MS liga st. dorostu

FC OPAVA B – JIHLAVA B 2:1
Lepší vstup do utkání měli domácí, kteří zatlačili jihlavský celek a po přímém kopu a několika tečích šli do vedení. Po změně stran se hosté zvedli, vytvořili si šance, ale gól padl nečekaně na druhé straně. Demeter pak bleskurychle odpověděl, ale vyrovnat se už mladíkům FC Vysočina nepodařilo. „Byl to kvalitní zápas a spravedlivější by byla remíza,“ stručně komentuje jihlavský trenér Josef Morkus.
Gól Vysočiny: Demeter. Poločas 1:0. Jihlava B: Hlavoněk – Kavka, Štancl, Urbánek, Brnický – Stejskal (75. Zeman), Morkus, Z. Kučera, Demeter – Pikl, Kubeš (60. Ptáček).


MS liga ml. dorostu

FC OPAVA B – JIHLAVA B 2:1
Domácí ustáli úvodní tlak hostů a ve 13. minutě z brejku udeřili. Po individuální akci a dalších třinácti minutách pak srovnal Zeman.
Ve druhé vyrovnané půlce měl na kopačce rozhodnutí Průcha, který svou šanci neproměnil, a tak domácí z druhé své střely na branku rozhodli o svém vítězství.
„Sehráli jsme velmi dobré utkání, ve kterém nám chybělo štěstí. Domácí nám dali lekci z produktivity, ale i přesto musím kluky pochválit. Podali dobrý výkon,“ hodnotí kouč David Oulehla.
Gól Vysočiny: Zeman. Poločas 1:1. Jihlava B: Minařík - Göth, Čížek, Beránek, Cipruš – Kolařík (41. Průcha), Rašík, Vodáček, Brabec (41. Vokoun) - Zeman, Sklenář.