I. liga st. dorostu

SIGMA OLOMOUC – JIHLAVA

3:0

V první půlce se hrála vyrovnaná partie bez šancí na obou stranách. Marodku čtyř hráčů základní sestavy hostů už po půl hodině hry rozšířil s nepříjemnou tržnou ránou na noze kapitán Procházka. „Museli jsme improvizovat, udělat změny v sestavě, což se na hře podepsalo, a tak kvalitní tým, jako je Olomouc, toho dokázal využít,“ komentuje jihlavský trenér Miroslav Krieg.

Hosté neustáli hned úvod druhé půlky, ve kterém se Sigma dvakrát střelecky prosadila. „V tu chvíli bylo po utkání. Neměli jsme takovou sílu, abychom to nějak zdramatizovali. Navíc Olomouc má opravdu hodně silný tým,“ doplňuje Krieg, který čtvrt hodiny před koncem přišel i o zraněného Kratochvíla.

Poločas 0:0. Jihlava: Hlavoněk – Kubeš, Filip, Pražák, Štancl – Hirsch, Šandera, L. Procházka (30. V. Černý), Dobrovolný – Tecl (70. Gruna), Kratochvíl (75. Žilka).


I. liga ml. dorostu

SIGMA OLOMOUC – JIHLAVA

5:0

Olomouc musela v první půlce čelit velmi dobře hrajícím hostům. Se skvělými kolmicemi měli domácí velké problémy, ale všechny tři vyložené šance Jihlavy nakonec přežili.

„Zahráli jsme velmi dobře, koncentrovaně. Ale bohužel jsme měli i smůlu. Soupeřova jediná střela na branku v poslední minutě skončila gólem,“ přibližuje trenér Jihlavy Pavel Procházka.

Vstup do druhé půlky rozhodl o dalším průběhu. Olomouc už ve 2. minutě zvýšila na 2:0, což hosty definitivně odrovnalo.

„S klukama to zahýbalo, přestali si věřit a velmi dobře hrající soupeř už zbytek zápasu ovládl,“ nastiňuje kouč, kterému se začal rozpadat tým. „Už se musíme obejít bez šesti hráčů. Po zápase totiž přibyli na marodku další dva. Bude velký problém to na Opavu složit,“ dodává Procházka.

Poločas 1:0. Jihlava: Soustružník - Bouček, Štěpán (41. Málek), Kučera, Novák – Vydra, Vacek, Kosak, Mareš – Gruna (60. Vokoun), Poláček.