I. liga

9. kolo:

Colas - Starlet
9:3
(5:1)
Zeman 4, Zamazal 2, P. Blaško, G. Cabuk, Mišta - Merhaut 2, A. Průcha.

Klasici - Ježek
3:3
(2:2)
Kovačík ml. 2, Chramosta - Poul 2, vlastní.

FC Real - Pohárová středa
1:3
(0:1)
Mlsna - Morkus, Chylík, Pilát.

Hema-Bosch - Lontov
3:1
(2:0)
Bílek 3 – Kučera.

Kulový Blesk - Černá smrt
7:3
(3:1)
Němec 2, Kovář 2, Procházka, Heřmánek, Karásek - Kadlec 2, Svěrák.

Tel Aviv - Atletico Batelov
2:2
(2:1)
Vyskočil, Časta - Beseda, Smejkal.

1. Kulový blesk 9 9 0 0 59:12 27
2. Ježek 9 6 2 1 37:26 20
3. Starlet 9 5 2 2 38:26 17
4. FK Klasici 9 5 1 3 46:24 16
5. Hema-Bosch 9 5 0 4 26:23 15
6. Tel Aviv 9 4 2 3 30:24 14
7. Colas 8 4 1 3 39:33 13
8. Pohárová st. 9 3 2 4 18:30 11
9. Atletico Bat. 9 3 1 5 26:30 10
10. Černá smrt 8 1 1 6 25:45 4
11. FC Lontov 8 1 0 7 17:57 3
12. FC Real ´91 8 0 0 8 13:44 0

II. liga

9. kolo:

Kalvárie - Kanárci
1:2
(1:2)
Chládek - Pik, Šaroun.

Litrpůl - Pávov
5:4
(1:2)
Vácha, Smrčka, Živný, Vlček 2 - Kováč 3, Körber.

FC Jihlavan - Klokan team
3:1
(0:1)
Šoukal 2, Láznička – Červenka.

Máma - Mudrcové
2:3
(0:0)
Zadina, Foit – F. Toman 3.

Atis - Rychlá Rota
1:4
(1:3)
Heřmánek - Ustohal 2, Pittner, Vorálek.

Sportvel - Strejkové
4:5
(1:3)
Pauser, Škrdla 2, Kabelka – Dvořák 2, M. Černý, Souček, V. Dohnal.

1. Mudrcové 9 7 1 1 36:19 22
2. FC Jihlavan 9 6 2 1 30:17 20
3. Strejkové 9 5 3 1 28:18 18
4. FC ATIS 9 5 0 4 27:26 15
5. Rychlá rota 9 4 2 3 30:23 14
6. FC Pávov 9 4 0 5 31:35 12
7. SK Kanárci 8 3 2 3 19:20 11
8. Sportvel 9 3 1 5 31:34 10
9. Klokan team 9 3 1 5 11:21 10
10. SK Máma 8 3 0 5 19:18 9
11. Litrpůl 9 3 0 6 27:36 9
12. FC Kalvárie 9 1 0 8 17:39 3

III. liga

9. kolo:

Oranjes – Maňana
2:1
(1:0)
Gavaler, Urban – Mašita.

Little Monsters – Kulový Blesk B
0:6
(0:2)
Heřmánek, Karásek, Padrnos, Řežábek, Kabátek, Urbánek.

Hranatá Koule – Pošťáci
6:4
(4:2)
Hanzl 2, Trnka, Lindourek, Jelínek, Vágner – L. Cakl 2, Vondruška, D. Cakl.

Flyers – Trialog
4:3
(1:1)
Vašek 2, Zacha, Kourek – M. Šťáva, Cemper, A. Čáp.

Klasici B - Škodíci Helenín
3:5
(3:4)
Jakub Mára 2, Kovačík – Kučera a Demeter po 2, Kvasnica.

Rudá Hvězda - Viktorie
4:1
(2:1)
Ventluka 2, P. Vrážel, Okáč – Plachý.

1. Kul. blesk B 9 9 0 0 43:11 27
2. Flyers 9 8 0 1 65:24 24
3. SM Oranjes 9 5 1 3 44:30 16
4. Klasici B 9 5 1 3 39:26 16
5. Hran. koule 9 5 1 3 37:41 16
6. FC Trialog 9 4 0 5 31:30 12
7. FC Škodící 9 4 1 4 39:38 11
8. Pošťáci 9 3 2 4 26:31 11
9. Rudá Hvězda 9 2 2 5 25:42 8
10. RC Maňana 9 2 1 6 21:38 7
11. Little Mon. 9 2 0 7 16:37 6
12. FC Viktorie 9 0 1 8 17:55 1

IV. liga

9. kolo:

Vašíčkova banda - Tirad 5:5
Doubrava - Kavčí hory 5:2
ŽST - Ježek B 3:2
Bumerang - Colas B 2:2
Želejuve - Meteor 1:2
Global - Union bar 1:1

Podrobnosti nehlášeny.

1. Helenín 9 7 1 1 38:23 22
2. FC Doubrava 9 6 3 0 34:12 21
3. Global 9 6 1 2 31:25 19
4. ŽeleJuve 9 5 0 4 30:31 15
5. HK Meteor 9 4 2 3 28:26 14
6. Ježek B 9 4 1 4 30:26 13
7. Tirad Žel. 9 3 2 4 37:36 11
8. UNION bar 9 3 1 5 25:33 10
9. Vašíčkova b. 9 2 3 4 25:29 9
10. Bumerang 9 2 2 5 25:29 8
11. K. h. Polná 9 2 0 7 27:41 6
12. Colas B 9 1 2 6 23:42 5

V. liga

9. kolo:

Topičůf Salóón – Ajtakrajta
3:4
(1:3)
Krechler 2, Flégr – Pozník a Kadlíček 2.

EFC – ŽST B
4:0
(2:0)
Frühbauer 2, Brázda a Kabátek Michal.

U Gábinky – Gaseco
0:0


Czervena Zv. – Kanárci B
1:4
(0:3)
A. Mencl – Pik, Šilhán, M. Tlučhuba, Hora.

Union bar B – Torpedo
4:4
(1:4)
Dvořák 2, Rieger, Čech – Janoušek, Vostál, Stoklasa, Marek.

Kalamita – Ježek
2:7
(1:2)
Vampola 2 – Sobotka 3, Chvátal 2, Besta, vlastní.

1. SKP Jihlava 9 7 1 1 46:23 22
2. U Gábinky 9 5 4 0 25:12 19
3. EFC HEXEN 9 5 2 2 35:27 17
4. Torpedo 04 8 5 2 1 33:26 17
5. Kanárci B 9 5 0 4 40:30 15
6. Ajtakrajta 9 5 0 4 25:28 15
7. Kalamita 9 2 3 4 28:37 9
8. ŽST B 9 3 0 6 21:32 9
9. JP Gaseco 9 2 2 5 23:25 8
10. Union bar B 9 2 2 5 23:39 8
11. Topičůf Sal. 9 1 4 4 25:30 7
12. Czervena Zv. 8 1 0 7 12:29 1

VI. liga

9. kolo:

Spatra – Č. balet
3:7
(0:2)
M. Urbánek, Křikava, Kašík – Havlík a Vondrák 2, M. Anderle, Šindelář, Pešek.

Abus – FC Dragons
6:4
(2:2)
Fatr a Málek 2, Šebesta, Kruntorád – Parma 3, Coufal.

Bolívie – VŠP Jihl.
3:6
(2:2)
Povýšil, Pavlíček, Šlechtický – Fišer 3, Dražan, Koutek, vlastní.

Cavalera – Beta Ol.
3:2
(2:1)
Grundza 2, Svítil – Havelka, Lorene.

Juniorka 06 – Red Hot
9:3
(5:2)
Štancl 3, Vacek 2, Pokorný, Horáček, Fejt, Tůma – Novotný 2, Norek.

Ajtakrajta B – Plechanda
5:3
(4:0)
Hnilička 2, Havlíček, Erben, Pavlík – Čekal 2, Vejtasa.

1. Juniorka 06 8 7 1 0 48:21 22
2. Ajtakrajta B 8 7 0 1 33:14 21
3. AC Spatra 8 6 0 2 40:15 18
4. VŠP Jihlava 8 5 1 2 33:15 16
5. Beta Ol. 8 4 2 2 31:22 14
6. SC Cavalera 8 4 0 4 22:22 12
7. Č. balet 8 3 2 3 30:34 11
8. AC Bolívie 8 3 1 4 23:23 10
9. ABUS Gastro 8 3 0 5 24:41 9
10. Plechanda 8 1 1 6 15:28 4
11. FC Dragons 8 0 1 7 14:38 1
12. Red Hot 8 0 1 7 10:50 1

VII. liga

9. kolo:

Heroltice - Chvojkovice
6:4
(2:3)
Vyskočil 4, Sapola, Jiřičný - Vejvoda 4.

Rychlé pípy – Celtic
6:0
(3:0)
Henzl, Hable a Jenokýsek po 2.

Apokalypsa - Formaroste
4:1
(2:0)
Heřmánek, Benda, Kolman, vlastní.

Chaos - Jiřín
0:6
(0:3)
Fila a Holub po 2, L. Kameník, Šiška.

Rapid – Inter
1:0
(1:0)
R. Svoboda.

Boca Seniors - Ruce v kapsách
6:0
(2:0)
Kodýtek 3, Ušela, Hamrák, Vrzáček.

1. FC Jiřín 9 7 2 0 60:19 23
2. Apokalypsa 9 7 1 1 54:16 22
3. Formaroste 9 6 1 2 39:24 19
4. AZ Chaos 9 6 0 3 35:22 18
5. Boca Seniors 9 5 1 3 42:24 16
6. Rychlé pípy 9 5 1 3 25:21 16
7. Pivoj Her. 9 4 2 3 32:42 14
8. FC Inter 9 3 0 6 22:24 9
9. Rapid 9 3 0 6 14:42 7
10. Chvojkovice 9 2 0 7 21:34 6
11. Ruce v kap. 9 1 0 8 22:49 3
12. Celtic 9 1 0 8 16:65 3

VIII. liga

9. kolo:

HEXEN B – Abbacar
1:9
(0:4)
Hejsek - Votava a Vyskočil po 3, J. Kružík 2, Benaš.

Jihl. balet - Rail Team
3:2
(0:1)
Vidlák, Rychlík, Babický - Smejkal, Zimerman.

Raši bar - Tel Aviv B
1:4
(1:0)
Mazač - Dršata 3, nehlášeno.

Hybrálec - Kamikadze
1:20
(0:9)
Homola – O. Klimeš 9, K. Klimeš 6, Čejka a Cína po 2, Pytlík.

Flamengo - Olds Žel.
5:9
(3:4)
Zeman 3, Chrenovský 2 - Krška a Čermák po 3, Vrbka 2, Konečný.

Šlapky – Prolog
0:5
(0:2)
Prášek 2, Procházka, M. Pescit, Pesr.

1. Kamikadze 9 7 0 2 55:23 21
2. Prolog 9 7 0 2 46:16 21
3. Abbacar 9 7 0 2 57:31 21
4. Tel Aviv B 9 7 0 2 41:25 21
5. Raši bar 9 6 0 3 42:24 18
6. Jihl. balet 9 4 2 3 27:22 14
7. Rail Team 9 3 1 5 39:33 10
8. Šlapky 9 3 1 5 23:39 10
9. HEXEN B 9 3 1 5 29:47 10
10. Olds Žel. 9 2 1 6 26:44 7
11. FC Hybrálec 9 1 2 6 22:65 5
12. FC Flamengo 9 0 0 9 15:53 0

IX. liga

9. kolo:

Tipsport - U Johana
13:1
(5:1)
Šejstal 4, Bahounek 3, Havlíček 3, Chvátal 2, Zajac – Havel.

Kněžice - Nulová šance
4:2
(1:1)
Zelenka 2, Jurka, Pařil - Valo, Kalaš.

Old boys - Farmers
7:2
(2:0)
Dopita 3, Kubala 2, Procházka 2 – P. Sedlák 2.

Černý balet - Slownaft
6:3
(3:1)
Vávra 3, Čepera 2, Vosáhlo – Král 2, Pejchal.

Orel Luka - Netopýr
3:3
(1:2)
Píbil 2, Hrad - Horák, Kosour, Vokoun.

Leaders – Maňana B
3:3
(2:2)
Sedmík 2, Folta - Vystrčil, Šuhaj, Zeman.

1. Č. balet B 9 8 0 1 37:21 24
2. Tipsport Pol. 9 7 0 2 65:16 21
3. 1.FC Kněžice 9 5 3 1 39:18 18
4. FC Orel Luka 9 5 2 2 30:30 17
5. FC Netopýr 9 4 4 1 33:19 16
6. Slownaft. 9 4 2 3 28:24 14
7. FC Old Boys 9 3 2 4 26:22 11
8. RC Maňana B 9 3 2 4 20:26 11
9. FC Leaders 9 2 3 4 20:40 9
10. Farmers 9 2 1 6 17:42 7
11. Nulová šance 9 1 1 7 23:37 4
12. U Johana 9 0 0 9 13:56 0

X. liga

9. kolo:

Mudrcové B - Grizzly Ús. 0:5
Galaxie - Brojlers 2:13
Setra - Abus B 1:5
Kaťuša - Gladio 6:1
Mokov – FT 4:4
Nekopnem si – International 0:8

Podrobnosti nehlášeny.

1. Brojlers 12 11 1 0 106:28 34
2. Grizzly Ús. 11 11 0 0 100:8 33
3. FC Venezia 11 9 1 1 83:26 28
4. Mudrcové B 12 8 1 3 68:35 25
5. International 12 7 1 4 36:33 22
6. Galaxie 12 6 1 5 47:46 19
7. ABUS B 10 5 1 4 38:43 16
8. FT 11 4 1 6 35:51 13
9. FC MOKOV 11 2 4 5 30:36 10
10. Gladio šneci 12 3 1 8 28:51 10
11. Setra 11 2 1 8 32:67 7
12. FK Kaťuša 11 2 0 9 32:54 6
13. FC Kalich 11 1 3 7 25:55 6
14. Nekopnem si 11 0 0 11 8:135 0