„Měli bychom být kompletní a samozřejmě už se sestavou moc experimentovat nebudeme,“ řekl žďárský kouč Petr Nedvěd. Jeho tým přes zimu prakticky neposílil. I proto by se v sestavě nemělo objevit žádné překvapení.

„Ještě čekáme na příští týden, kdyby Jihlava někoho uvolnila z juniorky, ale jinak asi nikdo nepřijde,“ podotkl Nedvěd.

Toho moc neznepokojuje fakt, že se bude generálka hrát na umělé trávě. Přitom příští týden to v Rájci-Jestřebí vypadá na přírodní povrch - navíc hodně poničený.

„Nedá se nic dělat. Na druhou stranu následující domácí zápas budeme hrát opět na umělce, protože nás pak čeká Hulín, kde se také nehraje na přírodním povrchu,“ vysvětlil Nedvěd.

To třebíčský kouč Karel Kolesa je z tohoto pohledu mírně zklamaný. „Generálka měla být spíš na přírodní trávě, protože nás pak čeká zápas ve Vyškově. Ale nic se nedá dělat,“ pokrčil rameny Kolesa.

Také on už má o složení týmu před úvodním mistrovským zápasem jara jasno. Ostatně vše bude patrné už po dnešním utkání. „Budu dělat rozdíly v domácích a venkovních zápasech. U nás bychom měli hrát ofenzivněji, venku spíš na brejky. A vzhledem k tomu, že teď hrajeme přípravu ve Žďáře a pak jedeme na mistrák do Vyškova, je to jasné,“ naznačil Kolesa defenzivní záměry.

Divizní generálky
Žďár n. S. - Třebíč
(SO, 14.00 - UT Žďár)
H. Brod - Světlá n. S.
(SO, 18.00 - UT Humpolec)
V. Meziříčí - Rosice
(SO, 14.00 - UT V. Meziříčí)