Ostuda: čtyři góly za sedm minut

Frýdek-Místek - Tak tohle byla facka. Ve 21. kole MSFL jihlavská juniorka ve Slezsku vyhořela. Knock out přišel mezi 14. a 21. minutou. V těchto sedmi minutách hrůzy inkasovali hosté čtyřikrát.

21.4.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

FRÝDEK-MÍSTEK - JIHLAVA 5:0
Zápas jsme absolutně nezvládli. Podali jsme naprosto ostudný výkon, tohle se nesmí opakovat. Někteří hráči si musí uvědomit, že s takovým přístupem nemůžou v Jihlavě hrát. Obrana, včetně gólmana, dělala obrovské chyby,“ čertil se na webových stránkách klubu rozzlobený trenér Roman Kučera a dodává už smířlivěji: „Takové zápasy se ale ve fotbale stávají. My musíme utkání rozebrat a poučit se z něj.“

Góly: 14. a 21. Skotnica, 16. Literák, 20. Kořínek, 73. Cabák. Rozhodčí: Jahoda - Dorušák, Kratochvíl, ŽK: 2:2. Poločas: 4:0. Jihlava B: Tulis - Benda, Bodeček (21. Wasserbauer), Havránek, Nešpor - Chmelík, Pacholík, Chlup, Netrda - Čermák (55. Peška), Bohm (68. L. Procházka).

Reakce ODS: Otázka je, kam bude republika směřovat

Vysočina - S potěšení sledoval v Modrém domě v Jihlavě výsledky voleb do Poslanecké sněmovny volební štáb Občanské demokratické strany.

OBRAZEM: Značky pomohou lidem vyznat se v nemocnici

Jihlava – Další oddělení jihlavské nemocnice se přestěhovalo do nových prostor. Pacienti a zdravotníci z neurologického, onkologického, kožního, chirurgického a kardiologického oddělení využívají nového zařízení. V tuto chvíli stavební firma opravila čtyři patra interního pavilonu a nyní dělníky čeká ještě poslední pátá fáze prací.

Mezi pěti nejrychleji sečtenými obcemi na Jihlavsku vyhráli Piráti

Jihlavsko – Horní Myslová, Mysletice, Věžnička, Zdeňkov a Zvolenovice. To jsou obce v nichž volební komise nejrychleji sečetla volební lístky, zapsala je do systému a odevzdala je na dopředu určená sběrná místa. Výsledky z těchto obcí zveřejnil Český statistický úřad na svém webu třicet minut po zavření volebních místností.