I. B TŘÍDA – SK. A

KOSTELEC – HAVL. BOROVÁ 1:2
Domácí celek sehrál další nepovedené utkání. V 8. minutě ho sice poslal do vedení Bartejs, ale Kostelečtí zazdili, jak již je zvykem, několik gólovek, a tak přišel trest. Za ruku ve vápně se kopala penalta, kterou hostující Šrámek i s trochou štěstí proměnil.
Po celou druhou půli se hrálo téměř výhradně na půli Borové, ale veškerému dění v podání domácího celku chyběla myšlenka či moment překvapení. To hostům stačilo k druhé brance málo. V 69. minutě se po dlouhém nákopu opřel do míče Frühbauer a bylo to k údivu všech 1:2.
ni v posledních dvaceti minutách se obrázek hry nijak nezměnil. Domácí doslova bušili do obrany hostí, ale branka již žádná nepadla.
Góly: 8. Bartejs - 41. Šrámek (PK), 69. Frühbauer. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas 1:1. Kostelec: Toms - P. Čírtek (71. Kružík), Procházka, Novák, Fejt - Šmahel, R. Ohnsorg, Zamastil, A. Procházka - Bartejs (55. Smejkal), Duben (58. V. Ohnsorg).

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA N. J. – ROZSOCHY 3:2
První půlka nabídla vyrovnanou partii bez vyložených šancí. To důležité se tak odehrálo až po změně stran, kdy se v 57. minutě dostal k odraženému míči Frühbauer a z dvaceti metrů vymetl šibenici Juračovy svatyně. Přesně po hodině hry přehlavičkoval Toman oba stopery, míče se zmocnil Brnický a jeho střela podél gólmana znamenala druhý gól. V 73. minutě vymetl Toman opět pavouky a v poslední dvacetiminutovce to vypadalo na jednoznačnou záležitost domácích.
Jenže v 81. minutě se parádně z přímáku trefil hostující Dvořák a na poslední vteřiny utkání vykřesal naději hlavičkující Bureš. Domácí ale v nastavení těsné vedení bez potíží uhlídali.
Góly: 54. Frühbauer, 60. Brnický, 70. Toman – 81. Dvořák, 90.(+1) Bureš. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas 0:0. Luka n. J.: Plavec – Frühbauer, Kubeš, Doležálek, Brožek (63. Mach) – Trombelli, Bratršovský, Boháček, Vařejka (30. Kabátek) – Brnický, Toman (75. P. Číhal).

JAKUBOV – PUKLICE 2:1
Domácí šli hned v úvodu zápasu do vedení, když se před Štěpánem prosadil Pacas, který v zápětí přidal pojistku. Hosté se vrátili zpět do hry hned po změně stran. Jiskru naděje vykřesal Špendlíček, ale i přes velkou snahu se už Puklicím, kterého dohrávaly v deseti, vyrovnat nepodařilo.
Góly: 9. a 11. Pacas - 49. Špendlíček. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Puklice: Štěpán – K. Medvík, Zeman, Tišl, Kováč - Škrdla, Vanko, D. Medvík, Hrdlička (80. Skotar) - Špendlíček, Tůma.

VRCHOVINA B – STONAŘOV 1:1
Až po změně stran se začal hrát parádní fotbal. Po faulu na Mužátka se kopala penalta, ale sám faulovaný nechal vyniknout gólmana Krupicu.
Poté několikrát v šancích trestuhodně selhal Plhal a tak přišel trest. Po faulu Regenta se k přímému kopu postavil Nešpor a bombou propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí tlak ale neutuchal a zasloužené vyrovnání přišlo v nastaveném čase. To Krupica tentokrát zaváhal a Josífek zařídil dorážkou alespoň bod.
Góly: 90. (+3) Josífek – 58. Nešpor. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 5:5. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Stonařov: Krupica – Špaček, Skála, Nešpor (66. Příhoda), Digrin – R. Šanda, J. Šanda, Čumpl (73. Jaroš), Setnička – Bláha, Duba (87. Turan).

HROTOVICE – BEDŘICHOV 3:1
Bedřichovští mladíci předváděli velice pohledný fotbal a po zásluze se v 16. minutě Lacinou ujali vedení. Jenže to ještě před odchodem do kabin ztratili a po změně stran o přišli i o bod, když se prosadili hrající trenér domácích Dobrovolný a opět David.
Góly: 43. a 77. David, 75. J. Doborovolný – 16. Lacina. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:2. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Bedřichov: Vrzáček – Vaněk (53. heřmánek), Partl (77. Volák), Paulík, Kalný, Pokorný, Drnický, Lacina, Grepl, Mašek, Horáček.

Vít Brabec a reportéři Deníku