STONAŘOV – VĚŽNICE
3:1

Prvních patnáct minut se odehrávalo před stonařovskou brankou. „Soupeř nás zatlačil, vytvořil si spoustu nebezpečných standardních situací,“ přibližuje trenér Stonařova Zdeněk Štancl, jehož tým hrozil z brejků a právě jedno rychlé přečíslení zakončil parádní trefou do šibenice Šána.

Brzy po změně stran se opět trefil do černého Šána, ale i Věžnici se z jednoho rohu podařilo skórovat. Vzápětí nevyšel hostům ofsajdsystém a M. Příhoda nabídnutou šancí nepohrdl. „Pak už soupeř odpadl fyzicky a k ničemu se nedostal,“ doplňuje Štancl, který si druhý přípravný test vcelku pochvaloval.

„Stále zkoušíme určité varianty, ale nejevilo se to zas tak špatně,“ dodává.

Góly: Šána 2, M. Příhoda. Poločas 1:0. Stonařov: Krupica – Seknička, Fila, Digrín, J. Šmarda – Čumpl, Šána, Špaček, Skála – Kain (60. M. Příhoda), Nešpor (85. Štancl).

BEDŘICHOV – DOBRONÍN
1:2

Na bedřichovské škváře měli více ze hry hosté, kteří šli zaslouženě po trefě Vaňka do vedení. Ve druhé půlce přidal M. Sedláček druhý gól. Bedřichov pak mohl děkovat Šeredovi a nemohoucnosti Sobotky, který zahodil všechny svoje čtyři samostatné úniky.

V poslední minutě upravil z rychlého výpadu na konečných 1:2 domácí Škoda.

„Hrálo se na těžkém terénu a po změně stran bylo jasně vidět, že jsme tvrdě trénovali. Až na ty neproměněné šance to byla povedená prověrka,“ říká trenér Dobronína Ludvík Haubert.

„Byl to dobrý zápas a určitě splnil svou úlohu. Dobře jsme si zahráli, i když nás Dobronín přehrál,“ doplňuje hrající bedřichovský kouč Gustav Cabúk.

Góly: Škoda - Vaněk, M. Sedláček. Poločas 0:1. Bedřichov: Šereda – Vanko, Tůma, Kocmánek, Paiskr – D. Oberreiter, B. Mašek, P. Mašek, Pokorný (46. Lindourek) – Škoda, Vaněk (46. Cabúk). Dobronín: Liška – Vaněk, Diviš, Sochor, Pachl – Klenovský, Krautšnajdr, M. Sedláček, Göth – Sobotka, Herman (střídal: Prokš).