I. B třída – sk. A

KOSTELEC - POČÁTKY 4:4
Kostelečtí fotbalisté po první bezbrankové půli, kdy neproměnili čtyři tutovky, si začali od úvodu druhé půlky trpělivě budovat náskok až na 4:1 a tři minuty před koncem vše vypadalo na klidné dohrání zápasu. Ovšem neskutečný kolaps v závěru nabídl hostům tři branky v těsném sledu a domácímu celku tak koncovka duelu hodně zhořkla.
Góly: 47. a 50. V. Ohnsorg, 76. Šmahel, 79. Smejkal - 67. Háva, 87. T. Dedera, 90. Kmoch (PK), 90.(+2) J. Smejkal. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (68. Kružík - 66. Vlček). Diváci: 160. Poločas 0:0. Kostelec: Hampl - P. Čírtek, Doležal, Hájek, Novák - Kružík, R. Ohnsorg, Zamastil (79. Procházka), Smejkal (84. Králík) - V. Ohnsorg, Šmahel (82. Bartejs).

BATELOV – DLOUHÁ VES 2:3
Domácí tým bojující o záchranu zápas nezvládl. Do psychické nepohody je dostala penalta z druhé minuty, po které prohrávali 0:1.
Po zbytek zápasu domácí dotahovali, přesto mohli pomýšlet po remíze. To když sudí neodpískal spornou penaltu. V 89. minutě byl navíc vyloučen jediný domácí střelec, Kourek.
Góly: 47. a 63. Kourek – 2.(PK) a 26. Šimon, 50. Mir. Henzl. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 4:5. ČK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Batelov: Cháb – Minařík, Beseda, Houzar, Janoušek 47. T. Koreš) – Musil, Kourek, Vostál, Poledna (66. Maryška) - Z. Koreš, Vacek.

I. B třída – sk. B

BEDŘICHOV – KŘIŽANOV 2:3
Domácím se začátek vůbec nepovedl a po dvou hrubkách už prohrávali 0:2. Bedřichovský stoper Vanko po standardce snížil, jenže hosté na jeho kontaktní branku odpověděli ještě do přestávky dobře zvládnutým brejkem.
Po změně stran si jeho tým vypracoval několik šancí, ale Paulík, A. Oberreiter ani Bláha do černého nezamířili. Na druhé straně se několikrát vyznamenal Vrzáček. O kosmetickou úpravu se až v nastavení postaral Škoda.
Góly: 37. Vanko, 90.(+1) Škoda – 8. Klimeš, 25. Navrátil, 44. Veselý. Rozhodčí: Servít. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas 1:3. Bedřichov: Vrzáček – Paiskr, G. Cabúk, Vanko, Pokorný – D. Oberreiter, P. Mašek (46. Paulík), D. Mašek (60. Škoda), A. Oberreiter – Bláha, Vaněk (78. D. Cabúk).

TELČ - ROKYTNICE 3:2
Domácí na svého soupeře od úvodních minut vyvinuli tlak, ze kterého vyústila v 6. minutě úvodní branka, kterou vstřelil neomylně hlavou Kříž.
Hosté odpověděli zhruba po půlhodině hry, kdy svou individuální akci dovedl do zdárného konce Vahila a bylo vyrovnáno. Nicméně do kabin odcházeli spokojenější telčští hráči, neboť se po centru Bartuška prosadil hlavou Šeda.
V 50. minutě Telč zvýšila náskok již na dvě branky zásluhou výborně hrajícího Kratochvíla, který svůj výkon korunoval nádherným gólem z přímého kopu do levé šibenice. Hosté už jen stihli snížit vedení domácích opět zásluhou Vahily, který ukázkově přeloboval vyběhnuvšího Nedorosta.
Góly: 6. Kříž, 40. Šeda, 50. Kratochvíl - 25. a 76 . Vahila. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Telč: Nedorost - D. Všohájek, Jančo, Dolejský - Šeda (85. Straka), J. Všohájek, Bartušek, Černáš, Kratochvíl - A. Chalupa (55. T. Jakubec), Kříž (60. Holý).

HROTOVICE – LUKA N. J. 1:1
Oba soupeři vstoupili do utkání především s cílem neinkasovat. Diváci tak neměli moc důvodů k radosti. Hrálo se totiž povětšinou ve středu pole, a tak nebyla v první půli k vidění výraznější branková šance. Ve druhém poločase byli domácí jasně lepší, jenže nedokázali vstřelit kýženou branku. Naopak po chybě gólmana Slatinského inkasovali, domácím tak zachránil bodový zisk až Krajčo, který se trefil v 78. minutě.
Góly: 78. Krajčo - 68. Vyskočil. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:5. ČK: 0:1, 88. Kubát. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Luka nad Jihlavou: Plavec – Kubeš, Vyskočil, Brnický, Bratršovský (46. Kubát) – Urban, Trombelli, Doležálek, Merhaut – Gavaller, Duba.

Shrnutí - I.B třída

Skupina A - 22. kolo:
Kostelec - Počátky 4:4 (0:0), 47. a 50. V. Ohnsorg, 76. Šmahel, 79. Smejkal - 67. Háva, 87. T. Dedera, 90. Kmoch (PK), 90.(+2) J. Smejkal.
Batelov - Dlouhá Ves 2:3 (0:2), 47. a 63. Kourek - 2.(PK) a 26. Šimon, 50. Mir. Henzl.
Tis - G. Jeníkov 4:4 (3:1), 20. a 56. Polák, 10. Rosecký, 25. Miloslav Kozlík - 15. Piskač, 60. Koten, 80. vlastní, 82. Rokos (PK).
Černovice - Štoky 2:0 (2:0), 5. a 14. Ševčík.
Humpolec B - Čejov 5:0 (3:0), 39., 45. a 51. Holoubek, 4. Paťha, 88. vlastní.
Pohled - Veselý Žďár 2:0 (1:0), 43. Baumruk, 85. Venc.
Chotěboř B - Lípa 3:1 (1:0), 7. Odvářka, 36. Málek, 81. Bílek - 89. Bouchner(PK).

14. Batelov 22 6 4 12 19:35 22

Příští kolo: Chotěboř B - Kostelec, Lípa - Pohled, Veselý Žďár - Humpolec B, Čejov - Černovice, Štoky - Tis, G. Jeníkov - Batelov, Dlouhá Ves - Počátky.

Skupina B - 22. kolo:

Rudíkov - Budišov 1:2 (0:2), 86. J. Trnka - 24. a 28 T. Noháček.
Telč - Rokytnice n. R. 3:2 (2:1), 6. Kříž, 40. Šeda, 50. Kratochvíl - 25. a 76. Vahila.
Hrotovice - Luka n. J. 1:1 (0:0), 78. Krajčo - 68. Vyskočil.
Rapotice - Vrchovina B 4:1 (2:0), 4. 7. a 90. M. Laš, 62. Matoušek - 55. Kolarik.
Bedřichov - Křižanov 2:3 (1:3), 37. Vanko, 90.(+1) Škoda - 8. Klimeš, 25. Navrátil, 44. Veselý.
Jakubov - Měřín 5:1 (3:0), 23. vlastní, 36. Michal Dunkler, 42. a 53. Pacas, 85. Smetana - 89. Robotka.
Mohelno - Nový Rychnov 2:4 (2:3), 15. a 24. P. Štěpán - 40. a 45. M. Wiener, 20. a 69. P. Komárek.

14. Rokytnice 22 2 3 17 23:64 9

Příští kolo: Mohelno - Rudíkov, Nový Rychnov - Jakubov, Měřín - Bedřichov, Křižanov - Rapotice, Vrchovina B - Hrotovice, Luka n. J. - Telč, Rokytnice n. R. - Budišov.