I. liga

10. kolo:

Hema – Ježek
6:6
(3:1)
Vítů 2, Bílek, Kristinus, Wasserbauer, Lát - Pecha 2, Poul 2, Tůma, Nevosad.

Kulový Blesk – Colas A
5:2
(2:2)
Kovář 2, Haman, Heřmánek, Procházka - Zeman, G. Cabuk.

Tel Aviv - Pohárová středa
3:6
(2:2)
Brabec 2, Vyskočil - Chylík 4, Holý, Hekerle.

Černá smrt – Real ´91
4:0
(2:0)
Chňapek 2, Kadlec, Popelář.

Atletico Batelov - Lontov
6:5
(2:1)
Kourek 3, Novák, J. Vítek, Beseda - Kučera 2, Jobák 2, Barták.

Dohrávky 7. kola:
Real - Lontov 6:3
Černá smrt - Colas A 3:6

1. Kulový blesk 10 10 0 0 64:14 30
2. Ježek 10 6 3 1 43:32 21
3. FK Klasici 10 6 1 3 52:27 19
4. Starlet 10 5 2 3 41:32 17
5. Colas 10 5 1 4 47:41 16
6. Hema-Bosch 10 5 1 4 32:29 16
7. Tel Aviv 10 4 2 4 33:30 14
8. Pohárová st. 10 4 2 4 24:33 14
9. Atletico Bat. 10 4 1 5 32:35 13
10. Černá smrt 10 2 1 7 32:51 7
11. FC Real ´91 10 1 0 9 19:51 3
12. FC Lontov 10 1 0 9 25:69 3

II. liga

10. kolo:

Sportvel – Mudrcové
1:9
(0:3)
Marek Tůma – F. Toman 4, Padrnos 2, Kalný, Pavlovič, Prášek.

Klokan – Pávov
3:1
(2:1)
Mann, Diviš, Szathmary – Horký.

Strejkové - Máma
1:1
(0:0)
Hladík – Brnický.

Jihlavan - Litrpůl
0:4
(0:2)
Živný 2, Vlček, Smrčka.

Kalvárie - Rychlá rota
0:3
(0:1)
Padalík, Vlček, Vorálek.

Atis - Kanárci
5:1
(2:1)
Rostislav Vevera 2, Lang, Procházka, Petřík – V. Vaněk.

Dohrávka 7. kola:
Máma - Kanárci 3:0

1. Mudrcové 10 8 1 1 45:20 25
2. Jihlavan 10 6 2 2 30:21 20
3. Strejkové 10 5 4 1 29:19 19
4. FC ATIS 10 6 0 4 32:27 18
5. Rychlá rota 10 5 2 3 33:23 17
6. SK Máma 10 4 1 5 23:19 13
7. Klokan team 10 4 1 5 14:22 13
8. Litrpůl 10 4 0 6 31:36 12
9. FC Pávov 10 4 0 6 32:38 12
10. SK Kanárci 10 3 2 5 20:28 11
11. Sportvel 10 3 1 6 32:43 10
12. FC Kalvárie 10 1 0 9 17:42 3

III. liga

10. kolo:

Rudá Hvězda – RC Maňana
3:6
(1:5)
Bartejs 2, Okáč - – Zapletal 4, Kovář, Vacek.

Škodíci – Kulový Blesk B
3:3
(1:1)
Demeter, Kučera, Přibyl – Karásek 2, Heřmánek.

Trialog – Viktorie
5:0
(2:0)
P. Vacek 2, A. Čáp, Cemper, Marek Šťáva.

Flyers – Hranatá Koule
1:1
(1:1)
Vašek – Vágner.

Little Monsters – Oranjes
1:7
(0:3)
Záškoda – Gavaler, Valo a Urban po 2, Vacek.

Klasici B - Pošťáci
10:3
(7:0)
Kovačík 3, Štumar 2, Jan Mráka, Jakub Mráka, M. Hnízdo, Haubert - Hula, Matoušek, Cakl.

1. Kulový b. B 10 9 1 0 46:14 28
2. Flyers 10 8 1 1 66:25 25
3. Klasici B 10 6 1 3 49:29 19
4. SM Oranjes 10 6 1 3 51:31 19
5. Hranatá k. 10 5 2 3 38:42 17
6. Trialog 10 5 0 5 36:30 15
7. FC Škodící 10 4 2 4 42:41 12
8. Pošťáci 10 3 2 5 29:41 11
9. RC Maňana 10 3 1 6 27:41 10
10. Rudá Hvězda 10 2 2 6 28:48 8
11. Little Mon. 10 2 0 8 17:44 6
12. FC Viktorie 10 0 1 9 17:60 1

IV. liga

10. kolo:

Vašíčkova banda - Union bar 4:3
Ježek B - Meteor 0:0
Tirad Želetava - ŽST Helenín 2:3
FC Doubrava - Global 3:0
Kavčí Hory - Bumerang 4:0
Colas B - Želejuve 6:4

Podrobnosti nehlášeny.

1. ŽST Helenín 10 8 1 1 41:25 25
2. FC Doubrava 10 7 3 0 37:12 24
3. Global 10 6 1 3 31:28 19
4. HK Meteor 10 4 3 3 28:26 15
5. ŽeleJuve 10 5 0 5 34:37 15
6. Ježek B 10 4 2 4 30:26 14
7. Vašíčkova b. 10 3 3 4 29:32 12
8. Tirad Žel. 10 3 2 5 39:39 11
9. UNION bar 10 3 1 6 28:37 10
10. Kavčí hory 10 3 0 7 31:41 9
11. Bumerang 10 2 2 6 25:33 8
12. Colas B 10 2 2 6 29:46 8

V. liga

10. kolo:

Topičůf Salóón – Kanárci B
9:1
(0:0)
Seifert 2, Neckář, Frantál, Krechler, Černý, Apeltauer, Hrdlička, vlastní – Křížek.

HEXEN – Union bar B
5:9
(3:2)
Kabátek ml. 2, Dohnal, Kainc, Frühbauer – Záborský 5, Rieger 2, Zajíc, Dvořák.

Ajtakrajta – Gaseco
2:3
(1:2)
Roudenský 2 – Janoušek, Matějíček, Novák.

ŽST B – Kalamita
2:3
(0:3)
Skála, Chalupa – Bradáč, Růžička, Vichr.

U Gábinky – Torpedo
0:1
(0:1)
J. Marek.

Cz. Zvezda – SKP Ježek
0:13
(0:7)
Sedláček 4, Sobotka 3, Kohoutek 2, Besta, Olejníček, Mareš, Chvátal.

1. SKP Jihl. 10 8 1 1 59:23 25
2. Torpedo 04 10 7 2 1 38:28 23
3. U Gábinky 10 5 4 1 25:13 19
4. EFC HEXEN 10 5 2 3 40:36 17
5. Kanárci B 10 5 0 5 41:39 15
6. Ajtakrajta 10 5 0 5 27:31 15
7. Kalamita 10 3 3 4 31:39 12
8. JP Gaseco 10 3 2 5 26:27 11
9. Union bar B 10 3 2 5 32:44 11
10. Topičůf Sal. 10 2 4 4 34:31 10
11. ŽST Hel. B 10 3 0 7 23:35 9
12. Cz. Zvezda 10 1 0 9 14:46 1

VI. liga

10. kolo:

Plechanda – Cavalera
4:1
(2:0)
T. Ehrenberger 2, Honsa, Čekal – Mariánus.

Ajtakrajta B – Abus Gastro
5:0
(0:0)
Jaroš 2, Špejtek, Hnilička, Brožek.

VŠP – AC Spatra
3:2
(0:1)
Koutek, Machovec, Kubát – Kašík.

Č. Balet – Red Hot
5:2
(3:1)
Pešek 3, Bednář, Šindelář – Lacial 2.

Bolívie – Juniorka
3:12
(1:4)
Povýšil, Smolík, Pavlíček – O. Lacina, Tůma a Volák po 2, Fejt, Korbel, Vacek, Horáček, vlastní 2.

Dragons – Beta Ol.
4:7
(2:2)
David Vaněk 2, Coufal, vlastní – Havelka a Wroblowský 2, Kriška, Šlababa, Hromádka.

1. Juniorka 06 9 8 1 0 60:24 25
2. Ajtakrajta B 9 8 0 1 38:14 24
3. VŠP Jihlava 9 6 1 2 36:17 19
4. AC Spatra 9 6 0 3 42:18 18
5. Beta Olom. 9 5 2 2 38:26 17
6. Č. balet 9 4 2 3 35:36 14
7. SC Cavalera 9 4 0 5 23:26 12
8. AC Bolívie 9 3 1 5 26:35 10
9. ABUS Gastro 9 3 0 6 24:46 9
10. Plechanda 9 2 1 6 19:29 7
11. FC Dragons 9 0 1 8 18:45 1
12. Red Hot 9 0 1 8 12:55 1

VII. liga

10. kolo:

Ruce v kapsách – Celtic
1:3
(0:1)
Waro – Dostál, Salát, Honsa.

Jiřín – Chvojkovice
15:0
(6:0)
Šiška 5, Fila 3, Vondruška 2, L. Kameníkk 2, I. Kameník, Vrána, Brunner.

Inter – Formaroste
2:3
(1:1)
Hvězda 2 – Kuzdas 2, Z. Krčál.

Chaos – Boca
1:4
(0:2)
R. Svoboda – Kodýtek 2, Záruba 2.

Rapid – Pivoj
6:2
(0:1)
Horák 3, J. Svoboda, Král, vlastní – Jiřičný, Vyskočil.

Apokalypsa – Rychlé pípy
8:5
(4:0)
Heřmánek 6, Kolman 2 – O. Vítů 2, Jindrisek, Lancman, M. Mlsna.

1. FC Jiřín 10 8 2 0 75:19 26
2. Apokalypsa 10 8 1 1 62:21 25
3. Formaroste 10 7 1 2 42:26 22
4. Boca Seniors 10 6 1 3 46:25 19
5. AZ Chaos 10 6 0 4 36:26 18
6. Rychlé pípy 10 5 1 4 30:29 16
7. Pivoj Her. 10 4 2 4 34:48 14
8. Rapid 10 4 0 6 20:44 10
9. FC Inter 10 3 0 7 24:27 9
10. Chvojkovice 10 2 0 8 21:49 6
11. Celtic 10 2 0 8 19:66 6
12. Ruce v kap. 10 1 0 9 23:52 3

VIII. liga

10. kolo:

Kamikadze - HEXEN B
5:1
(4:1)
K. Klimeš 4, Pytlík – Dohnal.

Prolog - Olds Žel.
3:1
(1:1)
Šimek 2, vlastní – Konečný.

Raši bar - Rail Team
6:2
(2:1)
Mazač 3, Kyral, Niederle, Rams - Zimerman, Slezák.

Tel Aviv B – Šlapky
2:2
(1:0)
Dršata 2 - Pupík, Votava.

Flamengo – Abbacar
1:15
(1:9)
Koreš – J. Kružík 8, Vyskočil 4, Votava 3.

Hybrálec - Jihl. balet
2:6
(0:4)
Homola, J. Hrubý - Turoň a Schneider po 2, Šimek, Pupík.

1. Abbacar 10 8 0 2 72:32 24
2. Kamikadze 10 8 0 2 60:24 24
3. Prolog 10 8 0 2 49:17 24
4. Tel Aviv B 10 7 1 2 43:27 22
5. Raši bar 10 7 0 3 48:26 21
6. Jihl. balet 10 5 2 3 33:24 17
7. Šlapky 10 3 2 5 25:41 11
8. Rail Team 10 3 1 6 41:39 10
9. HEXEN B 10 3 1 6 30:52 10
10. Olds Žel. 10 2 1 7 27:47 7
11. FC Hybrálec 10 1 2 7 24:71 5
12. FC Flamengo 10 0 0 10 16:68 0

IX. liga

10. kolo:

Netopýr - U Johana
13:2
(6:1)
Vokoun 4, Kosour 3, Jícha 2, Kubovič 2, Indro, Pavelka – Badalík 2.

Č. balet B - Farmers
4:1
(2:0)
Čepera 2, Jaša, Vávra – M. Sedlák.

Tipsport – Maňana B
4:1
(2:1)
Šejstal 3, Havlíček – Brabenec.

Slownaft - Nul. šance
6:4
(3:2)
Král 3, Karásek, Hrůza, Smolík – Fišer 2, Kalaš, Valo.

Old boys - Leaders
5:2
(3:1)
P. Kubala 3, L. Kubala 2 – Duda 2.

Kněžice - Orel
1:2
(1:1)
Adam - Svatoš, Číhal.

1. Č. balet B 10 9 0 1 41:22 27
2. AC Tipsport 10 8 0 2 69:17 24
3. FC Orel Luka 10 6 2 2 32:31 20
4. FC Netopýr 10 5 4 1 46:21 19
5. 1.FC Kněžice 10 5 3 2 40:20 18
6. Slownaft 10 5 2 3 34:28 17
7. FC Old Boys 10 4 2 4 31:24 14
8. RC Maňana B 10 3 2 5 21:30 11
9. FC Leaders 10 2 3 5 22:45 9
10. Farmers 10 2 1 7 18:46 7
11. Nul. šance 10 1 1 8 27:43 4
12. U Johana 10 0 0 10 15:69 0

X. liga

10. kolo:

Grizzly Ús. - Brojlers 1:1
FK Kaťuša - FC MOKOV 0:6
Setra - International 2:3
F T - Venezia 0:6
(kontumačně)
Mudrcové B - ABUS B 3:2
Nekopnem si - Kalich 2:6

Podrobnosti nehlášeny.

1. Brojlers 13 11 2 0 107:29 35
2. Grizzly Úsobí 12 11 1 0 101:9 34
3. FC Venezia 12 10 1 1 89:26 31
4. Mudrcové B 13 9 1 3 71:37 28
5. International 13 8 1 4 39:35 25
6. Galaxie 12 6 1 5 47:46 19
7. ABUS B 11 5 1 5 40:46 16
8. FC MOKOV 12 3 4 5 36:36 13
9. FT 12 4 1 7 35:57 11
10. Gladio 12 3 1 8 28:51 10
11. FC Kalich 12 2 3 7 31:57 9
12. Setra 12 2 1 9 34:70 7
13. FK Kaťuša 12 2 0 10 32:60 6
14. Nekopnem si 12 0 0 12 10:141 0