DLOUHÁ VES – JANOVICE 0:0
Vedoucí celek tabulky přijel v roli velkého favorita, narazil však na bojovnost a elán domácích. Do přestávky si hosté vypracovali tři příležitosti, gólman Rýdl byl však nepřekonatelný. Domácí si šanci nepřipravili, defenzivní činnost však byla bezchybná.
Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Favorit byl v tlaku, chybělo však střelecké zakončení. Naopak po hodině hry se dostal do gólové šance dlouhovesský Miroslav Henzl, v zakončení však selhal.
„Bojovnost našich chlapců slavila úspěch, se ziskem bodu jsem spokojen. Vynikající byl Rýdl, oporou zadních řad byli Polák a Pabousek, v útoku nejvíce zlobil Henzl,“ zhodnotil předseda domácích Jiří Klement.
Rozhodčí: Pavlas, ŽK: 2:2. Diváci: 120. Dlouhá Ves: Rýdl – Kunášek, Pabousek (35. Meloun), J. Polák, Krečman – M. Janáček (66. Pospíchal), V. Janáček, Lukačina, Sedlák – Kaplan, M. Henzl. Janovice: Musil – Lokvenc, Špendlíček, Tržil, Rejtovman – Zamazal, Janovec, Škvamasta, Lovčínský – Vystržil, Vomela.

SPEŘICE – DOBRONÍN 4:1
V prvním poločase podávali domácí podprůměrný výkon. Už v úvodu uhasili gólovky Křišta a o chvíli později Duben. Speřičtí se pak snažili něco vymyslet, ale jejich nahrávky končily na kopačkách hostů. Gól padl po nevinné akci, když Vlček vystřídal zraněného Holendu a ihned se hlavou trefil. Druhé dějství začaly lépe Speřice. Dobronín spoléhal na ofsajd a po přihrávce Jůzla se trefil Bláha. Hlavou prosadil Němec, ale hosté dokázali kontrovat. Na 4:1 upravil až M. Čeleda po Strnadově uvolnění.
Góly: 33. Vlček, 55. Bláha, 66. Němec, 89. M. Čeleda – 69. T. Sedláček. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Speřice: Duben – Čermák, Holenda (32. Vlček), Strnad, Němec, Pohan, Jůzl (87. Brzoň), Pikl, Bláha (76. M. Čeleda), Štěpán, Křišta. Dobronín: Liška – Diviš, Hypeš, Pachl, T. Sedláček, Göth, Vaněk, L. Sedláček, Smelkal, Mikšíček (46. Sobotka), Skořepa (68. Laška).

I. A TŘÍDA – SK. B

RANTÍŘOV – RAPOTICE 1:0
Domácí vstoupili do zápasu iniciativně. Ale Kovačík a po něm i Živný ztroskotali na brankáři Soustružníkovi. I hosté si vytvořili šance, které ale nedokázali proměnit. Ve druhém poločasu pokračoval vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Rozhodnutí padlo v 69. minutě, kdy domácí Hájek prošel středem obrany a zkušeně zavěsil. Hosté si po inkasované brance vytvořili územní tlak, ale obrana domácích je do žádné vážnější šance už nepustila.
Gól: 69. Hájek. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Rantířov: Kremín – Vácha, Kovačík, Hájek, Fila – Kubík, Smrčka, Živný, Kavka (89. Hůďa) – Holec (77. Benda), Oberreiter (82 Pecha). Rapotice: Soustružník – Ster, Šitz, Otcel, Josef Havel, Jan Havel, Milan Laš, Ilek, Matoušek, Tatres, Stehlík. (střídali: Martin Laš, Tito, Káňa).

TŘEŠŤ – ST. ŘÍŠE 0:3
Stará Říše domácí předčila snad ve všech herních činnostech, když od začátku utkání diktovala tempo. Během prvních pětatřiceti minut zápas třemi zásahy. Už v šesté minutě se trefil Rychtecký, který využil ztrátu míče domácích. O půl hodiny později si akci zopakoval a byla z toho jeho druhá branka. Mezitím se ještě ve 20. minutě prosadil po rohovém kopu Kratochvíl. Ve druhé půlce nedovolili Třešti ani náznak šance k obratu ve vývoji. Staroříšské zdobila dobře organizovaná obrana a přechod do útoku.
Góly: 6. a 35. Rychtecký, 20. Kratochvíl. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:3. Diváci: 130. Poločas: 0:3. Třešť: Jindřich – Soutor, Rod, Veselý, Mikeš – Svěrák, Trnka, Krejčí (73. Pěnička), Svoboda (89. Chalupský) – Gutvald, Páral (60. Mareš). St. Říše: Neumann – Hekerle (75. Štěpnička), Holub, Merhauf, Ticháček – Kratochvíl, Rychtecký, Pazderník, Procházka – Šeda (65. Kouba), Hradil (77. Žák).