I. liga

7. kolo:

Kulový Blesk - Hema-Bosch
6:1
(4:0)
Kabátek 2, Kovář 2, Heřmánek, Šebesta – Wasserbauer.

Tel Aviv - Ježek
1:3
(0:2)
Sobotka - Tůma, Poul, D. Oberreiter.

Real ´91 - Lontov 3:3 (1:3) NEDOHRÁNO
A. Tlačbaba, M. Tlačbaba, Hartman – V. Pahr, Heide, Barták.

Černá smrt – Colas 3:4 (2:1) NEDOHRÁNO
Marek 2, Svěrák - Špendlíček 3, Šancl.

Atletico Batelov - Starlet
5:2
(3:1)
Kourek 3, Procházka, Novák - Bláha, Merhaut.

Klasici - Pohárová středa
8:2
(3:1)
Tichánek 3, Žák 2, V. Kocmánek 2, Slavík - Matoušek, Hájek.

1. Kulový blesk 7 7 0 0 47:8 21
2. Ježek 7 5 1 1 27:22 16
3. Starlet 7 4 2 1 31:15 14
4. FK Klasici 7 4 0 3 38:17 12
5. Hema-Bosch 7 4 0 3 23:22 12
6. Tel Aviv 7 3 1 3 23:17 10
7. Colas 6 3 1 2 26:25 10
8. Pohárová st. 7 2 2 3 14:24 8
9. Atletico Bat. 7 2 0 5 21:26 6
10. Černá smrt 6 1 1 4 20:34 4
11. FC Lontov 6 1 0 5 15:47 3
12. FC Real ´91 6 0 0 6 10:38 0

II. liga

7. kolo:

Klokan Team - I. FC Strejkové
0:1
(0:1)
Dvořák.

FC Atis - FC Pávov
1:5
(0:3)
Rostislav Vevera - Kováč 3, Krejčí 2.

Sportvel - Rychlá rota
2:4
(1:1)
V. Medvík - Duchoň 2, Vorálek, Kočka.

SK Máma - SK Kanárci
1:0 (0:0) NEDOHRÁNO
Homola.

Litrpůl - I. FC Mudrcové
0:5
(0:2)
Prášek 2, F. Toman, Padrnos, Denev.

FC Kalvárie - FC Jihlavan DK Group
1:2
(1:1)
Přikryl - Rychnovský, Longauer.

1. Mudrcové 7 5 1 1 28:15 16
2. Jihlavan 7 5 1 1 25:14 16
3. Strejkové 7 4 2 1 21:12 14
4. FC ATIS 7 4 0 3 22:21 12
5. FC Pávov 7 4 0 3 25:25 12
6. Rychlá rota 7 3 1 3 22:18 10
7. Sportvel 7 3 0 4 23:25 9
8. Klokan team 7 3 0 4 6:14 9
9. SK Kanárci 6 2 1 3 13:15 7
10. SK Máma 6 2 0 4 14:15 6
11. Litrpůl 7 2 0 5 22:29 6
12. Kalvárie 7 1 0 6 15:33 3

III. liga

7. kolo:

FC Trialog – RC Maňana
6:3
(3:1)
P. Vacek 2, D. Čáp, Cemper, Marek Šťáva, R. Fiala – Schránil, vlastní.

Kulový Blesk B - FC Viktorie
5:2
(1:0)
Kabátek a Havran po 2, Karásek – V. Pospíšil ml. 2.

FC Hranatá Koule – Rudá Hvězda
5:3
(1:2)
Hanzl a Vágner po 2, Trnka – Okáč, Ventluka, Fiala.

FC Škodíci Helenín – Pošťáci
1:3
(1:2)
Kučera – L. Cakl 2, Ondruška.

FK Klasici B - Oranjes
4:6
(2:3)
Kovačík 2, Štumar, nehlášeno – Urban a Gavaler po 2, Vacek, Valo.

Little Monsters – Flyers
2:9
(0:4)
Záškoda 2 – Kourek 3, Vašek, Zacha a Bartušek po 2.

1. Kulový blesk B 7 7 0 0 31:11 21
2. Flyers 7 6 0 1 43:18 18
3. Klasici B 7 4 1 2 29:19 13
4. FC Trialog 7 4 0 3 26:22 12
5. SM Oranjes 7 3 1 3 34:27 10
6. Hranatá koule 7 3 1 3 23:33 10
7. Škodíci 7 3 1 3 30:27 8
8. Pošťáci 7 2 2 3 18:23 8
9. RC Maňana 7 2 1 4 20:30 7
10. Little Mon. 7 2 0 5 14:24 6
11. Rudá Hvězda 7 1 2 4 19:33 5
12. FC Viktorie 7 0 1 6 13:33 1

IV. liga

7. kolo:

Tirad - Colas B 3:3
Doubrava - Bumerang 1:1
Vašíčkova banda - Meteor 2:2
Želejuve - Union bar 2:1
Ježek B - K. hory 4:3
Global - ŽST Helenín 2:0

Podrobnosti nehlášeny.

1. Global 7 6 0 1 29:15 18
2. ŽST Helenín 7 5 1 1 30:19 16
3. FC Doubrava 7 4 3 0 25:9 15
4. Ježek B 7 4 0 3 25:20 12
5. ŽeleJuve 7 4 0 3 26:27 12
6. HK Meteor 7 3 2 2 24:20 11
7. Bumerang 7 2 1 4 21:24 7
8. Vašíčkova b. 7 2 1 4 17:21 7
9. Tirad Žel. 7 2 1 4 23:30 7
10. K. h. Polná 7 2 0 5 22:30 6
11. UNION bar 7 2 0 5 18:29 6
12. Colas B 7 1 1 5 20:36 4

V. liga

7. kolo:

JP Gaseco – SK Gordic-Kanárci B
3:5
(3:2)
Janoušek 3 – Dvořák a Šaroun 2, Šilhan.

Kalamita – Union bar B
3:3
(2:2)
Prokeš, Vampola, Tlačbaba – Čech, Rieger, Jeřábek.

SKP Ježek Jihlava – TJ Topičůf Salóón
1:1
(0:1)
Chvátal – Flégr.

Torpedo 04 – Ajtakrajta
3:2
(3:0)
Kaňkovský, J. Marek, Kapoun – Kubů, Chvojsík.

ŽST B – Czervena Zvezda
2:4
(1:2)
Bednář, Slanec – Homoláč 3, Horký.

EFC Hexen – 1. FC U Gábinky
2:2
(1:1)
Pojezný 2 – Vrábel Pavel, Pohan.

1. U Gábinky 7 5 2 0 22:9 17
2. SKP Jihlava 7 5 1 1 35:19 16
3. EFC HEXEN 7 4 2 1 28:21 14
4. Torpedo 04 6 4 1 1 23:19 13
5. Kanárci B 7 4 0 3 33:23 12
6. Ajtakrajta 7 3 0 4 15:21 9
7. Kalamita 7 2 2 3 23:27 8
8. JP Gaseco 7 2 1 4 21:21 7
9. Topičůf Sal. 7 1 4 2 18:20 7
10. Helenín B 7 2 0 5 18:26 6
11. Union bar B 7 1 1 5 16:33 4
12. Czervena Zv. 6 1 0 5 9:22 1

VI. liga

7. kolo:

Juniorka 06 – Plechanda
6:3
(1:3)
Volák 2, Korbel, Horáček, Štancl - Ryček, Čekal, Ehrenbenger.

Ajtakrajta B - AC Spatra
2:1
(0:1)
Chvojsík, Brožek – Urbánek.

ABUS Gastro - PC Černý Balet
2:7
(0:4)
Kruntorát, Šebesta - Havlík, 2 Pešek, 2 Vondrák, Andrle, Šindelář.

AC Bolívie - FC Dragons
6:3
(3:2)
Povýšil, Pavlíček a Smolík po 2 - Coufal, Vetchý, Vaněk.

SC Cavalera - RED HOT
8:2
(2:0)
Táborský, Svítil, Grundza a Doubek po 2 - Křikava, Brnický.

VŠP Jihlava - BETA Olomouc
4:4
(3:2)
Dražan, Koutek, Kubyt, Zich – Lorenc 2, Saldaba 2.

1. Juniorka 06 7 6 1 0 39:18 19
2. AC Spatra 7 6 0 1 37:8 18
3. Ajtakrajta B 7 6 0 1 28:11 18
4. Beta Ol. 7 4 2 1 29:19 14
5. VŠP Jihlava 7 4 1 2 27:12 13
6. AC Bolívie 7 3 1 3 20:17 10
7. SC Cavalera 7 3 0 4 19:20 9
8. Č. balet 7 2 2 3 23:31 8
9. ABUS Gastro 7 2 0 5 18:37 6
10. Plechanda 7 1 1 5 12:23 4
11. FC Dragons 7 0 1 6 10:32 1
12. Red Hot 7 0 1 6 7:41 1

VII. liga

7. kolo:

FC Inter-Ponorka - Rychlé Pípy
2:3
(0:2)
Listopad 2 - Henzl 2, Jileček.

FC Jiřín - Celtic
9:0
(2:0)
Šiška 5, L. Kameník 2, I. Kameník, Vondruška.

Heroltice - Apokalypsa
1:12
(0:4)
Šereda - Heřmánek 4, Göth 2, Zadražil 2, Benda 2, Partl 2.

Ruce v kapsách - Rapid
2:4
(1:1)
T. Paul, Ehrenberger - Musílek, D. Horák, J. Kuřítko, Jeletz.

Boca Seniors - FC Formaroste
2:3
(0:2)
Korýtek, Kopecký - Drebít 2, Z. Krčál.

AZ Chaos - STS Chvojkovice Brod
5:0
(4:0)
J. Svoboda a Slavík po 2, Vičan.

1. FC Jiřín 7 5 2 0 43:19 17
2. Apokalypsa 7 5 1 1 38:13 16
3. ´Formaroste 7 5 1 1 33:19 16
4. AZ Chaos 5 0 2 29:15 15
5. Boca Seniors 7 4 1 2 35:21 13
6. Pivoj Her. 7 3 2 2 25:32 11
7. Rychlé pípy 7 3 1 3 16:20 10
8. FC Inter 7 2 0 5 19:23 6
9. Chvojkovice 7 2 0 5 17:25 6
10. Rapid 7 2 0 5 12:37 4
11. Ruce v kap. 7 1 0 6 22:32 3
12. Celtic 7 1 0 6 14:47 3

VIII. liga

7. kolo:

FC Hybrálec - EFC HEXEN B
1:6
(0:4)
Šiška - Pojezný 2, Frühbauer, Coufal, Bednářský ml., Kameník.

Raši bar - Olds Želetava
5:3
(3:1)
Rams 2, Kyral, V. Herman, Tlačbaba - Svoboda, Juráň, Vrbka.

Tel Aviv B – Abbacar
2:5
(1:2)
Dršata, Novák – J. Kružík 2, Vyskočil, Drmota, M. Kružík.

Prolog - Kamikadze Polná
2:3
(2:2)
Z. Pescit, Venhauer – K. Klimeš 3.

FC Flamengo - Rail Team
0:7
(0:4)
Zeman a Zbořil po 2, Slezák, Luňáček, Delín.

Jihlavský balet – Šlapky
1:1
(1:0)
Turoň – vlastní.

1. Prolog 7 6 0 1 40:12 18
2. Raši bar 7 5 0 2 37:19 15
3. Tel Aviv B 7 5 0 2 30:19 15
4. Abbacar 7 5 0 2 37:27 15
5. Kamikadze 7 5 0 2 27:18 15
6. Jihl. balet 7 3 2 2 19:13 11
7. Rail Team 7 3 1 3 33:22 10
8. Šlapky 7 3 1 3 20:30 10
9. HEXEN B 7 2 1 4 21:32 7
10. FC Hybrálec 7 1 2 4 18:34 5
11. Olds Žel. 7 0 1 6 13:36 1
12. FC Flamengo 7 0 0 7 4:37 0

IX. liga

7. kolo:

Orel Luka - Old boys
2:2
(2:0)
Svatoš, Szabo - Procházka, Kubala.

Netopýr – Slownaft Bedřichov
3:3
(1:2)
Kosour 2, Vyskočil - Král, Kabátek, Hrůza.

Leaders - Nulová šance
6:2
(3:0)
Vlach 2, Mezera 2, Sedmík, Van der Hoeven - Blecha, Slavětínský.

Černý balet - Tipsport Polná
1:10
(1:4)
Vávra – Bahounek 4, Šejstal 3, Havlíček 2, Klusáček.

Hospůdka U Johana – RC Maňana B
3:5
(2:3)
Matějíček 2, Böhm – Drevnák 4, Tichánek.

Kněžice - Farmers
7:0
(3:0)
Partl 2, Pařil 2, Kříž 2, Jurka.

1. Č. balet B 7 6 0 1 27:15 18
2. Orel Luka 7 5 1 1 24:16 16
3. AC Tipsport 7 5 0 2 41:12 15
4. Kněžice 7 4 3 0 32:12 15
5. FC Netopýr 7 4 2 1 25:11 14
6. Slownaft B. 7 3 2 2 20:16 11
7. FC Old Boys 7 2 2 3 18:16 8
8. RC Maňana B 7 2 1 4 13:22 7
9. Farmers 7 2 1 4 13:30 7
10. FC Leaders 7 1 2 4 13:35 5
11. Nul. šance 7 1 0 6 16:28 3
12. U Johana 7 0 0 7 10:39 0

X. liga

7. kolo:

F T - Gladio šneci 4:5
FC MOKOV - FC Venezia 1:3
FK Kaťuša - Brojlers Poděšín 3:12
Galaxie - 1.FC Mudrcové B 2:5
Nekopnem si - ABUS Gastro B 1:12
FC Kalich - International Team 2:4

Podrobnosti nehlášeny.

1. Brojlers Pod. 9 8 1 0 81:20 25
2. FC Venezia 9 8 1 0 73:18 25
3. Grizzly Ús. 8 8 0 0 74:6 24
4. Mudrcové B 9 7 1 1 60:22 22
5. Gastro B 9 5 1 3 38:26 16
6. Galaxie 9 5 1 3 37:26 16
7. International 8 4 1 3 14:25 13
8. FT 9 4 0 5 30:41 12
9. Gladio šneci 9 2 1 6 19:39 7
10. Setra 8 2 1 5 26:47 7
11. FC MOKOV 8 1 2 5 15:27 5
12. FK Kaťuša 9 1 0 8 25:50 3
13. FC Kalich 9 0 2 7 20:52 2
14. Nekopnem si 9 0 0 9 8:121 0