„Samozřejmě chceme oba zápasy vyhrát, ale teď se soustředíme jen na Mutěnice,“ říká Kučera.

Zkušený tým z Hodonínska proti jeho mladým hráčům bude určitě diktovat tempo hry. Recept na soupeře je jasný. „Musíme se je pokusit zaskočit aktivitou a vlítnout na ně. Jde o velmi dobře technicky vybaveného soupeře s řadou osobností.“

„Vidím šanci v tom, že jde o starší fotbalisty a pokud by se nám podařil dát brzy gól, mohli by v tomhle počasí rezignovat. Rozhodně nejde o nějaký tým bojovníků,“ plánuje Kučera.

Starosti mu dělá složení útoku. Rabušice se Šamánkem a záložníka Hušbauera si vypůjčí k důležitému zápasu s vedoucími Bohemians 1905 prvoligový starší dorost. Vácha zase dnes cestuje s A-týmem do Opavy. „Bude záležet na jejich vytížení. Každopádně s Váchou počítám na kraj zálohy a Rabušic se Šamánkem by mohli odehrát po poločase,“ plánuje jihlavský trenér.

Do branky se znovu postaví mladík Martin Štěpanovský, který dostane přednost před uzdraveným Branislavem Rzeszotem. „U Rzeszota stále není jisté, jestli prodlouží smlouvu. Myslím, že za těchto okolností je pro klub mnohem lepší, aby chytal jeho perspektivní hráč,“ přemítá Kučera.