I. B třída – sk. A

KOSTELEC – G. JENÍKOV 10:1
Domácí chtěli odčinit neúspěch z Lípy, což se jim povedlo opravdu náramně. Vše začal již v první minutě Fejt, ale hosté ještě dokázali kontrovat Kubešem, a do 13. minuty měli dokonce navrch. Ovšem poté nastartoval domácí tým gól A. Procházky a poločasový stav se zastavil až na nevídaném skóre 7:1!
Budiž ke cti hostujícímu celku, že se i za velmi nepříznivého stavu snažil hrát ve druhé půli otevřenou partii. Ovšem zatímco domácí dokázali skórovat ještě třikrát, hostům přáno nebylo. Konečnou desítku ve skóre náležitě ocenili domácí fanoušci závěrečným aplausem.
Góly: 1. Fejt, 10. Smejkal, 13. a 27. A. Procházka, 30. V. Ohnsorg, 33., 37. a 54. Zamastil, 63. Bartejs, 67. Číhal - 6. Kubeš. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas 7:1. Kostelec: Toms - P. Čírtek (63. Hájek), J. Procházka, Novák, Fejt - Šmahel (65. Číhal), R. Ohnsorg, Zamastil, Smejkal - A. Procházka (59. Bartejs), V. Ohnsorg. G. Jeníkov: Krajíček st. – A. Vrbský, Žaloudek, Dvořák (58. Kaňkovský), Čejka - Rokos, Hortenský, R. Krajíček, J. Fendrych - Kubeš, Karel.

I. B třída – sk. B

BEDŘICHOV – PUKLICE 3:1
Už ve 4. minutě, po rychlém rozehrání trestného kopu se dostal za bezradnou domácí obranu Martin Tůma, který před Šánou nezaváhal. Pak se hra vyrovnala, domácí byli sice častěji u míče, ale důrazní hosté svého soupeře do šancí nepouštěli. Vytáhnout se musel i Šána, na kterého si ve velké šanci Martin Tůma napodruhé už nepřišel.
Do druhé půlky udělali domácí trenéři změnu a příchodem Grepla se obraz hry hodně změnil. Nový hráč na hřišti nahrál P. Maškovi, který z otočky srovnal.
Pak se zrodil nejspíše rozhodující okamžik utkání. Hostující Škrdla vyfasoval červenou a přesilovkou Bedřichov nepohrdl. Vzápětí utekl Grepl po pravé straně a křížnou střelou nedal Štěpánovi šanci. Po centru Brnického podtrhl sobotní účet přesnou hlavičkou.
Góly: 51. P. Mašek, 58. a 78. Grepl - 4. Martin Tůma. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (56. Škrdla). Diváci: 100. Poločas 0:1. Bedřichov: Šána – Pokorný, Paiskr, Pártl, Heřmánek – Vaněk (46. Grepl), Lacina, Vacek, Brnický – P. Mašek (89. Kalný), Poulík (85. Volák). Puklice: Štěpán – Tišl, Taras, R. Novotný, Venhauer (75. M. Škrdla) – Kováč (86. Pauser), J. Škrdla, Křišťál (83. Skotar), Martin Tůma – Marek Tůma, D. Medvík.

STONAŘOV – BOROVINA 3:0

Domácí od začátku vsadili na agresivní pojetí hry, což hosty zaskočilo a po přihrávce do šestnáctky a faulu na Šánu museli dohánět jednogólové manko. Jaroš se z penalty nemýlil. V závěru poločasu měla aktivní Borovina blízko k vyrovnání. Jenže Prokeš nastřelil tyčku a z dorážky Rubák namířil nad Krupicovu branku.
Ve druhé půlce utlumilo nástup hostů zbytečné vyloučení Brzeziny, který musel po oplácení předčasně pod sprchy. A zanedlouho zužitkoval výhodu jednoho muže v poli Duba, který zakončil skvělou akci Čumpla. Hosté se mohli dostat na dostřel po špatně zahraném stonařovském ofsajdsystému. Krupica ale vytáhl zákrok dne.
V 84. minutě po rozehraném rohu se postaral o poslední gólový moment Skála, který rozvlnil síť po anglicku.
Góly: 17. Jaroš (PK). 57. Duba, 84. Skála. Rozhodčí: Kopřiva: ŽK: 5:4. ČK: 0:1 (49. Brzezina). Diváci: 150. Poločas 1:0. Stonařov: Krupica – Skála, Čumpl (75. Bláha), Gavaller (85. M. Špaček), Duba, Digrín, Šána, Šmarda, Příhoda (87. Plavec), Seknička, Jaroš. Borovina: Smetana – Rous, Rubák, Štěpnička, Konečný - Brzezina, Zvěřina, Prokeš, Tomek – Pokorný, Dolák.

LUKA N. J. – JAKUBOV 2:2
V 10. minutě fauloval Kabátek ve vápně a hostující Tržil nabídnutou penaltou nepohrdl. Jakubovu ale vedení dlouhou dobu nevydrželo. Na 1:1 srovnal po individuální akci Bratršovský a vedení zajistil domácím Brnický, který obehrál ve velkém vápně dva beky a nekompromisně zavěsil.
Po změně stran si Brnický „vysloužil“ za druhou žlutou kartu červenou a Luka dohrávala v deseti. Na hřišti to ale nebylo znát. Domácí se tlačili před branku Klímy, který ale přežil všechny loucké šance. I tu největší. Trombelli penaltu neproměnil. A tak přišel trest. Pacas si naběhl na centr za obranu a krásnou hlavičkou překonal bezmocného Žatečku.
Luka se v závěru vyhecovala k nevídanému finiši, ale Trombelli nastřelil pouze spojnici a Bratršovský z ideální pozice trefil pouze gólmana.
„Na své hráče jsem byl po utkání hrdý. To, co předvedli v deseti, to bylo srdíčko, které se jen tak nevidí. A takovou diváckou atmosféru jsem v Lukách pět let neviděl,“ rozplýval se po utkání trenér Luk David Votava. „I když jsme si zasloužili vyhrát, tak bohužel za červenou a neproměněnou penaltu se holt platí,“ doplňuje kouč.
Góly: 23. Bratršovský, 32. Brnický - 10. Tržil, 80. Pacas. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (52. Brnický). Diváci: 250. Poločas 2:1. Luka n. J.: Žatečka – Frühbauer, Mach, Doležálek, Brožek – Vařejka (63. Kubeš), Bratršovský, Kabátek (80. Hintnaus), Trombelli – Brázda (65. Kubát), Brnický. Jakubov: Klíma – Kopeček, Šteflíček, Milan Dunkler, Miroslav Dunkler – Kratochvíl, Košak, Pacas, Forman – Veselský (66. Smetana), Tržil (66. Kabelka).