Mistrovskému Kulovému blesku mohl v 11. kole I. ligy mírně pošramotit výsostnou bilanci bez zaváhání Starlet. Jenže ten proti mistrovi neuspěl a prohrál 2:5. Jeho zaváhání využil neúspěšný obhájce titulu Colas, který si lehce poradil s Tel Avivem (7:1) a skočil na čtvrté místo. O další posun Starletu níž se postarali hráči Hemy vítězstvím 7:2 nad Pohárovkou.

Papírové předpoklady se vyplnily v utkáních Klasiků s Realem a Ježků s Atleticem. Sestupující Lontov si na závěr poradil s Černou smrtí.

I. liga

11. kolo:

Pohárová středa – Hema-Bosch
2:7
(0:4)
Holý, Chylík - Lát 3, Bílek 2, Vítů, Löffler.

Lontov - Černá smrt
5:3
(2:2)
Jobák 2, Barták, T. Pahr, Kučera - Chňapek 2, Marek.

Colas - Tel Aviv
7:1
(1:0)
Zeman 2, Šancl 2, Špendlíček 2, D. Cabuk – Brabec.

Kulový Blesk - Starlet
5:2
(1:1)
Karásek 2, Kovář 2, Procházka – K. Průcha, Paiskr.

Klasici - Real
9:1
(4:0)
V. Kocmánek 3, Rychtecký 2, Žák 2, Tichánek, P. Kocmánek – vlastní.

Ježek A - Atletico Batelov
5:0
(2:0)
D. Oberreiter 3, Pecha, Vaňkát.

Dohrávka 10. kola:
Klasici - Starlet
6:3
(4:2)
Tichánek 3, Holub, V. Kocmánek, P. Kocmánek - Paiskr, Merhaut, Michálek.

1. Kulový blesk 11 11 0 0 69:16 33
2. Ježek 11 7 3 1 48:32 24
3. FK Klasici 11 7 1 3 61:28 22
4. Colas 11 6 1 4 54:42 19
5. Hema-Bosch 11 6 1 4 39:31 19
6. Starlet 11 5 2 4 43:37 17
7. Pohárová st. 11 4 2 5 26:40 14
8. Tel Aviv 11 4 2 5 34:37 14
9. Atletico Bat. 11 4 1 6 32:40 13
10. Černá smrt 11 2 1 8 35:56 7
11. FC Lontov 11 2 0 9 30:72 6
12. FC Real ´91 11 1 0 10 20:60 3

II. liga

11. kolo:

Strejkové - Litrpůl
1:1
(1:0)
Staiger – Kavka.

Atis - Jihlavan
2:1
(0:0)
Rostislav Vevera 2 – Hlavatý.

SK Máma - Rychlá Rota
0:1
(0:0)
Kočka.

Kalvárie - Pávov
4:3
(1:2)
Martin Nosek 2, Bartoň, P. Nosek - Horký, Kováč, Poul.

Mudrcové - Klokan
0:1
(0:1)
Suchý.

Sportvel – Kanárci
(nehráno kvůli vyřazení Kanárků do nejnižší soutěže).

1. Mudrcové 10 8 1 1 43:18 25
2. Strejkové 10 5 4 1 29:19 19
3. Rychlá rota 10 6 1 3 30:19 19
4. FC ATIS 10 6 0 4 29:27 18
5. FC Jihlavan 10 5 2 3 29:23 17
6. Klokan team 10 5 1 4 15:19 16
7. SK Máma 10 3 1 6 20:20 10
8. Sportvel 10 3 1 6 32:43 10
9. Litrpůl 10 3 1 6 26:34 10
10. FC Pávov 10 3 0 7 31:39 9
11. FC Kalvárie 10 2 0 8 20:43 6
12. SK Kanárci vyloučen ze soutěže

III. liga

11. kole:

RC Maňana - Viktorie
3:5
(2:2)
Zapletal 2, Berka – Plachý a Guth po 2, Rožňák.

FC Škodíci – Oranjes
4:9
(1:5)
Demeter a Plutnar po 2 – Gavaller a Vacek po 2, Valo 2, Plhoň.

Little Monsters – Rudá Hvězda
4:6
(2:4)
Nepraš 2, S. Koten, J. Koten – Fiala 3, Okáč 2, Brom.

Kulový Blesk B - Pošťáci
7:1
(4:0)
Karásek, Wolfan a Štancl po 2, Vorlíček – Hula.

Klasici B - Flyers
4:4
(2:0)
Kovačík 3, Sebroň – Vašek 2, Kourek, Pěnička.

Hranatá Koule – Trialog
0:5
(0:1)
Marek Šťáva 3, P. Vacek 2.

1. Kulový bl. B 11 10 1 0 53:15 31
2. Flyers 11 8 2 1 70:29 26
3. SM Oranjes 11 7 1 3 60:35 22
4. Klasici B 11 6 2 3 53:33 20
5. FC Trialog 11 6 0 5 41:30 18
6. Hran. koule 11 5 2 4 38:47 17
7. FC Škodící 11 4 2 5 46:50 12
8. Rudá Hvězda 11 3 2 6 34:52 11
9. Pošťáci 11 3 2 6 30:48 11
10. RC Maňana 11 3 1 7 30:46 10
11. Little Mon. 11 2 0 9 21:50 6
12. FC Viktorie 11 1 1 9 22:63 4

IV. liga

11. kolo:

Colas B - Union bar 2:2
FC Doubrava - Želejuve 3:7
Global - Ježek B 4:7
Bumerang - Meteor 4:1
Tirad Želetava - Kavčí hory 3:5
Vašíčkova banda - ŽST Helenín 6:0
(kontumačně)
Podrobnosti nehlášeny.

1. FC Doubrava 10 7 2 1 37:16 23
2. ŽeleJuve 10 6 0 4 38:36 18
3. Ježek B 10 5 2 3 35:27 17
4. Global 10 5 1 4 33:35 16
5. HK Meteor 10 4 3 3 27:25 15
6. Vašíčkova b. 10 3 3 4 29:32 12
7. K. h. Polná 10 4 0 6 33:38 12
8. Tirad Žel. 10 3 2 5 40:41 11
9. Bumerang 10 3 2 5 26:28 11
10. UNION bar 10 3 2 5 27:33 11
11. Colas B 10 2 3 5 29:43 9
12. ŽST Helenín vyloučen ze soutěže

V. liga

11. kolo:

Czervena zvezda – 1. FC U Gábinky
2:3
(1:2)
A. Mencl, E. Březina – Svoboda 2, Pohan.

Kalamita – Ajtakrajta
3:2
(1:2)
Voráček, Bradáč, Růžička – Kubů, Talpa.

TJ Topičůf Salóón – Union Bar B
2:2
(1:0)
Flégr, Apeltauer – Potěšil, Rieger.

JP Gaseco – ŽST B
3:4
(1:3)
M. Pernička, D. Matulka, Matějíček – Bednář 3, Svoboda.

Torpedo 04 – SKP Ježek Jihlava
1:5
(1:2)
J. Marek – M. Sedláček 3, Sobotka, Chvátal.

1. SKP Ježek 10 8 1 1 55:17 25
2. Torpedo 04 10 6 2 2 33:30 20
3. U Gábinky 10 5 4 1 26:14 19
4. Kalamita 10 4 3 3 33:34 15
5. Topičůf Sal. 10 3 5 2 29:19 14
6. Ajtrakrajta 10 4 0 6 25:30 12
7. Union bar B 10 3 3 4 33:40 12
8. ŽST B 10 4 0 6 24:38 12
9. JP Gaseco 10 3 2 5 26:26 11
10. EFC Hexen 10 3 2 5 34:40 11
11. Czervena zv. 10 1 0 9 15:45 1
12. Kanárci B vyloučen ze soutěže

VI. liga

11. kolo:

Ajtakrajta B – VŠP Jihlava
2:3
(1:2)
Erben, Špejtek – Krchňavý 2, Dražan.

SC Cavalera – PC Černý balet
2:3
(2:2)
Doubek, vlastní – Pešek 3.

Abus Gastro – Red Hot
6:4
(4:1)
Fatr 4, R. Kruntorád, Zachariáš – Rásocha 2, Brnický, Šimánek.

AC Bolívie – Plechanda
8:0
(2:0)
Povýšil 4, Heřmánek 2, Plott, Pavlíček.

AC Spatra – Beta Olomouc
2:3
(0:1)
M. Urbánek, L. Křikava – Hromádka, Lorenc, Pakosta.

Juniorka 06 – FC Dragons Jihlava
6:0
(kontumačně)

1. Juniorka 06 10 9 1 0 66:24 28
2. Ajtakrajta B 10 8 0 2 40:17 24
3. VŠP Jihlava 10 7 1 2 39:19 22
4. Beta Ol. 10 6 2 2 41:28 20
5. AC Spatra 10 6 0 4 44:21 18
6. Č. balet 10 5 2 3 38:38 17
7. AC Bolívie 10 4 1 5 34:35 13
8. SC Cavalera 10 4 0 6 25:29 12
9. ABUS Gastro 10 4 0 6 30:50 12
10. Plechanda 10 2 1 7 19:37 7
11. Red Hot 10 0 1 9 16:61 1
12. FC Dragons 10 0 1 9 18:51 -1

VII. liga

11. kolo:

Ruce v kapsách - Apocalypsa
1:20
(1:9)
Fuksa – Heřmánek 9, Benda 4, Zadražil 4, Göth 2, Kolman.

AZ Chaos – Celtic
6:1
(2:0)
Jón 3, Němeček, Pospíchal, Ryšelý – Pejchal.

Rychlé Pípy - FC Formaroste
3:3
(2:2)
Henzl 2, Habble – Polách, Drebít, Popovich.

Pivoj Heroltice - FC Inter–Ponorka
3:4
(2:0)
Šereda, Hrnčíř, vlastní – Doležálek 2, Hužga, Listopad.

Boca Seniors - STS Chvojkovice Brod
3:2
(1:2)
Novický, Kodýtek, vlastní – D. Vyhnanovský, Došek.

Jiřín – Rapid
1:2
(0:1)
I. Kameník – Musílek, Horák.

1. Apokalypsa 11 9 1 1 82:22 28
2. FC Jiřín 11 8 2 1 76:21 26
3. Formaroste 11 7 2 2 45:29 23
4. Boca Seniors 11 7 1 3 49:27 22
5. AZ Chaos 11 7 0 4 42:27 21
6. Rychlé pípy 11 5 2 4 33:32 17
7. Pivoj Her. 11 4 2 5 37:52 14
8. Rapid 11 5 0 6 22:45 13
9. FC Inter 11 4 0 7 28:30 12
10. Chvojkovice 11 2 0 9 23:52 6
11. Celtic 11 2 0 9 20:72 6
12. Ruce v kap. 11 1 0 10 24:72 3

VIII.liga

11. kolo:

Tel Aviv B - Kamikadze Polná
4:6
(4:3)
Dršata, Štohnzl, Kristýnek – K. Klimeš a Novotný po 2, O. Klimeš, Pytlík.

Raši bar – Šlapky
5:2
(3:2)
J. Herman 3, Mazač 2 - Fortelný, Váňa.

EFC HEXEN B - Olds Želetava
1:2
(0:1)
Frühbauer - Svoboda, Čermák.

Jihlavský balet – Prolog
1:2
(1:0)
Pupík - Ščepka, Venhauer.

FC Flamengo - FC Hybrálec
3:1
(0:1)
Havelka, Chrenovský, vlastní – Vedra.

Rail Team – Abbacar
3:7
(1:4)
Delín, Luňáček, vlastní – J. Kružík 3, Votava 2, Vyskočil, Beneš.

1. Prolog 11 9 0 2 51:18 27
2. Abbacar 11 9 0 2 79:35 27
3. Kamikadze 11 9 0 2 66:28 27
4. Raši bar 11 8 0 3 53:28 24
5. Tel Aviv B 11 7 1 3 47:33 22
6. Jihl. balet 11 5 2 4 34:26 17
7. Šlapky 11 3 2 6 27:46 11
8. Rail Team 11 3 1 7 44:46 10
9. Olds Žel. 11 3 1 7 29:48 10
10. HEXEN B 11 3 1 7 31:54 10
11. Hybrálec 11 1 2 8 25:74 5
12. Flamengo 11 1 0 10 19:69 3

IX. liga

11. kolo:

Old boys - U Johana 1:0 (0:0)
Netopýr - Č. balet B 3:1 (2:0)
Orel Luka - Leaders 5:3 (4:1)
Tipsport - Nul. šance 5:2 (2:0)
Kněžice - Slownaft 8:2 (5:1)
Maňana B - Farmers 4:1 (1:1)
Střelci nehlášeni.

1. Tipsport P. 11 9 0 2 73:19 27
2. Č. balet B 11 9 0 2 42:25 27
3. Orel Luka 11 7 2 2 37:34 23
4. FC Netopýr 11 6 4 1 49:22 22
5. 1.FC Kněžice 11 6 3 2 48:22 21
6. FC Old Boys 11 5 2 4 32:24 17
7. Slownaft. 11 5 2 4 36:36 17
8. RC Maňana B 11 4 2 5 25:31 14
9. FC Leaders 11 2 3 6 25:50 9
10. Farmers 11 2 1 8 19:50 7
11. Nul. šance 11 1 1 9 29:47 4
12. U Johana 11 0 0 11 15:70 0

X. liga

11. kolo:

ABUS Gastro B – Galaxie 0:7
FC MOKOV - Nekopnem si 13:0
International Team - FK Kaťuša 5:2
Gladio šneci – Setra 2:3
FC Venezia - Grizzly Úsobí 5:5
FC Kalich - F T 6:0
(kontumačně)
Podbrobnosti nehlášeny.

1. Grizzly Ús. 12 10 2 0 102:12 32
2. Brojlers 12 10 2 0 93:27 32
3. FC Venezia 12 9 2 1 88:31 29
4. Mudrcové B 12 8 1 3 64:36 25
5. International 12 7 1 4 38:36 22
6. Galaxie 12 6 1 5 50:45 19
7. ABUS Gas. B 12 6 1 5 39:50 19
8. FC MOKOV 12 4 3 5 45:32 15
9. Setra 12 3 1 8 36:68 10
10. FC Kalich 12 2 3 7 31:57 9
11. Gladio šneci 12 2 1 9 25:50 7
12. FK Kaťuša 12 2 0 10 32:62 6
13. Nekopnem si 12 0 0 12 7:144 0
14. FT vyloučen ze soutěže