JANOVICE – ŽIROVNICE 1:2
Tempo od prvních minut překvapivě určovali hosté, kteří i několikrát zahrozili, ale gólovou tečku za svým náporem udělat nedokázali. Janovice se probraly po dvaceti minutách, jenže před brankou Žirovnice byly bezzubé.
Domácí začali ve druhé půlce náporem, ale jelikož nestačili po špatně rozehrané vlastní standardce uhlídat Vlacha, bylo to po rychlém výpadu překvapivě 1:0 pro hosty. O chvíli později bylo však vyrovnáno. Lovětínského přímák jeden z žirovnických hráčů nešťastně tečoval mimo dosah Samala.
Janovice měly od té chvíle navrch, ale zaváhání Musila, kterému vypadl míč a Vlach nekompromisně trestal, znamenalo znovu vedení hostů. V závěru se domácí marně snažili prosadit přes obranný val Žirovnice.
Góly: 57. vlastní - 50. a 68. Vlach. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas 0:0. Janovice: Musil – Chramosta, Hamara, Reiterman, Soural – Zamazal, Tržil, Špendlíček, Křenek (85. Vomela) – Lovětínský, Lapeš (85. Cink).

DOBRONÍN – PŘIBYSLAV 3:3
Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a hned v první minutě nebezpečně pálil T. Sedláček, kterého vychytal gólmana a o pět minut později se situace opakovala. Paradoxně udeřilo na druhé straně když se prosadil Kalenda. Domácí se po inkasované brance nesložili a po parádním voleji M Sedláčka bylo vyrovnáno. O zvrat se postaralz přímáku Laňka.
Ve druhém poločase se domácí po Divišově proměněné penaltě dostali do dvoubrankového vedení. Jenže o něj nakonec přišli. Z penalty snížil Kalenda a zaskočené domácí pak dorazil šest minut před koncem vyrovnávací trefou Musil.
Góly: 38. M. Sedláček, 42. Laňka, 68. Diviš (PK) – 17. a 72. (PK) Kalenda, 84. Musil. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas 2:1. Dobronín: Chvátal – Diviš, Krejčí, Laňka, T. Sedláček – Göth (85. Liška), Vaněk, L. Sedláček, Sobotka – Kalců (46. Skořepa), M. Sedláček.

I. A TŘÍDA – SK. B

NÁMĚŠŤ – RANTÍŘOV 3:1
Náměšť po několika zápasech s výjimkou Sázavského nastoupila v kompletní sestavě a na výkonu to bylo znát. V prvním poločase měli domácí územní převahu, kterou střelou z 20 metrů k tyči korunoval Laštovička. Další šance už ale Náměšť do konce první půle neproměnila. Tak před odchodem do kabin přišel trest v podobě Kafkova vyrovnání z trestného kopu.
Ve druhém dějství se Náměšť do svého soupeře obula. A hned ve 48. minutě Laštovička vysunul Fraňka a ten se nemýlil – 2:1.
Od této chvíle Rantířovští převzali iniciativu na své kopačky, ale bez gólového efektu. To domácí v 72. potrestali Orálkem, který tak upravil na konečných 3:1.
Góly: 11. Laštovička, 48. Franěk, 72. Orálek – 41. Kafka. Rozhodčí: Machát. Diváci: 70. ŽK: 1:4. Poločas: 1:1. Rantířov: Daněk – Novotný (80. Molák), Fila, Vácha, Smrčka, Oberreiter, Kavka, Holec, Kubík, Zeman (46. Pecha), Kovačík.

V. MEZIŘÍČÍ B – ST. ŘÍŠE 0:0
Vedoucí tým tabulky se ve Velkém Meziříčí moc nepřevedl. Hosté vsadili na defenzivu, a když už se domácí dostali přes obranný val, tak selhali v koncovce. V prvním poločase měl dobrou příležitost Dufek. Ve druhém dějství netrefil branku Kafka. Stejný hráč byl i u největší šance velkomeziříčské rezervy. Jeho pokus ovšem zastavila tyč.
Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:5. Diváci: 80. St. Říše: Korovjak – Šeda, Hekerle, Holub, Procházka – Rygl (75. Hradil), Merhaut, Tichánek, Kratochvíl (76. Štěpnička) – Pazderník, Rychtecký.

RAPOTICE – TŘEŠŤ 4:2
V prvním poločase byli domácí jasně lepším týmem a po 24. minutách hry vedli zásluhou Illka, Martina Laše a Otcela 3:0. Ve druhém poločase hosté nejprve zásluhou Svěráka snížili. Za nedlouho rapotický Matoušek z penalty svému celku vrátil tříbrankové vedení. Třešť se pokusila o drama a Soutor vykřesal malou naději. Ta ale v závěru pohasla na skvělém Soustružníkovi.
Góly: 1. Illek, 12. Martin Laš, 24. Otcel, 52. Matoušek (PK) – 47. Svěrák, 57. Soutor. Rozhodčí: Franc. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Třešť: Bachman – Hrod, Trnka, Mikeš, Soutor (85. Kodys), mareš, Gutwald, Svěrák, Krejčí (Páral), Kadlec, Veselý.