MS liga st. dorostu

JIHLAVA B – ŠARDICE 4:1
Prvních pětačtyřicet minut se hrálo pod taktovkou domácích. Soupeř se hned od začátku zatáhl na svoji polovinu a svěřenci trenéra Josefa Morkuse museli dobývat obranný val. Což se dařilo. První gól vsítil hlavou po rohu Urbánek. Zbylé padly po, pro oko diváka, velice pohledných kombinačních akcích, kdy se v zakončení nemýlili Pikl, Kopic a Machálek. Domácí si pak dovolili neproměnit pokutový kop.
„Zápas byl opravdu jednoznačný, mohl skončit jednoznačnějším rozdílem,“ potvrdil jihlavský lodivod Josef Morkus. I přesto, že mají domácí mladíci jistotu postupu do první dorostenecké ligy, předvádějí kvalitní fotbal a dobré výsledky. „Kluci stále mají motivaci, chtějí si až do konce sezony udržet domácí neporazitelnost,“ prozradil Morkus.

Góly Vysočiny: Urbánek, Pikl, Kopic, Machálek. Poločas: 2:1. Jihlava B: Matiášek – Kavka, Z.Kučera, Urbánek, Štancl– Stejskal (46. Kubeš), Morkus, Kopic, Demeter (63. Brnický) – Machálek (83. Přibyl), Pikl.

MS liga ml. dorostu

JIHLAVA B – ŠARDICE 1:0
Jihlavští mladíci neodehráli ve velkém vedru příliš povedené utkání. Během prvního poločasu si vytvořila obě mužstva po dvou šancích, ujala se ovšem pouze hlavička Cipruše, která se nakonec stala vítěznou. Po přestávce měli více šancí domácí, ale ty ke gólu nevedly. „Předchozí utkání jsme hráli dobře, ale nedokázali jsme bodovat. Naopak dnes se nám po herní stránce nedařilo, ale dokázali jsme vyhrát,“ cení si vítězství po nepříliš vydařeném výkonu domácí lodivod David Oulehla.

Góly Vysočiny: 40. Cipruš. Poločas 1:0. Jihlava B: Kopeček - Göth, Čížek (49. Šuta), Beránek, Urbánek - Zeman, Průcha (41. Kolařík), Vodáček, Cipruš - Sklenář, Vokoun (78. Brabec).