S utkáním však jaroměřický trenér Petr Macháček rozhodně není spokojen. „Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Nedařilo se nám herně, všude jsme byli pozdě. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou pořádnou gólovou příležitost, až na šanci Kalaye v 25. minutě.“

Jaroměřičtí si v prvních deseti minutách vybrali pořádnou porci štěstí, kdy s vypětím všech sil ustáli nápor třebíčské juniorky. Ta si vytvořila dvě vyložené šance, které však nedokázala proměnit ve vedoucí branku.

„Pak měli domácí trošičku herně navrch, ale zápas se dohrál prakticky bez šancí. Byl to takový fotbal nahoru a dolů,“ zhodnotil remízový duel třebíčský kouč Petr Kylíšek, který bod bere. „Musíme ho brát, když ho máme,“ dodal s úsměvem.

Macháček: Zatím není konec

Fotbalisté Jaroměřic vlétli do nejvyšší krajské soutěže jako uragán. Přes léto vhodně doplnili kádr, když přišel zkušený brankář Jiří Kantor z Boroviny, mladík Mirek Paul ze Znojma a exhartvíkovický středopolař Jiří Chládek.

A i díky tomu mají po devíti odehraných kolech na svém kontě šestnáct bodů, bilanci 4-4-1 a čtvrté místo v tabulce. Jedinou prohru utržili hned v prvním kole s Bystřicí (3:4), od té doby si drží svou neporazitelnost.

„Spokojenost je, ale nesmíme předbíhat. Zatím není za námi ani půlka soutěže,“ nelítá v oblacích Macháček, který před začátkem soutěže tipoval, že by se jeho mužstvo mohlo pohybovat ve středu tabulky. S tímto cílem by i rád přečkal zimu. „Jsme zatím čtvrtí, ale tabulka je strašně vyrovnaná a nás teď čekají nováčci Nová Ves a Herálec.“ Poté jeho svěřenci z posledních šesti utkání zajíždějí čtyřikrát ven. „A čekají nás těžcí soupeři – Brod, Humpolec, Pelhřimov,“ připomíná náročný konec podzimu.