V posledním kole první části proti Bohdalovu proto neberou nic jiného než vítězství. To jediné je totiž udrží v kontaktu s ostatními týmy.

Stonařov nasbíral ve dvanácti „átřídních“ prověrkách pouhých šest bodů, což je nejméně ze všech týmů. Na předposlední Třešť ztrácí jedno vítězství. A právě to chce urvat dnes.

„Doufám, že to zvládneme a výhrou se udržíme v kontaktu. Mít šest bodů po podzimu by bylo hodně špatné,“ ví trenér Stonařova Zdeněk Štancl, jehož tým v uplynulém kole potrápil první Jaroměřice.

Z hřiště lídra si ale přivezl těsnou porážku 1:2. „Pokud navážeme na náš minulý výkon, tak bychom měli vyhrát. Doma už musíme naplno bodovat,“ říká kouč.

Domácí proti Bohdalovu vsadí na útočnou sílu, která by po uzdravení tria Jaroš, Kain, Bláha měla být velkou hrozbou pro hostující svatyni.

„Soupeř bude hrát hodně zezadu, takže musíme být trpěliví, ale pevně věřím tomu, že se směrem dopředu prosadíme,“ doufá Štancl.

S kotníkem naopak laboruje kapitán Martin Špaček, se kterým ale trenér počítá.

„Musí se dát dohromady,“ má jasno kouč, který nejspíše zahýbe sestavou. „Už v Jaroměřicích přišly změny a příchodem těch tří ještě k nějakým dojde. Možná i v obranné vazbě,“ dodává Štancl.