„S výsledkem jsem spokojený, ale s koncovkou zápasu ne,“ reagoval na vyloučení gólman.

Celá situace se seběhla v samotném závěru utkání, kdy domácí Jihlavu tlačili dlouhými centrovanými míči. „Jeden z posledních jsem lapil do náruče, jenže třinečtí hráči mě dohrávali a já jsem vstal a do jednoho žďuchl,“ popsal důvod, kvůli kterému musel předčasně do sprch Vojáček. Domácí fotbalista se samozřejmě skácel k zemi a hlavní sudí po konzultaci s pomezním šestadvacetiletého strážce jihlavské branky vyloučil.

„Bylo to ode mě zbytečné. Situaci předcházel faul na mě, který byl navíc odpískaný,“ litoval klukovské chyby, která se zajisté nelíbila ani šéfům lavičky.

„Byl to nervózní závěr zápasu a rozhodně Honzu nechci omlouvat. Byla to zbytečná karta, tohle by se nemělo stávat. Navíc nám bude chybět v dalších zápasech, protože se vše událo v přerušené hře,“ litoval činu svého svěřence asistent Josef Vrzáček, který už nyní přemýšlí, kdo „hříšníka“ mezi čtyřmi tyčemi nahradí.

„Už delší dobu chceme přivést do svých řad dalšího brankáře. Navíc máme Štěpanovského, který pravidelně nastupuje za třetiligovou juniorku.“ FC Vysočina má čas do úterý, kdy se uzavírá přestupní termín.