Svěřenci kouče Karola Marka přivezli ze severu Čech bezbrankovou remízu. „Soupeř byl povzbuzen pohárovou výhrou nad Mostem, a navíc u nich zřejmě proběhlo mytí hlav. První půli odehráli agresivně a snaživě,“ uznal slovenský trenér, jehož ovečky nedokázaly v prvním poločase podržet balon a navíc byly málo agresivní. „O přestávce jsem důrazně řekl, že musíme zlepšit pohyb a držet balon na zemi,“ popsal minuty v kabině.

Slova svého lodivoda si jihlavští fotbalisté vzali k srdci a hru skutečně zlepšili. Jedinou chybu v obraně, která jinak fungovala bezchybně, domácí ze standardky nedokázali potrestat. „Ústí v druhém poločase hrozilo z protiútoků a předvedlo festival standardek, které mají hodně nebezpečné. Jinak jsem byl s naší hrou v této části utkání spokojen. Jediné, co vázlo, byla spolupráce zálohy s útokem,“ vytkl svým hráčům Marko.

Jihlava má za sebou šest těžkých druholigových utkání a na svém kontě nemá ani jednu porážku, navíc se jí daří v defenzivě. Obdržela pouze čtyři branky.
„Bodový zisk je dobrý, ale nesmíme se uspokojit. Jsem trenér, který je náročný nejen na sebe, ale i na hráče, takže je stále co zlepšovat,“ neuspokojuje se jihlavský šéf lavičky, který má na paměti, že se jeho tým musí zlepšit v předfinální a finální fázi hry.

„Je před námi ještě dlouhá cesta a hráčům říkám, že každý zápas bude procházka peklem, takže na sobě musíme stále pracovat počínaje mnou a konče Teclem, jakožto nejmladším hráčem kádru.“