JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky fotbalových utkání III. třídy.

10.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

KOZLOV – N. ŘÍŠE
4:2

Góly: Štěpánek, Pavlíček, Kriegsmann, Matějíček – Hradil, Sova. Rozhodčí: Zimola. Poločas: 3:1. Kozlov: Boháček – Rychtecký, Štaiger, Janeček, Kliment – Kriegsmann, Vomela (70. Malý), Hartmann, Pavlíček (55. Vrzáček) – Matějíček, Štěpánek. N. Říše: Tichý – Ježek, Sova, Kazda, Z. Fabeš – Bártů (80. Skořepa), Krejčí, Hradil, J. Fabeš – Máca, Stejkal.

KNĚŽICE – LUKA N. J. B
4:0

Góly: Sobotka 2, Brabenec, Krupica. Rozhodčí: Suran. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Kněžice: P. Salát – Zelenka, Brabenec, Pařil, Kříž – Sobotka (75. Krupica), Boudný, A. Salát, Pejchal – Vlček, Mrkvica. Luka B: Čejka – Hájek, Lašků, Schmied, Brázda – Kabátek, Havelka, Frübauer, Brožek – Bratršovský, Kratochvíl.

ČERNÍČ – STŘÍŽOV
2:1

Góly: Cech 2 – Šimek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Černíč: Kocourek – Kovář, Mikeš, Beseda, Havlík – Leitkep, Nosek (11. Tetour), Richter, Tobolka (70. Kopřiva) – Hanzal, Cech. Střížov: Chlupáček – Štěpán, Schützner (78. Bárta), Kabátek, Valík – Smolík, Kolda, Švaříček, Fiala - Šimek, Zeman.

VYSOČINA C – STONAŘOV B
1:4

Góly: Haubert – F. Příhoda 2, Cihlář, Lang. Rozhodčí: Kříž. Bez ŽK. Diváci: 20. Poločas: 0:2. Vysočina C: Svoboda – Haubert, Zbořil, Vítů, Vrána – Bubík, Jileček, Fišer, Kruntorád – Chvojsík, L. Kubeš. Stonařov B: Měrtl – Cakl, Turoň, Doskočil, F. Příhoda – R. Příhoda, Jaroš, Lang, Vevera – Štancl, Cihlář.

MRÁKOTÍN – PAVLOV
1:2

Góly: Čech – Uhlíř, R. Nechvátal. Rozhodčí: Zlatuška. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Mrákotín: Foitl – Žákovský, Balatý, Jakoubek, Marek (65. Berka) – Hes, Kratochvíl, Kučera, Čech – Kročil, Páral. Pavlov: Semančík – Smejkal, Z. Nechvátal, P. Popelář, Nosek – L. Popelář, Rychlý, Pokorný, M. Uhlíř (70. Burda) – R. Nechvátal (80. Němeček), Pakosta.

A. DŮL – ŽDÍREC
0:6

Góly: Hanus, Bártík 2, Nepraš, Klimeš, Sedmík. Rozhodčí: Špejtek. Bez ŽK. Diváci: 50. Poločas: 0:3. A. Důl: Šimek - Satrapa, Netolický, Fleisig, Jakoubek - Vorálek, Hucík, Houzar, Adam - Janík, Zdarza. Ždírec: Průša – Žampa, Lorenc, S. Kliment, L. Kliment – Nepraš, Sedlák, Hanus, Bártík – Záškoda, Kubala, (střídali: Klimeš, Sedmík).

Zvolili si motto: Nikdy to nevzdáme, a pak ho dodrželi

Salta, Vysočina – Obrovská únava, náročná jízda v těžkém terénu. Stovky kilometrů v obrovském stresu. Účastníci Dakaru si sahají na dno (možná i za něj) svých sil. Obě posádky z Vysočiny v soutěži automobilů však bojují a pokračují dál: Martin Prokop na osmém místě, Tomáš Ouředníček uzavírá čtyřicítku.

Střelecká pohoda smetla poslední Žižkov

Jihlava – Basketbalisté BC Vysočina v neděli splnili roli papírového favorita a nadále vládnou prvoligové skupině A. Lídr soutěže sehrál poslední zápas základní části na své palubovce, kde si celkem snadno poradil s posledním Sokolem Žižkov.

Florbalistky FBŠ Jihlava podlehly Dobrušce

Dolní Cerekev – Florbalistky FBŠ Jihlava si druhé vítězství v prvoligové sezoně, která jim vůbec nevychází, nepřipsaly. V dolnocerekevské hale se musely poklonit i Dobrušce.