JIHLAVA B – KARVINÁ 2:4
Silným a sebevědomým hostům stačilo pouhých osm minut k úvodní brance. Na gól Opice ale domácí po chvilce zareagovali. Standardka Netrdy našla hlavu Havránka. Jenže Karvinou vyrovnání vůbec nerozhodilo a jihlavská defenziva musela pracovat na plné obrátky. Tempu hostů ovšem nestíhala. Chlebek, Opic a Miko stáli na konci parádních akcí, které zápas rozhodly.

„Tentokrát je potřeba říci, že jsme na soupeře neměli. Oni byli ve všech směrech lepší. Ty góly padaly po krásných a učebnicových akcích,“ komentuje zápas trenér jihlavské juniorky Roman Kučera.

Po změně stran si v pohodě hrající hosté vytvořili dalších několik šancí, ale do černého už nezamířili. O poslední změnu skóre se tak postarala Jihlava. Centr Chmelíka napálil napoprvé Čermák do břevna, z dorážky se už nemýlil.

„Náš tým odehrál náročnou sezonu a je fyzicky a psychicky zdecimovaný. Na soupeře s takovou fazonou a formou jsme proto stačit nemohli,“ dodává k nedělnímu utkání Kučera.

Góly: 16. Havránek, 75. Čermák - 8. a 30. Opic, 20. Chlebek, 31. Miko. Rozhodčí: Pochylý - Páral, Pustějovský. ŽK: Havránek, Pacholík – Hoffmann. ČK: 1:0 (86. Havránek). Poločas 1:4. Jihlava B: Žejdlík - Benda, Kříž, Havránek, Nešpor - Čermák, Chlup, Pacholík, Netrda (64. Tecl) – J. Veselý (73. Naniaš), L. Procházka (31. Chmelík).