I. LIGA ŽEN

1. FC BRNO – START JIHLAVA 7:0
Už v páté minutě se dostalo Brno do vedení a tím dalo zápasu směr. Start se snažil a několikrát i zahrozil, jenže šance Pavelcové, Tichánkové a Petry Žampové prvním jihlavským gólem neskončily. Naopak Brno dokázalo převahu podtrhnout dalšími góly.
„Ty góly nepadaly po nějakých hezkých akcích, spíš jsme je soupeři darovali svými chybami. Ale holky to nevypustily, hrály až do konce a dostaly se do několika slibných šancí, což mě těší,“ komentuje trenér Startu Josef Žampa.
Poločas 3:0. Start Jihlava: Pojezdná – Dibelková, Čupoelová, Pokorná, Z. Žampová - P. Žampová, (87. Prchalová), M. Žampová, Fišerová, Tichánková - Pavelcová, Svobodová (85. Čermáková).
Ostatní výsledky: Slavia Praha - Hr. Králové 3:1, Slovácko - Sparta Praha 0:1, Teplice - K. Vary 0:4, Plzeň - Pardubice 4:2.

I. LIGA JUNIOREK

1. FC BRNO – START JIHLAVA 3:0
Juniorky Startu domácí fotbalistky, které se v první půlce prosadily po rohu a skrumáži, potrápily, ovšem na body to nestačilo. „Holky se už začínají dávat dohromady. Vypracovaly si i dvě dobré šance. Ale stále jim chybí zkušenosti,“ říká Žampa.
Poločas 1:0. Start Jihlava: Pokorná – Dibelková, Požárová, Štrosová, Křížová (64. Volfová) – Dvořáková (80. Svobodová), Šabatková, Šerá, Greplová – Vrtalová, T. Prchalová.
Ostatní výsledky: Slavia Praha - Hr. Králové 3:2, Slovácko - Sparta Praha 2:5, Teplice - Karlovy Vary 1:0, Viktoria Plzeň - SK DFO Pardubice 6:1.