Vždycky se tabulka rozdělila, že pět týmů hrálo o vršek a zbytek si to skoro rozdal o záchranu. Byl tam markantnější rozdíl,“ divil se fotbalista, který se se svými kolegy vyhoupl do čela po těsné, ale zasloužené výhře nad Čáslaví.

„Věděli jsem, že přijedou bránit a budou čekat na brejky. To se potvrdilo, snažili jsme se do nich bušit a naštěstí to tam spadlo. Chtěli jsme víc.“ Rekordman v počtu startů za jihlavský celek naskočil do utkání ve druhém poločase. Úkol byl jasný.

„Měl jsem víc míč tahat po stranách a posílat víc centrů do šestnáctky. Zkrátka oživit.“ To se mu povedlo. Dokonce si vytvořil dvě šance. „Ta první byla nepovedený centr. K té druhé nevím, co říct. Nejdřív jsem střílel, pak jsem nahrával. Špatné řešení,“ káral se po utkání.

Branku nakonec vstřelil, kdo jiný než Petr Faldyna. „Věděli jsem, že mu to tam padne. On dá gól snad vždycky. Jen jsme čekali kdy. Dnes se mu to povedlo o deset minut dřív,“ řekl s úsměvem. Jihlava ze čtyřech vyhraných domácích utkání třikrát zvítězila výsledkem 1:0. Není to pro diváky, kteří chtějí vidět branky, trochu málo?

„Myslím, že hra není špatná. Jsou tam závary, hodně šancí, hodně standardek a střel. Možná lepší vyhrát 1:0 než dva zápasy 0:0 a pak někomu dát čtyřku,“ myslí si Veselý.