PÁTEK
II. liga: FC Vysočina Jihlava - Dukla Praha (19.00).


SOBOTA
Krajský přebor: Třebíč B - Polná (Nováček), Pelhřimov - Jemnicko (Kuchyňa), H. Brod - Bystřice (Fabeš), Okříšky - M. Budějovice (Rosický).
I. A třída skupina A: Žirovnice - Ledeč n. S. (Krejčí - PE), Habry - Kamenice (Servít).
I. A třída - skupina B: Rapotice - Šebkovice (Tesař).
I. B. třída - skupina A: Počátky - Černovice (Jirsa), Kostelec - Budíkov (Trocha).
I. B třída - skupina B: Bedřichov - Borovina (Šedivý), Vrchovina B - Puklice (Cupl).
Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. - Chotěboř (Žilka, 10.00 st. a 12.30 ml.), Batelov - Kamenice (Bína, Jar. Kůrka, 9.30 st. a 11.45 ml.), Polná - Bedřichov (Obršlík, Jos. Staněk, 13.00 st. a 15.30 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Žirovnice - Světlá n. S. (Švehla, 13.00), Žirov - Štoky (Janko, 10.00), Ždírec n. D. - Bohdalov (Sýkora, 13.00), Lípa - Puklice (Pfeifer, 13.00), Tis - Přibyslav (Hitzger, 13.00).
I. třída dorostu - skupina B: Bystřice n. P. - N. Syrovice (Sochor), Hrotovice - Radostín (Franc), Jemnicko - Svratka (Kalina, 15.00 - hř. Vratěnín), Nedvědice - Nová Ves (Jiří Beneš), Jaroměřice n. R. - Náměšť n. O. (Čech).
MS divize žáků: Pelhřimov - Slovácko B (13.30 st. a 12.00 ml.), Jihlava B - Vrchovina (Zadina, 10.00 a 11.45 ml., hřiště Stonařov).
Krajský přebor žáků: Humpolec - Žďár n. S. (Svoboda, 10.00 st. a 11.45 ml.), Třebíč B - Bedřichov (Křenek, 10.00 st. a 11.45 ml.), Ledeč n. S. - Chotěboř (Klement, 9.30 st. a 11.15 ml.), Telč - V. Meziříčí (Beseda, 9.00 st. a 10.45 ml.), Bystřice n. P. - H. Brod B (Jiří Beneš, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků - skupina A: Luka n. J. - Hrotovice (Prokop, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Meziříčí B - Třešť (Slezák, 14.00 ml. a 16.00 st. - hř. UT).
I. třída žáků - skupina B: Přibyslav - Ždírec n. D. (Nejedlý, 9.00 ml. a 10.30 st.), Počátky - Polná (P. Nenadál, 9.00 st. a 10.45 ml. - hř. Počátky, Světlá n. S. - Speřice (Hájek, 9.30 st. a 11.15 ml.).
Přípravky: Kamenice (9.00, Čamra, Jirsa)


NEDĚLE

MSFL: Jihlava B - Břeclav (11.00).
MS divize: Velké Meziříčí - Vyškov (10.15).
Krajský přebor: Jaroměřice - Hartvíkovice (Fabeš), Nová Ves - V. Bíteš (Jurka), Herálec (HB) - Vrchovina (Martenek), Humpolec - Světlá n. S. (Zadinová).
I. A třída - skupina A: Pacov - Přibyslav (Beseda), Chotěboř - Dlouhá Ves (Krejčí - ZR), Janovice - Speřice (Šula, 10.30 hř. Stáj), Dobronín - Štoky (Franc, 14.30), Věžnice - Ústrašín (Kopřiva, 15.00).
I. A třída - skupina B: Třešť - Křižanov (Kliner), St. Říše - Bohdalov (Svoboda), Čáslavice-Sádek - Přibyslavice (Šetek), V. Meziříčí B - Rantířov (Křenek), Budišov-Nárameč - Kouty (Slezák), Herálec (ZR) - Náměšť n. O.-Vícenice (Masopust).
I. B. třída - skupina A: H. Borová - Pelhřimov B (Janíček), Čejov - Humpolec B (Obršlík), Pohled - Chotěboř B (Čamra), Kožlí - Tis (Pavlas), Lípa - Golčův Jeníkov (Pfeifer).
I. B třída - skupina B: Studenec - Rozsochy (Kalášek), Hrotovice - Stonařov (Carda), Luka n. J. - Rudíkov (Nejedlý), Měřín - Mohelno (Sochor), Jakubov - Křoví (Juriga).
MS divize dorostu: Humpolec - Vrchovina (10.15 a 12.30).
Krajský přebor dorostu: Třešť - Pelhřimov (Petřivý, Hajek, 10.45 ml. a 13.00 st.), Pacov - Okříšky (Janko, Holub, 10.30 st. a 13.00 ml.), Ledeč n. S. - Velká Bíteš (Klement, Šedivý, 9.30 st. a 11.45 ml.), Měřín - Třebíč B (Mach, Cupl, 10.30 ml. a 13.00 st.)
I. třída dorostu - skupina A: Luka n. J. - Velký Beranov (Dušek, 12.30), Černovice - Brtnice (Jůn, 10.00).
I. třída dorostu - skupina B: M. Budějovice - Telč (Petr ml., 12.30), Budišov - Třebelovice (Slezák, 12.30).
MS divize žáků: Třebíč - Kroměříž (10.00 st. a 11.45 ml.).
Krajský přebor žáků: Jemnicko - Pacov (Tesař, 9.30 ml. a 11.00 st.), Kamenice - M. Budějovice (Bína, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Náměšť n. O. - Okříšky (Talpa, 13.00 ml. a 14.30 st.), Radostín - Jaroměřice n. R. (Rosický, 13.00 st. a 14.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Pelhřimov B - Batelov (Švehla, 10.00 st. a 11.45 ml.), Čejov - G. Jeníkov (Jos. Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.).
Přípravky: Bystřice n. P. (9.00, Machát, Janíček), Žďár n. S. (9.00, Knecht, Jiří Beneš).

Pokud není uvedeno jinak, zápasy začínají v 15.30.