I. liga st. dorostu

JIHLAVA – ML. BOLESLAV

6:1

Útočnou sílu domácích vyztužili Rabušic se Šamánkem, což bylo na hře hodně znát. Jihlava byla vpředu hodně nebezpečná a do poločasu si vytvořila důležité třígólové vedení.

„Využili jsme možnosti a postavili oba hroty, což se projevilo nejen na hře, ale i koncovce. Oba prodali svou zkušenost,“ těší trenéra Jihlavy Miroslava Kriega. „Ale nutno říci, že to tak jednoznačné utkání nebylo. I soupeř měl dvě tři šance na zdramatizování,“ doplňuje kouč, jehož tým ve druhé půlce pokračoval v sebevědomém výkonu. „Hra se pak odvíjela na soupeřově půlce, šance se rodily snáz a těch gólů jsme mohli dát daleko víc,“ říká Krieg.

„To vítězství jsme potřebovali jako sůl,“ dodává.

Góly: Šamánek 3, Rabušic 2, Pikl. Poločas: 3:0. Jihlava: Žejdlík – Kubeš, Filip, Pražák, Štancl – Šandera, Procházka, Hušbauer (70. Černý), Pikl (46. Hirsch) – Rabušic (55. Tecl), Šamánek.

I. liga ml. dorostu

JIHLAVA – ML. BOLESLAV

1:3

Mladá Boleslav přežila první dvě velké šance, ale na třetí výpad domácích už nestačila. Gruna přistrčil míč Poláčkovi a ten prostřelil gólmana. Do druhé půlky nastoupila Jihlava opět aktivně, ale dvě hrubky na levé straně posadili na koně hosty. „Snažili jsme se dál, měli jsme šance, ale bohužel se nám srovnat nepodařilo. Naopak Boleslavi se povedlo ještě jednou skórovat,“ říká trenér Pavel Procházka.

Gól: Poláček: Poločas: 1:0. Jihlava: Matiášek – Bouček, Štěpán, Černý (20. Poláček), Novák – Vacek, Kučera, Fadrný (70. Mareš), Kosak (60. Málek) – Gruna, Vydra.