PELHŘIMOV - M. BUDĚJOVICE 4:1
I když hosté v prvním poločase nehráli špatně, Pelhřimov se dostal do řady šancí a hned dvě využil. V 8. minutě dostal míč do uličky Adamec a s přehledem otevřel skore. Podobně padla i druhá branka. Z Mácovy přihrávky vytěžil gól do šatny Rumanovský.
Po přestávce to dlouho vypadalo, že domácí nepřipustí žádnou komplikaci. Jenže své šance neproměnili a naopak v 67. minutě se prosadil umístěnou střelou hostující Škoda. Budějovičtí přidali na útočné aktivitě, jenže úspěchu se nedočkali. Naopak z kontrů zvýraznili vítězství Pelhřimova Smrčka a Rumanovský.
Góly: 45. a 90. Rumanovský, 8. Adamec, 76. Smrčka - 67. Škoda. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Vaverka - Kocián (74. Hurda), Krčil, Vacek, Smrčka - Jan Kmoch (46. Regásek), Máca, M. Moravec, Liška - Vaněk (20. Rumanovský), Adamec. M. Budějovice: Klouda - Michal Černý (49. Novotný), K. Busta, O. Busta, Krejčí - Marek Černý, Vranka, Škoda, Veselý - Mochal, Malík (74. Pařízek). Nejlepší hráči: Rumanovský, Smrčka - Škoda.

BYSTŘICE - V. BÍTEŠ 2:1

Zachraňující se Velká Bíteš potvrdila předpoklady a do zápasu šla s enormním nasazením. Nezáživnou první půli ale prohrála. V první minutě nastavení se po kombinaci k míči dostal Holý, který potvrdil střeleckou formu svým šestnáctým gólem v sezoně.
Ve druhém dějství mohli hosté několikrát srovnat. V největší příležitosti se ocitl Hammer, ale Trávníček svůj tým podržel skvělým zákrokem. Drama přinesl až závěr zápasu. Čtyři minuty před koncem Buchta při odkopu nešťastně trefil ruku a nařízenou penaltu pro Bíteš proměnil střídající mladíček Kusák. Vyrovnání ovšem nakonec přišlo vniveč. Hostující obránci v nastaveném čase místo odkopu do autu riskovali, míč jim sebral Holý, naservíroval tutovku Havlíčkovi a ten měl před Šulou snadnou práci.
Góly: 45. Holý, 90. (+2) Havlíček - 86. Kusák (PK). Rozhodčí: Martenek. ŽK: 1:0. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Bystřice: Trávníček - Kozáček, Vícha, Sysel, Mitáš - Vrzal (80. Veselý), Sklenář, Matuška, Špatka (63. Havlíček) - Buchta, Holý. V. Bíteš: Šula - Ivančík (76. Jelínek), Pohl, T. Pelán, Láznička (85. Kusák) - Kadlec, Buchta, Berka, Veselý - Hammer, Antoš. Nejlepší hráči: Sysel, Holý - Buchta.

TŘEBÍČ B - OKŘÍŠKY 1:3

Utkání začalo opatrně, hrálo se od vápna k vápnu. První zajímavější moment přišel ve 33. minutě a hned z toho byl gól. Domácí obrana si nerozebrala dobře hráče, Prokop sice ještě stačil na brankové čáře zasáhnout, ale Valenta dorazil míč do sítě - 0:1.
„Do druhého poločasu jsme chtěli na hosty vtrhnout a změnit stav,“ uvádí trenér třebíčské juniorky Petr Seifert.
To se jeho svěřencům také podařilo. V 50. minutě se u lajny prosadil Man a po jeho přihrávce před prázdnou branku neměl Netoušek problém vyrovnat. Jenže domácí se netěšili z vedení dlouho. Za tři minuty se k míči opět dostal Valenta a bylo to 1:2. Domácí se tlačili dopředu, ale jejich snahu utnul v 73. minutě Malý.
Góly: 50. Netoušek - 33. a 53. Valenta, 72. Malý. Rozhosdčí: Fabeš, ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Třebíč B: Hradecký - Brabenec, Prokop, Ošmera, V. Jurka - Here (73., M. Svoboda)s, Dvořák, Man (64. D. Svoboda), Venhoda (77. J. Jurka) - Netoušek, Hruška. Okříšky: Fiala - Tůma, Voda, Zeman, Večeřa (68. Jeřábek) - Jančok (79. Bastl), Dočkal (88. Hekerle), Malý, Jůza - Ježek, Valenta. Nejlepší hráči: Netoušek - Valenta, Tůma.

VRCHOVINA – HUMPOLEC 0:0

Začátek utkání patřil překvapivě hostům, kteří do Nového Města přijeli notně oslabeni o několik opor. Série standardních situací ale úspěch nepřinesla. Vrchovinský stadion mohl zmrazit Paťha, ovšem svou tutovku poslal těsně vedle Krupíkovy tyče. Domácí se poté přece jen probrali. Ve dvou slibných příležitostí se ocitl Smetana, ale v obou případech trefil jen připraveného Padrnose.
Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Vrchovina: Krupík – Mrkos, Suský, O. Poul, Polášek – Kalich, K. Skalník, Střešňák, Wolker – P. Follprecht (25. Mužátko), M. Skalník (51. L. Smetana). Humpolec: Padrnos – Kotek, Alenka, Metál, Kameš – Paťha, Hájek (42. Keller), Janda, Kopic – Jíša (64. Machyán), Šplíchal. Nejlepší hráči: Střešňák - Paťha, Šplíchal.

PACOV – JEMNICKO 1:4

Pacov důležité utkání v boji o záchranu nezvládl a prohrál podruhé v týdnu na vlastním trávníku. Začal sice náporem a už v 8. minutě běžel Kubů sám na gólmana, ale svou šanci neproměnil. Od 20. minuty Jemničtí hru vyrovnali, měli brejkové příležitosti, ale prosadili se až Ďurač ve 29. minutě a o pět minut později Noháček.
Po změně stran rozhodli hosté mezi 61. a 63. minutou, kdy měl Pacov více ze hry, ale po individuálních akcích navýšilo Jemnicko vedení na 0:4. Čestný úspěch domácích zařídil čtvrt hodiny před koncem Rybčák.
Góly: 74. Rybčák – 29. Ďurač, 33. Noháček, 61. Novotný, 63. Anděl. Rozhodčí: Henzel. ŽK: 2:1. Diváci: 250. Poločas: 0:2. Pacov: Basík – Přibyl, Zíka, Pavelec, Šlechta – Maršík (58. Rybčák), Čech, Kolací, Vlk – Hrobský, Kubů. Jemnicko: Růžička – Ševelda, Krejča (74. Dardoň), Křivánek, Kincl - Koutný, Roháček, Ďurač (81. Čech), Cech - Novotný, Anděl (86. Kincl). Nejlepší hráči: Koutný, Krejča, Cech.

POLNÁ – HARTVÍKOVICE 4:4

V Polné bylo k vidění fantastické utkání. I když byla hra v poli vyrovnaná, z úvodu vyšli domácí s dvoubrankovým vedením. Nejprve se z brejku prosadil Tlačbaba, následně po sólu skóroval Holas. Hosté do přestávky vstřelili kontaktní gól, což jim pomohlo. Polná totiž nezachytila nástup do druhé půle, Hartvíkovice během pěti minut otočily skore a později zvýšily na 4:2. Domácí se ale nevzdali a dvěma standardními situacemi v závěrečné desetiminutovce vybojovali remízu.
Góly: 24. a 90. Tlačbaba, 28. Holas, 85. Körber - 46. a 70. Neumann, 35. Horváth, 51. Mičko. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 320. Poločas: 2:1. Polná: Rychtecký – Takacs, Frolda, Mezera, Kratochvíl (71. Körber) – Adamec, Kovář, Holas (76. Boháček), Krčál, Oberreiter (46. Gondek) - Tlačbaba. Hartvíkovice: Chalupa – Chládek, Kašpar, Vodička, Hošek – Zedníček, Mičko (77. Hasnák), Bždoch, Neumann – Horváth, Záviška. Nejlepší hráči: Tlačbaba, Holas – Horváth.

ŽDÍREC – ŽIROVNICE 5:1

Vedoucí tým krajského přeboru začal utkání nervózně, do první šance se dostala Žirovnice, ale Šváb šanci hostů zlikvidoval. Domácí posadil do sedla první gól, kdy centr Čalkovského usměrnil hlavou do sítě Blažek. Hostující odpor definitivně položil na lopatky, gól Dekory do šatny, když se po rohu prosadil Havel.
Ve druhém dějství opět režíroval domácí hru Čalkovský, který asistoval u všech gólů, dvakrát při bránění rohu ponechala hostující obrana volného Mareše, který se dvakrát nemýlil. Pátý gól přidal pohodlně po rohu Klupka. Žirovnice už jen kosmeticky upravila výsledek. „Pro oba týmy to bylo smolné utkání, protože se zranilo hned pět hráčů bez zavinění,“ všiml si ždírecký kouč Richard Zeman.
Góly: 59. a 63. Mareš, 28. Blažek, 45. Havel, 75. Klupka – 85. Mísař. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Ždírec nad Doubravou: Šváb – Kysilko, Klupka, Havel – Slanař (21. Blažek), Carda, Čalkovský, Mareš (65. Zrzavý), Smejkal – Hanousek, Sobotka (73. Pleva). Žirovnice: Šamal – Houška, Vodáček (65. Mísař), Kořínek, Kněžínek – Doležal, Staněk, Houška, Cvach – J. Poustecký (17. Zaňák, 88. M. Poustecký), Makovička. Nejlepší hráči: Mareš, Čalkovský, Havel.
Příští kolo: Bystřice n. P. - Pelhřimov, Velká Bíteš - Ždírec n. D., Žirovnice - Třebíč B, Okříšky - Vrchovina, Humpolec - Pacov, Jemnicko - Polná, Hartvíkovice - Borovina, Janovice - M. Budějovice.

1. Ždírec 26 19 0 7 42:19 57
2. Hartvíkovice 26 15 7 4 46:24 52
3. Pelhřimov 26 14 7 5 40:19 49
4. Bystřice 26 14 5 7 53:39 47
5. Polná 26 13 6 7 45:29 45
6. Humpolec 26 13 2 11 43:37 41
7. Janovice 26 12 4 10 41:31 40
8. Borovina 26 10 8 8 35:31 38