Starší dorost

Už v 10. minutě potrestala Bohemka vlažné tempo Jihlavy. Za obranu si naběhl Kadlec a Matiáškovi nedal šanci. „Až pak jsme se dostali do hry. Začali jsme kombinovat a držet míč. Bylo i vidět, že to kluci chtějí zvrátit,“ říká trenér FC Vysočina Pavel Procházka.

O vyrovnání se postaral Pikl, který zužitkoval pěknou kombinaci z bočního prostoru, a stejný hráč pak vybídl krásnou kolmicí ke skórování Pohanku.
Jihlava měla více ze hry i po změně stran, kdy se zblízka prosadil znovu Pikl. Čtvrtý úspěch přinesla rozehraná standardka Šandery a Dobrovolného, po které se odrazil míč k nekompromisnímu Leligdonovi.

Domácí se trochu zvedli po hrubce Bambuli, ale poslední slovo měli hosté. Pikl zkompletoval hattrick.

„Výsledkově jsem hodně spokojený,“ dodává Procházka.

BOHEMIANS PRAHA – JIHLAVA

2:5

Góly: Pikl 3, Pohanka, Leligdon. Poločas 1:2. Jihlava: Matiášek – Černý, Filip, Raška, Štancl – Šandera, Pražák, Leligdon, Dobrovolný – Pikl, Pohanka. (střídali: Hirsch, Kopic, Bambula).

Mladší dorost

Bezbrankový zápas příliš pohledný fotbal nepřinesl. „Od obou týmů to bylo takové neurovnané,“ doplňuje trenér Miroslav Krieg.

Ke gólu měli hodně blízko jihlavští Vokoun, který ale obě slibné šance zahodil, a jednu gólovou příležitost pak zmařil Poláček. „I soupeř měl tři šance, které nedal,“ přibližuje kouč FC Vysočina, který měl ke spokojenosti daleko. „Většina hráčů předvedla výkon pod své možnosti. Mají tam rezervy na to, aby zahráli lépe,“ uzavírá Krieg.

0:0

Jihlava: Procházka – Kryštůfek, Novák, Fadrný, Stejskal – Zeman, Raszik, Kosak, Mareš – Vokoun, Poláček. (střídali: Ptáček, Přibyl).