SOBOTA

Krajský přebor: Pelhřimov – Bystřice (Talpa), HFK Třebíč B – Žirovnice (Henzel), Borovina – Hartvíkovice (Švec).
I. A třída – skupina A: Kamenice – Budíkov (Krejčí).
I. A třída – skupina B: Rantířov – Stonařov (Navrkal), Třešť – Nová Ves (Kalina).
I. B třída – skupina A: Kostelec – Chotěboř B (Bína), Humpolec B – V. Žďár (Čech, 14.00, hř. UT), Tis – Štoky (Petr st.), Počátky – Dlouhá Ves (Klement).
I. B třída- skupina B: Bedřichov – Měřín (Holub), Telč – Luka (Krejčí).
MSDD: Vrchovina – Žďár (KR, 12.45 a 15.00), H. Brod – Bystrc (Pekárek, 10.15 a 12.30).
Krajský přebor dorostu: Tis – Chotěboř (Zadina, 10.00 st. a 12.30 ml.), Bystřice – Třebíč B (Tomášek, 9.00 ml. a 11.15 st.), Pelhřimov – Ledeč (Beseda, 10.00 st. a 12.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Puklice – Světlá (Šetek, 12.00), H. Borová – Batelov (Volf, 14.30), Štoky – Černovice (Ondráček, 14.00), Bohdalov – G. Jeníkov (Rosický, 14.30), Kamenice – Luka (Brabcová, 10.00).
I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – M. Budějovice (Jiří Beneš, 14.30), Nová Ves – N. Syrovice (Sochor, 12.00), Jemnicko – Jaroměřice (Voborný, 14.30), Hrotovice – Kněžice (Nováček, 14.30), Telč – Radostín (Šťastný, 12.00).
MSŽD: Jihlava B – Vyškov (Fabeš, 11.00 a 12.45, hř. Stonařov).
Krajský přebor žáků: HFK Třebíč B – Bystřice (Macek, 10.00 st. a 11.45 ml.), Humpolec – Pacov (Svoboda, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. UT), Bedřichov – Telč (Sýkora, 9.00 st. a 10.45 ml.), Žďár – Jemnicko (Dušek, 9.00 ml. a 10.30 st.), M. Budějovice – Kamenice (Franc, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Radostín (L. Staněk, 13.00 ml. a 14.30 st., hř. UT), Jaroměřice – Třešť (Hrůza, 9.00 ml. a 10.30 st.), Polná – Vrchovina B (Pokorný, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: Ždírec – Chotěboř B (Volf, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov B – H. Brod B (P. Kůrka, 9.30 st. a 11.15 ml., hř, UT), Žirovnice – Batelov (J. Kůrka, 9.00 st. a 10.45 ml.), Světlá – Štoky (Janovský, 9.30 st. a 11.15 ml.).
Přípravky: V. Meziříčí (Dlouhý, Rosický, 9.00).

NEDĚLE

MSFL: Jihlava B – Břeclav (Pustějovský, 11.00).
Divize: Velké Meziříčí – H. Brod (Hess, 10.15), Žďár nad Sázavou – Třebíč (Tobola, 15.30).
Krajský přebor mužů: Ždírec – V. Bíteš (KFS), Vrchovina – Okříšky (Pekárek), Pacov – Humpolec (Jurka), Polná – Jemnicko (J. Beneš), M. Budějovice – Janovice (Zadina).
I. A třída – skupina A: Ledeč – Světlá (Straka), Speřice – Dobronín (Nováček), Herálec (ZR) – Věžnice (Burian), Přibyslav – Ústrašín (KFS), Kožlí – Herálec (HB) (Šetek), Chotěboř – Habry (Dlouhý).
I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Kouty (Šťastný, hř. UT), Šebkovice – Náměšť (Masopust), Čáslavice – Přibyslavice (Ságl), Jaroměřice – St. Říše (Tomášek), Bohdalov – Rozsochy (Franc).
I. B třída – skupina A: Pohled – Lípa (Sochor), Černovice – Čejov (Šedivý), Batelov – G. Jeníkov (Mach, 10.30).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Mohelno (Volf, 10.15, hř. Hodov), Jakubov – N. Rychnov (Janovský), Rapotice – Křižanov (Janko), Hrotovice – Vrchovina B (J. Staněk), Budišov – Rokytnice (Brabcová).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – V. Bíteš (Pokorný, 10.00 st. a 12.30 ml.), Okříšky – Polná (P. Nenadál, 9.00 st. a 11.30 ml.), Třešť – Bedřichov (Juriga, 9.45 ml. a 12.30 st.).
I. třída dorostu – skupina A: Brtnice – Přibyslav (Tesař, 12.00), Žirovnice – Ždírec (P. Kůrka, 12.00).
I. třída dorostu – skupina B: Šebkovice – Náměšť (Bína, 12.00), Třebelovice – Rokytnice (Talpa, 15.00).
MSLŽ: Vrchovina – FC Brno B (Šula, 10.00), Studenec – Kunštát (KFS, 12.00), M. Budějovice – Ivančice B (Zadina, 12.00).
MSŽD: HFK Třebíč – 1. FC Brno B (Křenek, 10.00 a 11.45), Vrchovina – Slovácko (Doležal, 10.00 a 11.45, hř. Radecká Svratka).
Krajský přebor žáků: Pelhřimov – Chotěboř (Krejčí, 10.00 st. a 11.45 ml.), V. Bíteš – V. Meziříčí (Henzel, 9.00 st. a 10.45 ml.)
I. třída žáků – skupina A: Luka – Hrotovice (Franc, 9.00 st. a 10.45 ml.), Měřín – Okříšky (Machát, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina B: Čejov – Ledeč (Klement, 10.00 st. a 11.45 ml.).
Přípravky: Humpolec (Svoboda, Sýkora, 9.00).

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy ve 14.30 hodin.