SOBOTA
Krajský přebor: V. Bíteš – Ždírec (Petřivý), Žirovnice – Třebíč B (Pekárek), Okříšky – Vrchovina (P. Kůrka), Humpolec – Pacov (Nováček), Jemnicko – Polná (Doležal).
I. A třída – skupina B: Kouty – V. Meziříčí B (Šimák), St. Říše – Jaroměřice (Dlouhý).
I. B třída – skupina A: Chotěboř B – Kostelec (Šedivý), Štoky – Tis (Čamra).
I. B třída – skupina B: N. Rychnov – Jakubov (Cupl), Křižanov – Rapotice (Janko, 13.00).
MSDL: Třebíč – B. Ostrava B (Kučerík, 12.00 a 14.15).
MSDD: Žďár – Židenice (Šula, 10.15 a 12.30), V. Meziříčí – Bystrc (Rosický, 10.15 a 12.30).
Krajský přebor dorostu: V. Bíteš – Humpolec (Burian, 11.45 st. a 14.15 ml.), Polná – Okříšky (Stehlík, 14.00 st. a 16.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Batelov – H. Borová (Jaroslav Kůrka, 14.00), Přibyslav – Brtnice (Henzel, 14.30), Ždírec – Žirovnice (Zadina, 14.00).
I. třída dorostu – skupina B: M. Budějovice – Nedvědice (Carda, 13.30), Náměšť – Šebkovice (Jurka, 14.00), N. Syrovice – Nová Ves (Šetek, 16.30), Kněžice – Hrotovice (Bína, 16.30), Radostín – Telč (Nováček, 14.00), Rokytnice – Třebelovice (Kalina, 14.00).
MSŽD: Jihlava B – Třebíč (Ságl, 10.00 a 11.45, hř. Stonařov), H. Brod – Znojmo (Servít, 10.00 a 11.45).
Krajský přebor žáků: Bystřice – Třebíč B (Žilka, 9.00 ml. a 10.30 st., hř. Kacíř), Pacov – Humpolec (Holub, 9.00 st. a 10.45 ml.), Telč – Bedřichov (Kopřiva, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Meziříčí – V. Bíteš (Hrůza, 14.30 ml. a 16.00 st.).
I. třída žáků – skupina A: Hrotovice – Luka (Čech, 15.00 ml. a 16.30 st.), Okříšky – Měřín (Kliner, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Ledeč – Čejov (Šťastný, 9.30 st. a 11.15 ml.).
Přípravky: Třebíč (Sochor, 10.00), Kamenice (Kuchyňa, 9.00).
MDLŽ: Jihlava – Vrchovina (Sýkora, 14.00, hř. Bedřichov).


NEDĚLE

Divize: Havlíčkův Brod – Rousínov (Beneš), Třebíč – Židenice (Šenkýř, 10.30).
Krajský přebor: Bystřice – Pelhřimov (Jm KFS), Hartvíkovice – Borovina (Zadinová), Janovice – Mor. Budějovice (Žilka, 10.30, hř. Stáj).
I. A třída – skupina A: Světlá – Ledeč (P. Nenadál), Dobronín – Speřice (Křenek), Věžnice – Herálec (ZR) (Kopřiva), Ústrašín – Přibyslav (Kliner, 15.30), Herálec (HB) – Kožlí (Masopust), Habry – Chotěboř (Krejčí), Budíkov – Kamenice (Kuchyňa).
I. A třída – skupina B: Náměšť – Šebkovice (Stehlík), Přibyslavice – Čáslavice (Beseda), Stonařov – Rantířov (Šťastný, 14.30), Nová Ves – Třešť (Krejčí), Rozsochy – Bohdalov (Martenek).
I. B třída – skupina A: Lípa – Pohled (Krymová), V. Žďár – Humpolec B (Mach), Čejov – Černovice (Josef Staněk), G. Jeníkov – Batelov (Servít), Dlouhá Ves – Počátky (Obršlík).
I. B třída – skupina B: Mohelno – Rudíkov (Janíček), Měřín – Bedřichov (Čech), Vrchovina B – Hrotovice (Holub, hř. Nové Město), Luka – Telč (Nádvorník), Rokytnice – Budišov (Sýkora).
MSDL: Jihlava B – Šardice (Masopust, 10.15 a 12.30).
Krajský přebor dorostu: Chotěboř – Tis (Klement, 14.15 st. a 16.30 ml.), Bedřichov – Třešť (Švehla, 9.00 st. a 11.30 ml.), Třebíč B – Bystřice (Šetek, 10.15 st. a 12.30 ml.), Ledeč – Pelhřimov (Pekárek, 9.00 st. a 11.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Světlá – Puklice (M. Nenadál, 14.00), G. Jeníkov – Bohdalov (Šedivý, 14.00), Luka – Kamenice (Hájek, 10.00).
I. třída dorostu – skupina B: Jaroměřice – Jemnicko (Franc, 16.30).
Krajský přebor žáků: Jemnicko – Žďár (Petr, 9.30 ml. a 11.00 st.), Kamenice – Mor. Budějovice (Krymová, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Radostín – V. Meziříčí B (Drahotušská, 14.00 ml. a 15.30 st.), Třešť – Jaroměřice (Pojezný, 9.00 st. a 10.45 ml.), Vrchovina B – Polná (Henzel, 10.00 st. a 11.45 ml.).
I. třída žáků – skupina B: Chotěboř – Ždírec (Ságl, 9.00 ml. a 10.30 st.), H. Brod B – Pelhřimov B (Šula, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Pohled), Batelov – Žirovnice (Svoboda, 9.30 st. a 11.15 ml.).
Přípravky: Žďár (Sochor, 14.00, hř. UT). ⋌(jdv)


Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.