca Seniors
2:3
(2:2)
Bužga, vlastní - Kolros, Fatrdla, Vostál.

1. Apokalypsa 5 4 1 0 24:8 13
2. FC Jiřín 5 4 1 0 31:16 13
3. Boca Seniors 5 3 1 1 29:16 10
4. Formaroste 5 3 1 1 20:16 10
5. AZ Chaos 5 3 0 2 20:13 9
6. Pivoj Herol. 5 2 2 1 18:15 8
7. FC Inter 5 2 0 3 16:17 6
8. Chvojkovice 5 2 0 3 15:16 6
9. Rychlé pípy 5 2 0 3 10:15 6
10. Ruce v kap. 5 1 0 4 15:22 3
11. Celtic 5 1 0 4 14:29 3
12. Rapid 5 0 0 5 4:33 -2

VIII. liga

5. kolo:

EFC HEXEN B - Jihlavský balet
1:1
(0:1)
Bednářský st. – vlastní.

Kamikadze Polná - FC Flamengo
3:1
(0:0)
O. Klimeš 2, K. Klimeš – nehlášeno.

Olds Želetava – Abbacar
3:7
(2:3)
Malík 2, Čermák – J. Kružík 5, Vyskočil 2.

FC Hybrálec - Raši bar
3:10
(1:5)
J. Hrubý 2, Homola - Mazač 5, Rams a Tlačbaba po 2, Kyral.

Šlapky - Rail Team
3:2
(1:1)
Fortelný 2, Dvořák - Zbořil, Slezák.

Tel Aviv B – Prolog
2:3
(1:1)
Báťa, Štohanzl – Z. Pescit, Venhauer, Matula.

1. Prolog 5 5 0 0 27:7 15
2. Tel Aviv B 5 4 0 1 23:12 12
3. Abbacar 5 4 0 1 31:22 12
4. Jihl. balet 5 3 1 1 16:7 10
5. Raši bar 5 3 0 2 29:15 9
6. Kamikadze 5 3 0 2 20:15 9
7. Šlapky 5 2 0 3 14:28 6
8. FC Hybrálec 5 1 2 2 15:23 5
9. Rail Team 5 1 1 3 19:22 4
10. HEXEN B 5 1 1 3 13:20 4
11. Olds Žel. 5 0 1 4 10:24 1
12. Flamengo 5 0 0 5 4:26 0

IX. liga

5. kolo:

Maňana B - Netopýr
1:4
(0:1)
Drevňák – Vyskočil 4.

Tipsport Polná - Old boys
5:2
(2:1)
Šejstal 4, Chvátal - Kousal, Pysk.

Farmers - Leaders
2:2
(2:1)
V. Sedlák, D. Sedlák - Vlach, Duda.

Slownaft Bedřichov - Orel Luka
3:5
(0:2)
Král, Komárek, Rauscher – Szabo 2, M. Hintnaus st., M. Hintnaus ml., Píbil.

Černý balet B - Nulová šance
3:0
(0:0)
Vávra 2, Dvořák.

Hospůdka u Johana - Kněžice
1:11
(1:7)
Böhm – Pártl 4, Kříž 3, Zelenka 2, Jurka 2.

1. Č. balet B 5 5 0 0 20:5 15
2. FC Netopýr 5 4 1 0 21:5 13
3. FC Orel Luka 5 4 0 1 20:14 12
4. 1.FC Kněžice 5 3 2 0 22:9 11
5. Slownaft Bed. 5 3 1 1 17:9 10
6. AC Tipsport 5 3 0 2 28:10 9
7. Farmers 5 2 1 2 13:21 7
8. FC Old Boys 5 1 1 3 12:14 4
9. RC Maňana B 5 1 1 3 8:13 4
10. FC Leaders 5 0 1 4 4:30 1
11. Nulová šance 5 0 0 5 9:19 0
12. U Johana 5 0 0 5 4:29 0

X. liga

5. kolo:

Nekopnem si - FC Venezia
0:14
(0:5)
Musaj a Dedaj po 4, Novák 3, Gjini 2, Pokorný.

Kaťuša - F T
2:3
(2:3)
Bartoš 2 - Danko 3.

Setra - Kalich
2:2
(0:1)
Kabátek, Bisenvort - Pártl 2.

1.FC Mudrcové B - International Team
5:0
(2:0)
Liška, Urbánek, Kalný, Hyka, Král.

Grizzly Úsobí - Gladio šneci
7:0
(3:0)
M. Kříž 4, Martínek 2, J. Heřmánek.

1. Mudrcové B 7 6 1 0 53:12 19
2. Grizzly 6 6 0 0 54:5 18
3. FC Venezia 6 5 1 0 47:11 16
4. Brojlers 6 5 1 0 47:14 16
5. Galaxie 6 5 1 0 31:8 16
6. ABUS B 6 3 1 2 17:19 10
7. Setra 7 2 1 4 26:32 7
8. International 6 2 1 3 8:23 7
9. FT 6 2 0 4 13:32 6
10. FC MOKOV 6 1 2 3 14:22 5
11. FK Kaťuša 6 1 0 5 18:25 3
12. FC Kalich 6 0 1 5 12:32 1
13. Gladio šneci 6 0 0 6 8:31 0
14. Nekopnem si 6 0 0 6 3:85 0