„Domnívám se, že nás teď čeká těžší soupeř. Hartvíkovice mají nebezpečnější tým, než Ždírec a v obraně nás prověří víc,“ myslí si jemnický trenér Martin Kincl.

Výhodou jeho týmu by mělo být především menší hřiště. „Tady se soupeřům hraje špatně, my jsme na to zvyklí,“ podotýká.

Hartvíkovice na jaře ještě neztratily ani bod. I když teď naposledy s rezervou Třebíče měly na mále. „Dali jsme gól sice až devět minut před koncem, ale výhra byla zasloužená. Trochu na nás dolehlo, že jsme neproměnili řadu šancí, navíc se nám zranil Miloš Neumann, který bude zřejmě chybět i teď v Jemnici,“ říká hartvíkovický trenér Jiří Hajský, který tak bude postrádat nejlepšího střelce celé soutěže.

„Samozřejmě o tom víme. Ale jsou tam i jiní hráči. Třeba Horvátha moc dobře znám. Jde o rychlého fotbalistu, který nás může hodně pozlobit,“ upozorňuje Kincl.

Nastoupí Horváth?

Hartvíkovický trenér Hajský ale nasazení hráče, který rozhodl minulé utkání, nepotvrdil. „Uvidíme, jak to poskládám. Ještě je před námi trénink, na kterém se rozhodnu definitivně,“ podotkl.

Ždírec v Jemnici dokázali eliminovat domácí především zabezpečenou taktikou - s jedním útočníkem. „Potřebovali jsme vymazat jejich převahu ze zálohy, což se vcelku podařilo. Proti Hartvíkovicím bychom měli hrát podobně,“ naznačil Kincl, že se úspěšná taktika moc měnit nebude. A zřejmě ani sestava. „Nikdo si po Ždírci na žádné šrámy nestěžoval. Měli bychom být kompletní,“ uzavřel Kincl.