SOBOTA
Krajský přebor: Pelhřimov – M. Budějovice (Ságl), Borovina – Janovice (Ságl), Ždírec – Žirovnice (Machát), Bystřice – V. Bíteš (Martenek).
I. A třída – skupina A: Chotěboř – Budíkov (Šula, 14.30).
I. A třída – skupina B: Rantířov – Nová Ves (Tesař).
I. B třída – skupina A: Kostelec – Počátky (Šťastný), Batelov – Dlouhá Ves (Voborný), Tis – G. Jeníkov (Švehla), Humpolec B – Čejov (Sochor, 14.00).
I. B třída – skupina B: Telč – Rokytnice (Svoboda), Rapotice – Vrchovina B (Petr st., 14.00), Bedřichov – Křižanov (Servít).
Krajský přebor dorostu: Třešť – Třebíč B (Beseda, 11.45 ml. a 14.00 st.), Tis – Polná (Klement, 10.00 st. a 12.30 ml.).
MSDD: H. Brod – V. Meziříčí (Jar. Beneš, 10.15 a 12.30).
I. třída dorostu – skupina A: Puklice – Kamenice (Zadina, 14.00), Bohdalov – Luka (Žilka, 16.30), Žirovnice – G. Jeníkov (Holub, 14.00), Štoky – Přibyslav (Šetek, 14.00), H. Borová – Černovice (Juriga, 16.30).
I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – Třebelovice (Henzel, 16.30), Hrotovice – Radostín (Jurka, 16.30), Jemnicko – Kněžice (Voborný, 15.00, hř. Jemnice), Nová Ves – Jaroměřice (Rosický, 14.00).
MSŽL: Vrchovina – Kunštát (Staněk, 16.30), M. Budějovice – FC Brno B (Čamra, 16.30).
MSŽD: Vrchovina – H. Brod (Krejčí, 10.00 a 11.30), Jihlava B – FC Brno B (Nováček, 10.00 a 11.45, hř. Stonařov).
Krajský přebor žáků: Třebíč B – M. Budějovice (Hrůza, 10.00 st. a 11.45 ml.), V. Bíteš – Kamenice (Kalina, 9.00 st. a 10.45 ml.), Žďár – V. Meziříčí (Straka, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bedřichov – Jemnicko (P. Nenadál, 9.00 st. a 10.45 ml.), Humpolec – Telč (Krejčí, 10.00 st. a 11.45 st., hř. UT), Bystřice – Chotěboř (Cupl, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Náměšť (Kliner, 14.15 st. a 16.00 ml., hř. UT), Polná – Okříšky (Obršlík, 9.00 ml. a 10.30 st.), Jaroměřice – Hrotovice (Voborný, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: Ždírec – Světlá (Hájek, 9.00 ml. a 10.30 st.), Přibyslav – Batelov (Šťastný, 9.00 ml. a 10.30 st.), Chotěboř B – H. Brod B (Sýkora, 9.00 ml. a 10.30 st.).
Přípravky: Chotěboř (Volf, 9.00), Vrchovina (Slezák, 9.00).


NEDĚLE

II. liga: FC Vysočina Jihlava – Bohemians Praha (19.55).
MSFL: FC Vysočina Jihlava B – Sigma Olomouc B (11.00).
Divize: V. Meziříčí – Konice (Hitzger, 10.15), Žďár – Vyškov (Šťastný, 16.30).
Krajský přebor: Polná – Hartvíkovice (Jm KFS), Pacov – Jemnicko (Henzel), Vrchovina – Humpolec (Jurka), Třebíč B – Okříšky (Fabeš).
I. A třída – skupina A: Ledeč n. S.– Kamenice n. L. (Kalina), Kožlí – Habry (Hrůza), Přibyslav – Herálec (HB)(Jm KFS), Herálec (ZR) – Ústrašín (Zadina), Speřice – Věžnice (Šetek), Světlá n. S. – Dobronín (Klement).
I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Bohdalov (Voborný), Jaroměřice – Rozsochy (Franc), Třešť – St. Říše (Burian), Čáslavice – Stonařov (Doležal), Šebkovice – Přibyslavice (P. Nenadál), Kouty – Náměšť (Bína).
I. B třída – skupina A: Černovice – Štoky (Fridrichovský), Pohled – V. Žďár (Volf), Chotěboř B – Lípa (Slezák).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Budišov (Dlouhý, 10.15, hř. Hodov), Hrotovice – Luka (Holub), Jakubov – Měřín (Hájek), Mohelno – N. Rychnov (Juriga).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – Pelhřimov (Jiří Beneš, 10.00 st. a 12.30 ml.), Bystřice – Ledeč (Jar. Beneš, 10.30 st. a 12.30 ml.), Pacov – Bedřichov (Pekárek, 11.30 st. a 14.00 ml.), V. Bíteš – Chotěboř (Janíček, 11.45 st. a 14.15 ml.).
MSDD: Vrchovina – Přerov (Petřivý, 10.15 a 11.30).
I. třída dorostu – skupina A: Brtnice – Ždírec (Masopust, 14.00), Světlá – Batelov (Sýkora, 14.00).
I. třída dorostu – skupina B: Telč – Rokytnice (Drahotušská, 14.00), Šebkovice – N. Syrovice (Čamra, 14.00), M. Budějovice – Náměšť (Čech, 13.30).
MSŽL: Studenec – Jihlava (P. Kůrka, 13.30), Ocmanice – Lažany (Rosický, 10.00, hř. Vicenice).
MSŽD: Třebíč – Prostějov (Machát, 10.00 a 11.30).
Krajský přebor žáků: Pelhřimov – Pacov (Cupl, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina A: Luka – Vrchovina B (Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.), Radostín – Třešť (Žilka, 13.00 ml. a 14.30 sr.).
I. třída žáků – skupina B: Čejov – Štoky (Švehla, 10.00 st. a 11.45 ml.), Žirovnice – Ledeč (Ságl, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Počátky), Přibyslav – Batelov (Šťastný, 9.00 ml. a 10.30 st.).
Přípravky: H. Brod B (Zadina, 9.00).


Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.