Starší dorost

JIHLAVA – PARDUBICE 0:2
První gól padl po chybě na pravé straně, po krásné akci hostí. Do poločasu zvýšili náskok Pardubičtí díky brance ze standartní situace. Jihlava v prvním poločase neproměnila řadu šancí, a také proto po právu prohrávala.

V druhé půli si Jihlavští s útoky soupeře poradili lépe, Pardubice již neskórovaly, přesto byly ke konci zápasu lepší a Vysočinu přehrávaly. „Duel jsme nesehráli podle mých představ. Teď jen doufejme, že start ligy zvládneme úspěšněji,“ konstatuje trenér Roman Kučera.

Poločas 0:2. Jihlava: J. Procházka – Bambula, Z. Kučera (70. Štěpán), Pražák, Machálek – Šandera, T. Kučera (46. Kopic), Leligdon, Dobrovolný (60. D. Vacek) – Pikl (60. Kosak), Poláček.

Mladší dorost

JIHLAVA – PARDUBICE 6:1
Mladšímu dorostu vyšla generálka o mnoho lépe. „Tento duel se ale nedal brát jako generálkový ani nedá. Byl to běžný přípravný duel, ve kterém nám bohužel chybělo mnoho hráčů, ať už kvůli nemoci, nebo proto, že jsme některé půjčili dorostu D,“ komentuje trenér Petr Kuchta.

Góly: Štancl 4, Vodáček 2. Poločas 4:1. Jihlava: Kotnour (61. Kopeček) – Góth, Procházka, Beránek (41. Vonásek), Čížek – Kubík (41. Švec), Šuta, Vodáček, Brabec (61. Svoboda) – Štancl, Vokoun.