I. liga st. dorostu

OPAVA – JIHLAVA 1:0
Hosté měli od prvních minut více ze hry, ale na kýžené tři body nedosáhli. „Míč jsme drželi na svých kopačkách a měli jsme územní převahu,“ popsal vývoj utkání trenér Pavel Procházka.
Jeho svěřenci však nedokázali několik šancí proměnit a navíc jim rozhodčí nepískl evidentní pokutový kop v 68. minutě po faulu na Tecla.
V posledních patnácti minutách domácí převzali iniciativu a díky nakopávaným míčům si vytvořili tlak. Tomu Jihlavští odolali, ovšem nevyvarovali se chybě v rozehrávce, z níž po brejku padl rozhodující gól.
„Byli jsme lepším týmem, ale jako v Mladé Boleslavi si vzal taktovku utkání do rukou rozhodčí. Samozřejmě hraje se na góly, soupeř dal jeden a my žádný,“ posteskl si kouč Procházka.

Poločas: 0:0. Jihlava: J.Procházka – Bambula, Filip, Raška (46. Machálek), V.Černý – Šandera (55. Kopic), Leligdon, Pražák, Dobrovolný – Hirsch (65. Pohanka), Tecl.

I. liga ml. dorostu

OPAVA – JIHLAVA 2:3
Ve Slezsku bylo k vidění velice dramatické utkání, které zaslouženě vyhráli svěřenci trenéra Miroslava Kriega.
Hned od první minuty začali skvěle, vytvořili si několik šancí a po poločase vedli už 3:0. Dvěma góly se na vedení podílel Vacek a jedním Kosak. „Soupeř v prvním poločase úplně rezignoval a mohl být rád, že náskok nebyl vyšší,“ konstatoval Krieg.
Rozhodnuto ale zdaleka nebylo. Hosty náskok ukolébal a během minut, kdy Opava zúžila náskok Jihlavy na jednu branku, bylo zaděláno na drama. „Prvních patnáct minut druhého poločasu nebylo z naší strany dobrých, ale podržel nás vynikající brankář Minařík,“ chválil svého svěřence jihlavský kouč.
Poté se jihlavští mladíci zkonsolidovali a vrátili se zpět do zápasu a větší napětí už nepřipustili. „Byl to velice náročný zápas. Vzhledem k vedru, ve kterém se hrálo, nám zápas ubral hodně sil,“ zakončil Miroslav Krieg.

Góly Vysočiny: D. Vacek 2, Kosak. Poločas: 0:3. Jihlava: Minařík – Kryštůfek (50. Bouček), Štěpán, D. Černý, Novák (60. D.Procházka) – Raszyk, Fadrný, Kosak, D. Vacek – Málek, Přibyl.