I. B TŘÍDA – SK. A

KOSTELEC – PELHŘIMOV B 1:3
Hosté se dostali na konci první dvacetiminutovky do dvoubrankového vedení, a dokázali tak, že na čele tabulky nejsou náhodou. Poté se ovšem spustila ofenzívní smršť v podání domácích, kteří si dokázali vypracovat do konce první půle tři čisté gólovky, ale Smejkal, Bartejs i Duben v koncovce selhali.
Druhá půle se nesla ve znamení konce první. Domácí celek hrající na hranici možností, se dál trpělivě tlačil přes zálohu dopředu. Přišly další šance. Bartejsovu střelu zázračně zlikvidoval pelhřimovský Dvořák, který si poradil i s několika dalšími závary.
V 59. minutě vykřesal jiskřičku naděje Duben, který chytrou střelou dostal domácí zpět do hry. V 70. minutě se rozhodlo o osudu zajímavého duelu. Hostující kanonýr Rumanovský nedal po krásné kolmici střelou po břevno Tomsovi žádnou šanci.
Góly: 59. Duben - 18. Čmucha, 21. Hovorka, 70. Rumanovský. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 1:2. ČK: 1:1 (73. Zamastil - 90. Zabloudil). Diváci: 100. Poločas 0:2. Kostelec: Toms - Čírtek, A. Procházka, Novák, Fejt - Šmahel, Ohnsorg, Zamastil, Smejkal (79. Kružík) - Bartejs (73. Číhal), Duben (83. Páral).

I. B TŘÍDA – SK. B

MOHELNO – PUKLICE 4:1
Domácí hráči rozhodli o zaslouženém vítězství už v prvním poločase. O úvodní gól se postaral po rohu Jiří Sladký. O dvacet minut později po individuální akci zvýšil Richard Ostrý. Necelých pět minut před odchodem do kabin zahrál Malý dlouhý aut až před branku, kde si hostující hráč hlavou prodloužil do vlastní branky.
Ve druhém dějství po úniku Richarda Ostrého a jeho zpětné přihrávce zvýšil z voleje Luboš Drápela už na 4:0. V samotném závěru utkání Puklicím podařilo zaznamenat čestný úspěch zásluhou Špendlíčka.
Góly: 14. Sladký, 34. Ostrý, 41. vlastní, 58. Drápela – 86. Špendlíček. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 3:0.Puklice: Štěpán – K. Medvík, Zeman (82. Novotný), Tišl, Kováč, Vanko, Marek Tůma, D. Medvík (55. Martin Tůma), J. Škrdla, Špendlíček, Hekerle (53. M. Škrdla).

LUKA N. J. – STUDENEC 1:2
V prvních dvaceti minutách měli více ze hry hosté, ale domácí postupem času hru vyrovnali a převzali iniciativu. Několikrát se individuální prosadil Brnický, ale bohužel pro Luka bez gólového efektu.
Na začátku druhé půlky vystihl hostující Karel Mrňa zaváhání Plavce, který se srazil s jedním ze svých spoluhráčů, a do odkryté branky otevřel skóre. Studenec vsadil od té doby na defenzivu, ale vyrovnání stejně nezabránil. Trombelli se nádherně trefil z přímého kopu přes zeď do šibenice a vyrovnal. Jenže to by nebyla Luka, kdyby si povedený závěr nezpackala. V nastavení odcentroval hostující útočník přes dva beky a na malém vápně číhající Vrba hlavičkou rozhodl.
Góly: 86. Trombelli – 51. K. Mrňa, 90.(+2) Vrba. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas 0:0. Luka nad Jihlavou.: Plavec – Frühbauer (83. Mach), Kubeš, Doležálek, Brožek (72. Číhal) – Boháček, Bratršovský, Kabátek, Trombelli – Toman, Brnický.

VRCHOVINA B – BEDŘICHOV 3:0
Rezerva Vrchoviny se do svého soupeře zakousla a měla pod kontrolou celý zápas. Vedoucí gól přišel v polovině prvního dějství. Nádhernou akci po ose Skalník, Mužátko, Plhal zakončil Chrást, který nadvakrát překonal bedřichovského gólmana. O deset minut později zvýšil vrchovinské vedení nekompromisně hlavou po rohu Fagula.
Druhou půli začali domácí opět pohlednou gólovou akcí. Skalník vysunul Mužátka, ten dal míč pod sebe a Plhal už měl před odkrytou brankou snadnou práci. Bedřichov byl prakticky neškodný a mohl být rád, že další šance Plhala, Mužáka a Chrásta neskončily gólem.
Góly: 23. J. Chrást, 33. V. Fagula, 49. Plhal. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:1. Diváci: 128. Poločas: 2:0. Bedřichov: Sána – Heřmánek, Pajskr, Vacek, Kalný – Pokorný, Brnický, Mašek, Grepl – Vaňák (82. Kolman), Pavlík (76. Volák).

JAKUBOV – STONAŘOV 2:2
V Jakubově se nehrál vůbec špatný fotbal. Domácí šli zásluhou Smetany ve 14. minutě do vedení. Na to hosté do konce prvního poločasu odpověděli gólem Duby.
Ve druhém dějství nejprve vrátil Jakubovským vedení Veselský. Když už se zdálo, že domácí zvítězí, tak tři minuty před koncem stonařovský Špaček vyrovnal.
Góly: 14. Smetana, 60. Veselský – 35. Duba, 87. Špaček. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:4. Diváků 70. Poločas: 1:1. Stonařov: Krupica - Špaček, Bláha, Skála, Nešpor - Digrin, Šána, Šmarda, Čumpl (41. Jaroš) - Seknička, Duba.

reportéři Deníku